PILNE

Pijany prowadził samochód, doprowdził do wypadku

10/09/2018 11:02
Wypadki drogowe, Pijany prowadził samochód doprowdził wypadku - zdjęcie, fotografia

Kierujący samochodem marki Audi A4 młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował do przydrożnego rowu. W wydychanym powietrzu miał ponad dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16:00, 9 września na ulicy Siedleckiej w Oławie. Kierujący 24-letni mężczyzna nie zachował ostrożności stracił panowanie nad pojazdem wjechał na pobocze i dachował do przydrożnego rowu. W samochodzie jechał również 22-letni pasażer. Obaj mężczyźni trafili do szpitala.

Reklama

Pijany prowadził samochód, doprowdził do wypadku komentarze opinie

  • Rowerzysta - niezalogowany 2018-09-13 09:14:43

    Co za różnica, czy to byli Ukraińcy, czy obywatele Watykanu? Od kiedy to ma znaczenie? Polacy trzeźwi jeżdżą zawsze i wszędzie? Mieszka u nas dużo Ukraińców, to wśród nich jest też sporo głupich, którzy robią takie rzeczy. A jak Polacy od 2004 zaczęli masowo do Anglii wyjeżdżać to nie pili tam? Nie robili burd? Kwiat inteligencji i kultury wyemigrował tylko?

  • DOA - niezalogowany 2018-09-12 21:32:12

    To Chachoły były.Ale o tym cisza jak stwierdził mój przedmówca. Zasrana poprawność polityczna.

  • Świadek - niezalogowany 2018-09-11 18:12:21

    Dokładnie byli to Ukraińcy ale to pominą przecież

  • Leon - niezalogowany 2018-09-11 10:52:49

    Do jelczanin ...jakie kur.. 500+ ,chyba nawiedzony i niedouczony jesteś,ale nie będę tłumaczył bo z debilami się nie rozmawia

  • reksio - niezalogowany 2018-09-11 10:42:47

    często jezdzę tą drogą na rowerze.Niech policja bierze sie do roboty a nie stoi w niedzielę na kilińskiego miedzy działkami i drzemie

  • cześ - niezalogowany 2018-09-11 08:54:42

    ale asior :D

  • Kamis - niezalogowany 2018-09-10 22:02:33

    Takich skur*** potencjalnych morderców powinno się zamykać do pierdla i dożywotnio zakaz wsiadania do samochodu...

  • ... - niezalogowany 2018-09-10 17:04:42

    Trzeba dodać że byli to ukraińcy

  • jelcznin - niezalogowany 2018-09-10 16:00:55

    policja pracuje na pełnych obrotach z videorejestratorem zarabiają na 500+ bo ktoś przekroczył predkość o 15 km lub jechał beż świateł mijania

  • Ojciec - niezalogowany 2018-09-10 14:25:22

    Jeżeli to czytasz "kierowco" to ciesz się, że nie zrobiłeś krzywdy mojemu dziecku. Ba obojętnie jakiemu dziecku bo bym Cię roz*ebał jak żabe bezmózgowcu za*ebany.!!

  • Zdzichu - niezalogowany 2018-09-10 13:53:58

    Co to się dzieje? Policji wogóle nie widać. Jeżdżą w biały dzień po pijaku, jeżdżą bez prawa jazdy, jeżdżą zapewne bez badań technicznych. Parkują na zakazach zatrzymywania. Policja - bierzcuie się do roboty!!!!!!!!!!!!!!!

Dodajesz jako: |