Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Oszczędzaj wodę w czasie upałów

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: OLAWA24.PL / ZWiK Oława

ZWiK apeluje do mieszkańców o rozsądne korzystanie z wody z sieci wodociągowej. W okresie upałów jej zużycie znacząco wzrasta, dlatego szczególnie ważne jest ograniczenie podlewania ogrodów, napełniania basenów oraz używanie wody wyłącznie do niezbędnych, codziennych potrzeb.

Przed nami okres wyjątkowo wysokich temperatur, podczas których zużycie wody z miejskiej sieci wodociągowej znacząco rośnie. W związku z tym Zakład Wodociągów i Kanalizacji apeluje o odpowiedzialne i oszczędne korzystanie z wody oraz prosi, aby w czasie upałów ograniczyć podlewanie trawników i ogrodów wodą wodociągową, a także zredukować napełnianie basenów. Woda powinna być wykorzystywana przede wszystkim do codziennych, niezbędnych potrzeb.

Każde rozsądne działanie ma znaczenie i pomaga utrzymać stabilne dostawy wody dla wszystkich mieszkańców, również w najbardziej wymagających, upalnych dniach.

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}