PILNE

Pijana prowadziła samochód, straciła panowanie i dachowała

Wypadki drogowe, Pijana prowadziła samochód straciła panowanie dachowała - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 01/03/2018 09:46

To mogło się skończyć tragicznie. W minioną sobotę na trasie Jelcz-Laskowice – Oława. Policjanci ruchu drogowego z oławskiej komendy, patrolując teren powiatu, zauważyli w rowie samochód. W samochodzie znajdowała się pijana kobieta i dziecko.

Do zdarzenia doszło 24 lutego. Kierująca Mazdą 40-letnia kobieta straciła panowanie nad kierownicą na łuku drogi w wyniku czego wpadła do rowu a następnie dachowała.

Policjanci błyskawicznie podjęli interwencję, o której powiadomili dyżurnego. Na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Okazało się, że w samochodzie oprócz 40-letniej mieszkanki gminy Oława znajduje się jej 12-letnie dziecko. Na szczęście nikomu nie stało się nic groźnego. Kobietą i jej dzieckiem zaopiekowało się pogotowie.

Niestety, kierująca nie może powiedzieć, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Policjanci zbadali jej stan trzeźwości. Kobieta w chwili wypadku posiadała w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat.

reklama
 

Reklama

Pijana prowadziła samochód, straciła panowanie i dachowała komentarze opinie

  • gimli - niezalogowany 2018-03-05 02:49:36

    Sluchaj czes, jak to co zrobic? NIE PIC, jesli cie nie stac "na prywatnego kierowce". To takie proste ludzie!!!! NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA na wsiadanie pod wplywem za kierownice i tyle. Myslenie takich osobnikow jest takie: jakos bedzie, moze nie beda stac... albo to tylko cztery piwka, itd. a dlaczego nie pomyslisz tak: nie wazne, czy stoja czy nie. Moge przez nieszczesliwy zbieg okolicznosci zabrac komus zycie, moze nawet mojej wlasnej mamie lub dziecku. Moge unieszczesliwic w kilka sekund co najmniej dwie rodziny - ofiray i moja wlasna. CZY TO TAK TRUDNO????? Czy znasz slowo: szlachetnosc???!

  • Franek - niezalogowany 2018-03-03 09:28:23

    A właśnie że potępiajcie i krytykujcie !!! Mogła zabić swoje dziecko i.....a , tylko dlatego że nie potrafiła sobie odmówi alkoholu . A jeśli chodzi o picie syropu to jest to możliwe , pod warunkiem że wypiła go 1,5 litra.

  • Kasia - niezalogowany 2018-03-02 16:10:25

    Bezmuzga kretynka, szkoda tylko ze zanim wsiadla zbimbiona zapomniala ze jest mama... brak słów

  • cześ - niezalogowany 2018-03-02 08:47:19

    olo, dobrze gadasz, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień, ja też nie raz jechałem wczorajszy, co zrobić, nie każdego stać na prywatnego kierowcę, nie mniej jednak to co zrobiła ta baba przekracza wszelkie granice

  • Ostatni sprawiedliwy - niezalogowany 2018-03-01 19:31:02

    Teraz dużo przeziębień, może piła jakiś syrop na kaszel i tak wyszło ... Hejterzy od razu powiedzą to wina alkoholu

  • ala - niezalogowany 2018-03-01 17:00:30

    brak slow

  • olo - niezalogowany 2018-03-01 16:16:26

    szkoda kobiety i dziecka ważne że nic sie nie stało nie potępiajcie tak bo nie jednemu i nie jednej sie zdarzyło jechać po paru piwach

  • Driver - niezalogowany 2018-03-01 13:03:18

    prawo jazdy zabrać dożywotnio . i dożywotnio leczenie alkoholizmu

  • cześ - niezalogowany 2018-03-01 10:11:06

    Co za jebnięta babka, jeszcze trzeba jej dołożyć kolejny paragraf za spowodowanie zagrożenia życia lub zrdowia dziecka!!!

Dodajesz jako: |