Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia

Wypadki drogowe, Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 04/11/2019 16:04

Kierujący Oplem Zafira śmiertelnie potrącił rowerzystę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 

Do zdarzenia doszło 5 października około godziny 10:30 na drodze W 396 w Wierzbnie -Komenda Powiatowa Policji w Oławie poszukuje świadków wypadku drogowego, w wyniku którego rowerzysta potrącony przez samochód poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło 5-go października br.ok. godz. 10.50 na trasie W 396 między Wierzbnem a Marszowicami. - informuje Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP Oława. Przyczyny wypadku ustala policja.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają wiedzę o przedmiotowym zdarzeniu, proszone są o osobisty kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KPP w Oławie, przy ul. Kopernika 1, bądź o kontakt telefoniczny pod numerami: 71/3817217 (220), 71/3817200(222).

 

Reklama

Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-11-04 16:41:59

    czyżby zbrodnia doskonała???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 20:59:31

    Miesiąc po zdarzeniu policja szuka świadków... Interesujące

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 22:03:43

    Trzeba śmierci żeby 4 litery ruszyli. Jak mnie dwukrotnie kierowcy z drogi zepchneli to dostałem info ... nie wykryto oznak przestępstwa. Kolega kierował ? Czy do roboty nie chciało się zabrać?

  • gość 2019-11-04 23:04:26

    zabił i się ukrywa- ile lat dostanie?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 23:43:02

    zamiast pierd.... i sie madrzyc ogarnijcie sie jak nie widziales to nie pisz tu. zginal człowiek trzeba pomoc a ni glupio komentowac

  • gość 2019-11-05 12:54:35

    Moja koleżanka straciła męża a ich 4 miesięczny syn OJCA!
    Pomóżcie ludzie znaleźć tego skurwiela,który odebrał szczęśliwe życie i szanse na normalny dom osieroconemu dziecku i młodej wdowie.
    Nie pozwólcie by uszło morderstwo i ucieczka takiemu śmieciowi na sucho, bo następnym razem może być to wasz mąż lub ojciec. Policja szuka tej "zafiry" już miesiąc!!!! a morderca na wolności

  • gość 2019-11-05 14:45:48

    sprawdzić wszystkie zafiry w całej polsce, ile ich jest jedengo koloru? tysiac 5 tysi

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 15:05:45

    Ludzie kto się ukrywa przecież kierujący był na miejscu. H... wiecie a piszecie!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 17:47:09

    Drodzy Państwo.
    To jest tragedia dla każdej ze stron. Chłopak, który potrącił tego mężczyznę, nigdzie nie uciekł, wezwał pomoc, dla niego to też jest ogromna tragedia, nie ukrywa się. Dajmy policji pracować i wyjaśnić sprawę... Osoby, których tam nie było nie powinny nikogo szykanowac i pisać nieprawdy. Od wyjaśnienia sprawy są odpowiednie służby

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 18:41:25

    Po części macie racje ale w większości się mylicie i to bardzo..sprawca został na miejscu ale to nie on osobiście wezwał pomoc tylko inna osoba,która nie będzie zeznawać bo zna rodzinę sprawcy i wie na co ta rodzina "bracia" są zdolni..my wiemy doskonale kto jest sprawca,policja też to wie bo rozmawiała z tą osobą..Sprawca twierdzi że jechał przepisowo,mimo że to byl prosty odcinek drogi i na wylocie z wioski..samochód czyli Opel Zafira ma rozbita lampę,miał oderwany zderzak (ale jakoś się przymocował przypadkiem ten zderzak po uderzeniu w rowerzystę) "przypadkiem" oderwane całe nadkole,rozwalona cala przednia szyba,słupek,dach,od uderzenia były też wygięte drzwi kierowcy...wiec na pewno to było 40km/h...ludzie którzy to widzieli "bo są tacy'",nie powiedzą tego nigdzie bo się boją rodziny sprawcy...sprawca nie został aresztowany,tylko normalnie jakby nic się nie stało siedzi sobie w domku,jeździ do pracy.. .Sprawca chyba wiedział dobrze z kim musi porozmawiać żeby teraz spokojnie siedzieć sobie w domku..żona zabitego męża jest załamana cała ta sytuacja i jak to wszystko postepuje..
    Ludzie nie bójcie się sprawcy bo jeśli zdecydujecie się cokolwiek powiedzieć..nikt wam nic nie zrobi..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 08:15:56

    Skoro wiemy kto. To proszę o współrzędne domu w którym mieszka. Nie potrzeba podawać nazwiska i adresu. Resztą zajmą się inni ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 10:14:02

    Bardzo bym chciał ale nie powinniśmy robic samosadu..zobaczymy jak się sprawą potoczy..i zobaczymy jaki artykuł pojawi się w jutrzejszej gazecie..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 14:54:01

    Jaka ściema..szukają świadków hahah...niech otworzą oczy bo świadków jest dużo i sprawca jest bardzo blisko nich,ale o tym to już wiedzą...sprawca nie był badany pod kontem narkotyków tylko alkoholu przez wydmuchiwane powietrze..wszyscy wiedzą że sprawca który zabił Daniela ma doczynienia z narkotykami ale oczywiście nie został pod tym kontem przebadany..śmiech na sali!!!!
    SPRAWCA Nie został zatrzymany i teraz siedzi sobie w domku i ma wyjebane na wszystko bo wie że rodzinka nie pozwoli mu krzywdy zrobić...

    A mieszkańcy Jankowa nic się powiedzą bo się boją..

