Nie zgadniecie kierowca auta jakiej marki stracił panowanie nad samochodem...

Wypadki drogowe, zgadniecie kierowca jakiej marki stracił panowanie samochodem - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
olawa24.pl 28/05/2019 15:22

Kilka minut przed godziną 15:00 przy ul. Iwaszkiewicza doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc w kierunku restauracji McDonald, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazd i uderzył w przydrożne drzewo.

Tuż po zdarzeniu, kierujący oddali się z miejsca, pozostali tylko jego pasażerowie. Nikomu nic się nie stało, jednak pojazd nie nadaje się już do dalszej jazdy.

Po kilkunastu minutach, policji udało się zatrzymać kierującego pojazdem mężczyznę. Obecnie przebywa on w policyjnym areszcie, a funkcjonariusze badają dokładne przyczyny zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji, jakie posiadamy, nie był on pod wpływem alkoholu, jednak zostanie przebadany na obecność innych niż alkohol substancji odurzających w organizmie.

Za informację oraz zdjęcia dziękujemy mieszkańcom.

Reklama

Nie zgadniecie kierowca auta jakiej marki stracił panowanie nad samochodem... komentarze opinie

  • gość 2019-05-28 15:43:28

    fiat 126p haha

  • gość 2019-05-28 15:50:05

    znane bmw na Oławskich drogach nie raz jeździło po Oławie brawurowo.

  • PH - niezalogowany 2019-05-28 15:53:48

    widziałem go 15minut przed tym zdarzeniem jak na wysokości lidla wyprzedzał i wpadł w poślizg XD

  • gość 2019-05-28 16:37:36

    idiota jakich mało

  • Kierowca BMW m5 - niezalogowany 2019-05-28 16:46:48

    Wpadł w poślizg? ciekawe... a inny komplet kół z tyłu to dla lepszej geometrii? koła wymienione aby poszaleć. Tylko szkoda że zapomniał ze jest w mieście, a miasto to nie tor gdzie można szaleć. Całkowicie bez wyobraźni... później przez takich typów jesteśmy postrzegani jak ci źli. Sam posiadam 2gi samochód do upalania i jak mam ochote to jade na tor, bo w mieście czai sie wiele niebezpieczeństw. Można nie tylko sobie zrobić krzywdę, ale i innym osobą.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 16:56:57

    :-):-):-):-):-):-):-):-)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:14:04

    Taki myśli że świat zwojuje bo ma bmw idiota nie pomyśli że może komuś krzywdę zrobić od razu bym mu prawko zabrała dożywotnio!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:24:11

    A mnie wczoraj omal nie zabił. Nie byłem pewny czy to oni, było ciemno , czarna fura, dwóch młodych facetów. Zajechal na rondzie z dużą prędkością. Wyobrażałem sobie że mogli dachować do rowu. Mam nadzieję że fotoradar zrobił mu zdjęcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 17:59:34

    I bardzo dobrze xD Jak się nie potrafi prowadzić samochodu, to trzeba się na rower przesiąść... hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 18:11:05

    Rasowy idiota

  • Vendetta - niezalogowany 2019-05-28 18:59:03

    Jeba... dębik, przecież tam często dzieci przechodzą przez pasy. Mam nadzieję ze był po jakiś dragach i mu wrzuca jakiś paragraf.trzeba tepić bydło

  • gość 2019-05-28 19:46:30

    oławska policja stara unikać się takich znanych pseudo kierowców, ostatnio też podobna sytuacja zgłoszona na 112 cisza efektów brak

  • gość 2019-05-28 19:48:57

    statystyki robią? gdzie? dumni ,telewizja internet

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 20:27:55

    Na tym odcinku rzekomej obwodnicy nie jeden kierowca jedzie za szybko wladze sie obudzą jak ktoś zginie. Nie raz już była mowa o tym, aby tam kilka przejść dla pieszych zrobić, a jakieś 50 metrów od miejsca wypadku skrzyżowanie przerobić na rondo.

