PILNE

Oława wspiera nauczycieli. Rodzice chcą okazać im wsparcie

Edukacja, Oława wspiera nauczycieli Rodzice chcą okazać wsparcie - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 17/04/2019 09:51
KWI 17
Oława godz: 18:00

Przyjdź i wesprzyj nauczycieli w walce o lepszą edukację - Nie wiemy kiedy i w jaki sposób zakończy się protest, wiemy natomiast, że nasze wsparcie dla osób, które każdego dnia starają się przekazać swoją wiedzę naszym dzieciom, jest im teraz szczególnie potrzebne. - piszą organizatorzy spotkania. 

- Jesteśmy rodzicami dzieci głównie w wieku szkolnym, tak jak każdy z Was odczuwamy skutki zarówno reformy edukacji oraz trwającego protestu, jednak wiemy, że przychodzi czasami taki moment, gdy trzeba powiedzieć dość, gdy trzeba pokazać i solidarność. Mamy ogromną nadzieję, że już niedługo strajk się zakończy, ale dziś pokażmy im naszą wdzięczność i wsparcie. Widzimy się 17 kwietnia na skwerze przy placu Zamkowym przy Liceum Ogólnokształcącym o godzinie 18:00. Weź ze sobą świeczkę.

Reklama

Oława wspiera nauczycieli. Rodzice chcą okazać im wsparcie komentarze opinie

  • Hohlik - niezalogowany 2019-04-17 11:32:46

    No będę! Ale nie, jednak nie. Przypomniałem sobie, że mam akurat drugą zmianę i to o zgrozo 8 godzin w huku hali produkcyjnej! Trzymam kciuki za nauczycieli i uczniów.

  • gość 2019-04-17 11:56:01

    Oława wspiera nauczycieli? A cóż to za naduzycie słowne? Ja i masa innych ludzi wcale nie wspieramy nauczycieli w tych szantażach i terroryzmie.

  • gość 2019-04-17 11:56:22

    Oława wspiera nauczycieli? A cóż to za naduzycie słowne? Ja i masa innych ludzi wcale nie wspieramy nauczycieli w tych szantażach i terroryzmie.

  • gość 2019-04-17 11:57:31

    Myślę, że warto być i wspierać nauczycieli. Ich praca, zarobki są nieadekwatne do rzeczywistości, czy się to komuś podoba, czy nie. Winę ponosi oczywiście rząd, który cały czas się chwali jak to jest dobrze, a tu nagle dla nauczycieli jest kasa pusta. Nie ma co się dziwić, nauczyciel to osoba wykształcona, a jak podają sondaże elektorat PISU nie jest mocny w tej grupie, a może nawet go tu nie ma, zatem nie opłaca się rządowi inwestować w takich ludzi, lepiej wesprzeć tvp i ojca ze swoim radiem.Miło słyszeć, że swoje wsparcie udzielili sami uczniowie, to grupa najbardziej zainteresowana, tym bardzie, że można wydłużyć sobie ferie. rm

  • gość 2019-04-17 12:24:30

    A gdzie spotykają się przeciwnicy strajku!!! 99% rodziców jest przeciwnych strajkowi.

  • gość 2019-04-17 12:33:09

    No w pierwszym poście ktoś napisał gdzie. Spotykają się w pracy na 8 godzin. Sektor prywatny nie krzyczy: daj, daj, daj

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 13:05:11

    Witam, nauczyciele niby inteligentni ludzie , a nie widzą tego jak ich kosztem i kosztem dzieci Pan Broniarz chce załatwić sobie kolejną kadencję w ZNP . Żałosny obraz jak 61 latek robi ich w biały dzień.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 13:33:27

    Do nauczycieli czy wiecie, że strajkując w ten sposób łamiecie Konstytucyjne Prawo Dzieci do Nauki. Co powiedzieli byście gdyby na ulicę wyszły dzieci i rozpoczęły stajk i wszczęły protesty w obronie własnych praw , ale co tam Wy macie to w d....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 13:34:14

    Do nauczycieli czy wiecie, że strajkując w ten sposób łamiecie Konstytucyjne Prawo Dzieci do Nauki. Co powiedzieli byście gdyby na ulicę wyszły dzieci i rozpoczęły stajk i wszczęły protesty w obronie własnych praw , ale co tam Wy macie to w d....