  • Koksu - niezalogowany 2019-11-07 19:11:09

    Mamy świadka!! A dokładnie tylu ilu jest anonimów tutaj....:)
    wszystko wiedzą tylko boją się pójść na policję ......
    no ironia losu ...
    Rodzina Sopprano nagle powstała w Jankowie :p
    Osoba wypowiadająca się o narkotykach wie najwięcej... Bo sama jeździ naćpana.. na pewno powinni Zrobić Ci badanie na obecność inteligencji...
    A cała sytuację nakręcają fałszywymi informacjami "społeczniacy", którzy nagle sobie przypomnieli sobie o koleżance...( kondolencje )
    W całej tej tragedii trzeba pamiętać, że zginęła osoba w wypadku, a nie została zamordowana...
    Nie ma świadka zdarzenia, więc jakim prawem oskarżacie inna osobę .
    Sam jestem kierowcą i wiem, że możliwe jest potracić, że skutkiem śmiertelnym innego uczestnika ruchu, a przyczyn może być mnóstwo....
    Czy to od razu czyni mnie winnym śmierci innej osoby????.
    Ciekawe czy wszyscy tutaj są tacy święci?:)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 07:23:19

    Obrońca się znalazł...chlopie..dużo osób zna na codzien sprawcę i wie jak jeździ samochodem po wioskach,i też po za wioskami...
    Kurwa obrońca się trafił,albo może to ktoś z rodziny piszę komentarze...no no ciekawe..
    Z czasem wszystko się wyjaśni..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 09:47:42

    Brat policjant xD

  • gość 2019-11-08 12:20:33

    Kto jestbez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem....

  • nie rodzina - niezalogowany 2019-11-08 12:40:50

    Ludzie zastanówcie się zanim będziecie oczerniać jakąś osobę. Jak macie niezbite dowody to na policję proszę iść. Gdybanie i powtarzanie plotek nic nie da. Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie co wszystko widzieli i słyszeli (tj. w du..pie byli gówno widzieli). Wypadek jaki się wydarzył to tragedia dla obydwu rodzin. Mam nadzieję, że zostanie wyjaśniony.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 13:50:56

    O proszę...to młodszego braciszka pilnuje i żeby wszystko ucichło hehe dramat!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:12:13

    Tyle świadków, a nikt się nie chce zglosić? Troszkę dziwne, bo patrząc na to,to co drugi człowiek tu wypisuje jakby był obecny przy wypadku... Ludzie z Jankowa się boją? Czego? Może mądrze milczą, bo nikt nie był świadkiem wypadku, więc wolą się nie udzielać, niż rozsiewać plotki, takie jakie Wy tworzycie. Sądzicie,że nie miał robionych testów na narkotyki, skąd taka pewność?
    Ludzie, troszkę szacunku dla jednej strony ,zarówno jak dla drugiej. Stała się tragedia ,więc pozwólmy odpowiednim służbom działać w tej sprawie, a nie 'na siłę' szukać świadków :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:53:47

    Hahah co wy pierdolcie za smuty...nie znacie prawdy o świadkach to nie piszcie. Były osoby które go reanimowany ale zostały zastraszone więc nigdzie nie pojda..sceny jak z filmu z tymi świadkami i zastraszaniem ale niestety taka jest prawda

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 20:51:28

    Nacpany ryj kierowal

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 21:04:08

    Są osoby które mogą zaznać niewiem czemu boją się rodziny który syn spowodował ten śmiertelny wypadek i upozorowal wręcz wszystko przeciw temu nieżyjącemu . Rodzinko z sąsiedniej wioski myślicie że wasz brat, syn jest w policji to wszystko mu można i szarzowac po wioskach łamiąc przepisy ruchu drogowego. Ciekawe dlaczego czesto policja patronuje Wierzbno i okolice i nie mogą tego mordercę namierzyć? który wiecie doskonale że mieszka jak to mówiąc za płotem bo jak brat w mundurze ukara brata?Do rodziców sprawcy:Nie ukrywajcie syna mordercy pod skrzydłami nie wyjdzie wam to na dobre będziecie żyć że świadomością że macie pod dachem mordercę czy nie macie sumienia?rozumie każdy broni swoje dziecko ale sorry nie w takim przypadku otworzcie swe serca rowniez dla innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 23:11:06

    Kurwa z Jankowa jest. sprawca..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 00:40:29

    Widać ewidentnie, że władze nie są gotowe na to, żeby zakończyć tą sprawę.....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 07:41:00

    Do zakończenia to chyba jeszcze daleko,skoro mają takie ruchy jak do tej pory...jakby chociaż sprawca zostałm zatrzymany,bądź aresztowany po wypadku to może było by inaczej..a tak to sprawca siedzi sobie w domku i się śmieje z tego wszystkiego bo wie że braciszek mu pomoze...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 22:45:20

    Łukaszek nie da skrzywdzić braciszka Adama i zrobi wszystko na co go stać,a stać go nawet na podpalenie domów tak twierdza osoby które zostały zastraszone. I taki człowiek pracuje w službach mundurowych..po prostu to jest jebana kurwa..niech przyjdzie mnie straszyć a nie ludzi co chcieli by powiedzieć prawdę ale się boja!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-13 22:40:16

    Łukaszek z policji bawi się w mafię tak twierdza mieszkańcy w której mieszka jego braciszek Adam..

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 13:21:33

    Drogi komentatorze, zanim dokonasz kolejnego wpisu proponuję zapoznać się z art. 212 § 1, 2,3 Kodeksu karnego. Rzyczliwy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 18:28:27

    Część Łukasz...Co słychać?

  • SJP - niezalogowany 2019-11-15 12:18:10

    * życzliwy