  • expert - niezalogowany 2019-05-28 20:48:01

    Standard! spodnie dres, czapka wpiechdolka, buty chuhuwki (tzn halówki), bluza najlepiej z herbem regionalnego klubu (wks śląśk, mks oława), i statystycznie imię oczywiście Sebastian (bez urazy Sebastiany, taki stereotyp prawilnego ziomeczka z blokowiska). Wisienka na torcie... Stare bmw ( będziesz mieć kłopoty) no i oczywiście brak myślenia podczas jazdy. Konsensus taki jak chcesz poszaleć swoim bmw to jedź na ośrodki przystosowane do tego typu jazdy. Nie narażaj innych uczestników drogi na utratę zdrowia, a co gorsza życia!! Ze względu swojej bezczelnej głupoty!!!!!!!.................... POZDRAWIAM HEJTUJĄCYCH MOJĄ WYPOWIEDŹ.

  • gość 2019-05-28 21:20:24

    Właśnie przez takich idiotów na drogach później giną niewinni ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 21:57:17

    Debil totalny,jechałem kilka dni temu spokojnie w kierunku nowego otoku ulica wiejska a idiotą w czapce z daszkiem juz nie wytrzymał ciśnienia wjeżdżając prawie na tylny zderzak kręcił od lewej do prawej strony chyba straszyć mnie tym zachowaniem. ...ze jadę przepisowo.Zatrzymac jełopa , zabrać prawo jazdy za zagrożenie w ruchu drogowym,przykładnie ukarać i obserwować czy za tydzień znów nie nie będzie czasem już jeździł innym autem.




  • gość 2019-05-29 00:57:53

    No i się na szalał i popisał, ciekawe czy tym razem prowadził buc w białej czapeczce i jego ziomal buc nr 2 . Karma wraca, tak się kończy gdy zajeżdża się drogę innym, wymusza pierwszeństwo i wyprzedza na trzeciego, bo nie będę stał w korku ja mam bmw w dieslu, niestety takich osób jest zbyt dużo i psują opinię innym posiadaczom aut marki głównie bmw, audi, mercedes, aczkolwiek idiota to zrobiłby krzywdę i szkody nawet w fiacie 126p, niestety zawód "synek" ciągle jest popularny. Powinno się surowo karać takich kierowców, szczególnie tych młodych.

  • cześ - niezalogowany 2019-05-29 07:10:10

    na 100% naćpany bo to że idiota to nawet nie trzeba pisać :D

  • Żu żu - niezalogowany 2019-05-29 08:47:44

    Co Wy piszecie!Wszystkiemu winne jest drzewo!!! :-)))

  • cześ - niezalogowany 2019-05-29 09:21:03

    ale jak pięknie mi się humor poprawił jak zobaczyłem to autko wczoraj :D to lepsze niż jakby go policja zatrzymała :D

  • gość 2019-05-29 16:00:07

    Żeby jeszcze kuźwa miał czym szaleć :V

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 13:00:46

    Takimi furami trzeba umieć jeździć - mocny silnik, tylny napęd.

  • gość 2019-05-30 14:14:24

    ale urwał!

  • gość 2019-05-30 14:35:26

    i pomyśleć, że za miesiąc auto będzie w ogłoszeniu niebity stan "igła" i kupi go jakiś następny co mu się wydaje że jest drugim "kubicą".!!!!!

  • cześ - niezalogowany 2019-05-31 10:02:59

    koleś nawet prawka nie miał, ładnie mu teraz będą potrzebne znajomości w prokuraturze :D serdecznie życzę jak najdłuższej odsiadki :D

  • Gość - niezalogowany 2019-06-01 00:24:29

    Oddali się z miejsca, komu?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 19:33:57

    Brawo niech się sami przeżedzą

  • gość 2019-07-20 16:20:29

    Nie ma jak jeździć po (marihuanen i udawać kierowce diftowego). Kojarzę kierowce bmw typowy kozaczek, nie raz widziałem jak świruje i udaje \"Nie wiadomo kogo\" jak to on świetnie jeździ samochodem, i co to polatać bokiem.\nDla jaj podpuściłem go i poleciałem bokiem na rondzie przy McDonaldzie, (nikogo nie było i był późny wieczór ani nie było w pobliżu nikogo wiec nie było zagrożenia), tam gdzie było często go widać.Chłopak jak chciał powtórzyć mój wyczyń i pochwalić się Karynką to już wtedy się prawie rozj... pajac. Nie raz widziałem jak świruje tą E46 i zdecydowanie był to duży przerost formy nad treścią. I musiało się to tak skończyć. Może jak dostanie jakiś wyrok to coś zrozumie, szczerze w to wątpię.

Dodajesz jako: |