PILNE

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Oławie

Edukacja, Minister Edukacji Narodowej Zalewska Oławie - zdjęcie, fotografia
08/05/2018 10:26

Koło Prawa i Sprawiedliwości w Oławie zaprasza mieszkańców powiatu oławskiego na spotkanie z Minister Edukacji Narodowej Anną Zalewską.

Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Kultury 12 maja o godzinie 18:00.

Reklama

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Oławie komentarze opinie

  • malgos - niezalogowany 2018-06-11 11:07:05

    przecież to szkoda pisać jakiekolwiek komentarze, będzie tylko wielki hejt pro-PO, tylko na to patrzę i tylko to słyszę...

  • gość 2018-05-13 12:03:01

    Nie ma co super spotkanie , byłem na podobnym w Brzegu!!!. Tragedia bez pytań. wybrańcy bez mediów ! W Oławie niepełna salka w wyremontowanym domu kultury fanatyków dojnej zmiany!!!

  • gość 2018-05-12 18:39:40

    DOJNA ZMIANA!!!! DOŚĆ KACZYCH MARIONETEK!!!!

  • anty 500+ - niezalogowany 2018-05-12 18:35:34

    Uśmiech pani minister jak milion dolarów

  • Mycha - niezalogowany 2018-05-12 15:00:45

    Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

  • Mycha - niezalogowany 2018-05-12 15:00:43

    Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

  • Mycha - niezalogowany 2018-05-12 15:00:41

    Czy kupię tanio kamienicę w Oławie jak w Warszawie

  • Byku - niezalogowany 2018-05-12 14:59:01

    Mam pytanie do przeciwnikòw, a gdzie się podziały pieniądze z OFE? Wątpie,żebyście wiedzieli

  • ja - niezalogowany 2018-05-10 08:08:51

    Gonić PiSlamistów , PiSiorki i PiSiorów!

  • Olawiak - niezalogowany 2018-05-09 21:47:28

    Jest wolność słowa i wolność poglądów niestety tak wygląda demokracja a nie tak jak w obecnym sejmie blokada mediów cały świat nie nawiedzi tej twojej dobrej zamiany .Tylko oni mają rację reszta to zdradzieckie mordy dość tego . Każdy może mieć swoje zadanie byłem za PiSem ale przecięli na Maksa oby ich rządy były jak najkrótsze

  • franz - niezalogowany 2018-05-09 21:05:09

    ALLELUJA I DO PRZODU !!! Pani Aniu " DAMY RADE " ;-] HEH

  • cześ - niezalogowany 2018-05-09 20:38:41

    ty oławiak nie przesadzaj bo wstydzić to się powinieneś za PO-PSL i wcześniej chociażby SLD a co do tego rządu to się nie wypowiadaj bo oni jeszcze nie skończyli a ty jesteś za głupi żeby patrzeć tak daleko w przyszłość więc się nie wypowiadaj!!!

  • Olawiak - niezalogowany 2018-05-09 19:37:54

    Tak jakim ludem,otumanili 500plus i wszczesnijsza emeryturą .Dobra zmiana która kłamie rano ,w południe i wieczorem. Rząd który pisze prawo na kolanie i to chorym kolanie Jarosława.Suweren tego już nie kupi i po co nam kolejna marionetka ministra Zaklama dobra zmiana.i dewastatorzy Polski wstydzę się ja jako Polak

  • pisracja - niezalogowany 2018-05-09 16:47:24

    ale oficjalnie rozmawiają z ludem...buhaha

  • ,gość - niezalogowany 2018-05-09 14:20:52

    wtyd i hańba dla Oławian , co ona tu szuka to skandal !!!!, pewnie bez mediów jak w Brzegu i podstawieni oławianie i pytania z karteczki ale na pewno wyjdzie cacuś!!! Już się postaramy o rozgłos medialny pani ministry, !!!!

  • Slawek - niezalogowany 2018-05-09 14:10:24

    Wstyd dla Oławy.

  • cześ - niezalogowany 2018-05-09 13:09:51

    ale wy macie spinę dupy, śmiać mi się chce

  • Tomek - niezalogowany 2018-05-09 09:38:44

    Trzeba tam iść zapytać ile faktycznie kosztowała ta idiotyczna zmiana którą miła być bezkosztowa!

  • Ja - niezalogowany 2018-05-09 07:00:30

    Wszystko pięknie i różowo, tylko bez obecności kamer i pytania z karteczekZderzenie z prawdą mogłoby boleć. Czy naprawdę Rząd uważa społeczeństwo za stado baranów?

  • Jsz - niezalogowany 2018-05-08 23:01:46

    A ja spakuje książki, zeszyty i ćwiczenia z piątkowego planu lekcji mojego dziecka i dam Pani Minister potrzymać....

  • Gość - niezalogowany 2018-05-08 22:52:53

    Generalnie PiS ma Dolny Śląsk to może sobie pomarzyć nie ja nie jestem z pelo Czy jak tam piszesz zacofany człowieku jeszcze szybciej pojedzie niż się jej wydaje postaramy się

  • Geo - niezalogowany 2018-05-08 22:18:49

    Rząd nie daje, bo nie ma swoich pieniędzy!!!! Rząd rozdaje moje, twoje itd.... Myślę że każdy myślący człowiek to wie.... Rząd zabiera mi we wszelkich podatkach.. a potem "daje"....

  • Olawa - niezalogowany 2018-05-08 21:36:09

    Odezwały się łajzy z peło.marudzicie a kase bierzecie jak rząd daje

  • Żu żu - niezalogowany 2018-05-08 20:56:49

    Pewnie nie chciała tu przyjechać,ale prezes kazał to nie miała innego wyjścia.

  • franz - niezalogowany 2018-05-08 20:30:30

    a weźcie na początek wytrzyjcie pianę z gęby i pod nogami lewacko-liberalni pieniacze heh ;-] Obłudy

  • gość 2018-05-08 19:00:39

    HAŃBA !!!!- Przez duże HHHH-Największy dewastator i niszczyciel szkolnictwa!Jeden zniszczył puszczę kornik a kolejny minister dewastuje edukację !!!! Hańba , proponuję pikietę pod ośrodkiem kultury, co wy na to?

  • Ola - niezalogowany 2018-05-08 17:39:53

    Nauczyciele idziemy? :)

  • rybka - niezalogowany 2018-05-08 17:16:07

    Kto ją zaprosił? Chyba jakiś oszołom

  • walezy - niezalogowany 2018-05-08 16:44:28

    pogonić to / ministry / z miasta i niech się tu więcej nie pęta .

  • Fib - niezalogowany 2018-05-08 16:27:09

    Wstyd. Jeden z najgorszych ministrów w historii RP ... Wstyd i hańba.

  • OŁAWIAK - niezalogowany 2018-05-08 15:49:00

    Po co ta kobieta, u nas jest potrzebna , przecież ta Pani Minister lepiej bajki pisze niż Andersen i nic nie może! Kto i po co ją zaprosił PISIORY z Oławy !!!! dość otumaniania ludzi i dyktatury dobrej pseudo zmiany!!!

  • Adm - niezalogowany 2018-05-08 15:18:51

    Z oczu tej kobiety wylewa się obłęd, którego efektem jest chaos w polskich szkołach.

  • cześ - niezalogowany 2018-05-08 14:32:34

    Dziwne że jak rządziło PO-PSL to nie lataliście po podwyżki, banda hipoktytów