PILNE
Wypadki drogowe, ustąpił uderzył motocyklistę - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 14/03/2019 09:41

Dzisiejszego poranka policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Andersa i 3 Maja w Oławie. Samochód osobowy nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocyklistę.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 4:32. 39-letni mieszkaniec Dzierżoniowa kierując samochodem osobowym marki Ford w trakcie wykonywania  manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka motocyklowi kierowanemu przez 26-letniego mieszkańca powiatu oławskiego w wyniku czego doszło do zdarzenia.- informuje Wioletta Polerowicz z KPP w Oławie.

26-latek z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony na oławski SOR, gdzie po wykonaniu badań został zwolniony. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy, a kierowcom dwa dowody rejestracyjne. Wobec sprawcy kolizji policja złożyła wniosek o ukaranie do sądu.

 

 

Reklama

Nie ustąpił i uderzył w motocyklistę komentarze opinie

  • gość 2019-03-14 11:26:43

    Niestety ale kierowcy nie ustępujący pierwszeństwa motocyklistom to prawdziwa plaga. Mase osób straciło życie przez "panów i władców" drogi.

  • cześ - niezalogowany 2019-03-14 11:57:06

    co on ślepy nie widział że motur jecha? co za dzban, mam nadzieję że sąd mu prawka nie odda

  • gość 2019-03-14 13:42:59

    nie ustepuja bo ,,, sa zajeci rozmowa przez telefon,czytaniem smsa,patrza tylko przed maske swojego samochodu ,sluchaja glosnej muzyki,,,,,

  • gość 2019-03-14 14:20:59

    sam jestem i kierowcą auta i motocyklistą i tak naprawdę jadąc motorem musisz myśleć za siebie i za innych i mega uderzyć bo co z tedo że jedziesz prezpisowo jak jakiś ciul albo wymusza pierwszeństwo albo wyprzedza na trzeciego bo poza terenem zabudowany 90 km/h to za mało a w terenie jak jedziesz 50 km/h to też za wolno. ja już w oławie miałek kilka takich sytuacji że wymuszali, a nawet spychali z drogi - na szczęście za każdym razem udało się wyjść bez szwanku i maszyn a cała i ja ... niestety niektórzy nie myślą :(

  • Maciek - niezalogowany 2019-03-14 15:08:28

    A z jakkego tytulu zatrzymano prawo jazdy sprawcy? Ciekaw

  • gość 2019-03-14 16:43:04

    Motocyklista i rowerzysta to wróg niektórych kierowców, jeżeli do zdarzenia doprowadził kierowca samochodu na zdjęciu (Impel) to nie dziwię się, że walnął. Zawsze się spieszą, a kierowcy są podbni typem do kierowców TIRów.... duże auta małe mózgi

  • cześ - niezalogowany 2019-03-15 06:57:51

    Maciek - a chociażby takiego że kierowca osobówki nie zna podstawowych zasad ruchu drogowego i nie ma tu żadnego znaczenia tłumaczenie że nie widział motura!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 22:08:39

    Każdy z powyższych komentujących nigdy nie miał gorszego dnia albo nie zamyslil się w samochodzie??? Ludzie czasem tak się zdarzy. Gdyby każdy z was tak jeździł przepisowo to by tyłu wypadków nie było. Najlepiej niebyc nie widzieć ale bzdury pisać to zawsze jakiś,, dzban" się trafi