  • gość 2019-04-17 15:41:28

    Wizerunkowe DNO.Terrorysci domagaja sie podwyzek dla kazdego, nie zaleznie od wynikow ich pracy. Jako zakładnikow biorą dzieci i chłodno kalkuluja to ze spoleczeństwo jest tak glupie ze to poprze. Szaleństwo!!! Strajk polityczny. ZNP zdelegalizować, dziala na szkode państwa. Majatek komunisty Broniarza, znacjonalizowac, a jego samego do cieżkiego wiezienia i po sprawie. Karte nayczyciela zlikwidowac. Wstawic 40 godzin pracy tygodniowo i wynagrodzenie adekwatne do przepracowanego czasu pracy oraz wyników. Prosze o dokladne wyliczenie ile zajmuje sprawdznie sprawdzianow i przygotowywanie sie do prowadzenia zajec. Zawod powtarzalny wystarczy opracowac metody raz i do konca zycia mozna je stosowac z mniejszymi lub wiekszymi modyfikacjami dostosowujac do ogolnie panujacego programu nauczania, wiedza ogolno dostepna, nie jakis rocket science. Aktualizacji zbyt wielu nie ma, na tym etapie nie moze sie nic zmienic, bo jest to wiedza elementarna. Dlaczego strajku nie urzadzil nikt 1 wrzesnia 2019, byloby juz po wyborach, wtedy nikt by nie twierdzil ze jest polityczny. Wszystkich tych ktorzy strajkowali, nie dopuscic do zadnej podwyzki. Pensje podwyzszyc tym, ktorzy nie strajkowali jako forma premii motywacyjnej. W 100% nie popieram terroryzmu. Nawet jesli ta grupa społeczna ma jakas racje, to czyn ktorego sie dopuscili powoduje wrogosc do przedstawicieli tego zawodu. MOzna bylo to rozegrac mądrzej, tak zeby to strona rzadząca była tym złym wizerunkowo. W taki sposob nikt nic nie zalatwi, zero elastycznosci. Czekam az rzad sie ugnie, i da terrorystom to czego chca, i zaraz po tym kolejni pracownicy sfery budzetowej wyciagna rece po swoje i zaczna strajkowac.

  • gość 2019-04-17 16:07:43

    co za brednie tej brukowej olawa24.pl żadnego wsparcia od Oławy i od rodziców -nie piszcie idiotycznych hasełek bo widać gołym okiem pompowanie tematu na wydrę. NIE DLA NAUCZYCIELI !!!

  • gość 2019-04-17 16:28:30

    Ja z Oławy i jestem przeciwko nauczycielom.

  • gość 2019-04-17 16:30:48

    BRAWO! Jechać z nimi. Do fizyczniej roboty niech się wezmą! Do RONALA na 4 brygadówke, odlewnia albo szlifiernia!!

  • gość 2019-04-17 16:31:45

    Brak szacunku dla nich, szacunek dla tych co nie strajkuja. Dla nich podwyzki, zachowali twarz!!!

  • gość 2019-04-17 16:59:04

    komentują sami "goście"bez nazwiska i twarzy.a może "gościu"przyjdziesz o 18. i wyłożysz swoje racje patrząc w twarz zgromadzonym?? '

  • gość 2019-04-17 17:12:08

    A co tam za kozaki będą, mam się bać? Bojówka lewackiego ZNP będzie? sam piszesz jako gość, podaj imię nazwisko adres to wpadnę na kawę

  • gość 2019-04-17 18:23:03

    także jestem przeciwny, nie pasuje taki charakter pracy niech się przebranżowią, tyle dodatków i wolnego co mają w roku-masakra, dzieci przez bandę leni będą miały zje---ne wakacje

  • gość 2019-04-17 18:27:00

    nauczyciele to banda niedouczonych leniwych jełopów szukających pieniędzy zarobionych bez wysiłku

  • Iwona - niezalogowany 2019-04-17 20:12:03

    Jak to się ma do tego co teraz mówi i robi Justyna kłeczek co jest prawdą a co nie? https://smartasy.pl/10-pytan-do-26-justyny-kleczek-mamy-nauczycielki-harcerki/

  • justyna.b - niezalogowany 2019-04-17 20:44:27

    Iwona, czy nie wiesz o tym ze dziesieciu rudych jak 11-tu falszywych?

  • RM - niezalogowany 2019-04-17 21:32:56

    Powiem tak, większość wypowiadających się miała zapewne kłopoty w szkole, dlatego takim jadem plują.. Dla jasności nie jestem związany z oświatą. Skoro tak wszyscy uważają że nauczyciele to łatwy zawód, duża kasa, wiele przywilei a przede wszystkim 18 godzin w tygodniu, to idźcie tam do pracy, teraz po strajkach przewietrzą korytarze, będą wolne miejsca. Tylko nie płaczcie później, że z dziecka wam debili w szkole zrobili.

  • gość 2019-04-17 22:08:02

    Do Gość - niezalogowany 2019-04-17 13:33:27, który napisał: "... czy wiecie, że strajkując w ten sposób łamiecie Konstytucyjne Prawo Dzieci do Nauki..." Jesteś w wielkim błędzie! W Konstytucji zapisano, że prawo do nauki zapewnia PAŃSTWO! Poprzez nauczycieli Państwo organizuje dostęp do edukacji! Teraz odbiera się naszym dzieciom to prawo, więc nie nauczyciele są temu winni!

  • gość 2019-04-17 22:14:32

    Jasne, że za brak edukacji w tej chwili bierze odpowiedzialność państwo, a nie nauczyciele

  • gość 2019-04-17 22:39:47

    oławianie, douczcie się a potem komentujcie. Jeśli pracujecie w fabrykach i wspieracie zagraniczne firmy martwiąc się tylko o swoje wydatki to wasza sprawa, ale lepiej nie wypowiadajcie się w zagadnieniach o których nie macie pojęcia, takich jak m. in. system edukacji albo praca nauczyciela. poziom tych komentarzy jest żenujący...

  • gość 2019-04-17 23:01:30

    Oławianie, dlaczego tak wypominacie nauczycielom liczbę godzin pracy, liczbę dni wolnych, przywileje... zazdrościcie? Skoro wszyscy nauczyciele (waszym zdaniem), to nieroby i nieudaczniki, to się przekwalifikujcie i sami uczcie dzieci

  • Gość33 - niezalogowany 2019-04-17 23:18:35

    Ja ich nie popieram jak 99 procent rodziców

  • gość 2019-04-18 00:23:36

    Z tym 99 to przesadziłeś. Skąd masz takie dane? Udowodnij.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 07:44:34

    Tylko PiS o r o m to przeszkadza. Wolą dać nierobą niż wykształconym .

  • gość 2019-04-18 08:49:22

    Czy znalazłby się wśród nauczycieli chociaż jeden współczesny Korczak -WĄTPIĘ!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 12:12:53

    Drodzy rodzice, teraz trzeba złożyć wnioski do dyrektorów szkół o nie zbliżanie się nauczycieli, którzy strajkowali i uczą nasze dzieci, powód brak zaufania, nie panują nad własnymi emocjami... Moralne dno!!!! Bo nawet lekarze jak strajkowali to przeprowadzali operację, A co do buty tej osoby co mówi że pracujem w zagranicznych fabrykach i że nie jesteś douczeni, droga osobo ,jak jesteś nauczycielem to zamilcz my płacimy na ciebie i my wymagamy dalej czujecie się świętymi krowami ale was czas niedługo się skończy sami siebie zaoraliscie

  • Ktoś - niezalogowany 2019-04-18 12:29:47

    Ja jestem z Oławy i nie popieram tego strajku. Nie mam ochotę płacić jeszcze większych podatków bo oni chcą tysiąc więcej. Inni są w większej potrzebie. Oława nie popiera tylko niektórzy w Oławie to robią więc nie kłamcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 12:32:42

    "Wolą dać nierobą niż wykształconym " buta,buta i jeszcze raz buta kto jest nierób ten co ma wyksztalcenie i np.2 dzieci? Jesteście ZAKODOWANI!!! Płytcy, zero ambicji

  • gość 2019-04-18 13:34:19

    Niech idą na kase do Biedry dostaną nagrody 2100 brutto jeszcze przed świętami . NAUCZYCIELE ZAPOMNIELI ,ZE W kapitalizmie dyplom wyższej uczelni wcale nie musi cię nobilitować na całe zycie zawodowe - dzisiaj wyzsze wykształcenie to niemal norma - nawet kot Kaczyńskiego chce zdawać mature ale nie wie czy zostanie dopuszczony do egzaminów~~

  • gość 2019-04-19 09:57:59

    Brawo nauczyciele! Nie poddawajcie się, strajkujcie do końca. Walczycie o lepszą edukację naszych dzieci. Obecny rząd zafundował naszym dzieciom "deformę", spowodował, że bieżącym roku, ze szkół podstawowych i gimnazjów wyjdzie dwa razy więcej dzieci niż zwykle, co spowoduje, że co drugie dziecko nie dostanie się do wymarzonej szkoły średniej!

  • gość 2019-04-19 09:58:24

    Drodzy nauczyciele, nie zwracajcie uwagi na hejterskie wpisy, jak sami widzicie, po stylu tych wpisów ich ortografii i interpunkcji, że pisali je ludzie, którzy długo nie gościli w systemie edukacji, choć pewnie wielu z nich miało okazję powtarzać niektóre stopnie edukacji, szczególnie podstawowej...

  • gość 2019-04-19 09:58:49

    Czytając niektóre nienawistne wpisy osób pod adresem nauczycieli, wypada mi jedynie współczuć ich dzieciom. Miejmy nadzieję, że ich dzieci, dzięki nauczycielom, będą o wiele mądrzejsze niż autorzy takich podłych wypowiedzi.

  • cześ - niezalogowany 2019-04-19 12:23:08

    ten wieśniak broniarz robi ich w huja a oni myślą że działa dla ich dobra, on ma w dupie podwyżki bo sam zarabia 12 kafli na miesiąc!!!

Dodajesz jako: |