PILNE

Potrącenie rowerzysty. Poszkodowany w ciężkim stanie

Wypadki drogowe, Potrącenie rowerzysty Poszkodowany ciężkim stanie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
olawa24.pl 02/07/2019 20:40

Kilka minut po godzinie 19:00 na ul. Kilińskiego w Oławie doszło do potrącenia rowerzysty. Stan poszkodowanego jest bardzo ciężki, trwa walka o jego życie. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Kierujący samochodem osobowym marki Ford jadąc w kierunku miasta z nieustalonych przyczyn najechał na tył jednośladu jadącego w tą samą stronę. Kierujący rowerem starszy mężczyzna w wyniku potrącenia doznał urazu głowy i stracił dużo krwi. Jego stan jest poważny, został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.

Na miejscu pracują policyjni technicy. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Zalecamy objazd.

 

Reklama

Potrącenie rowerzysty. Poszkodowany w ciężkim stanie komentarze opinie

  • Papież góry kochał - niezalogowany 2019-07-02 22:51:05

    Tak przypierniczył, że Vigry całe połamane...

  • BKK - niezalogowany 2019-07-03 00:51:55

    Najechał na tył jednośladu? Jeśli do zdarzenia doszło w miejscu, w którym auto stoi, to wygląda na to, że dziadek na rowerze zjeżdżał do środka drogi. Bardzo często takie numery odwalają starsi działkowicze, którzy na ogródki dojeżdżają na rowerach. Ciekawe, czy ten miał wymagane oświetlenie? I dobrze wiedzę, tylna opona poklejona jakąś taśmą?

  • gość 2019-07-03 05:56:36

    Rowerzyści często zjeżdżają z chodnika na drogę nie patrząc nawet czy coś jedzie i nie chodzi tu o osoby starsze ale o osoby w rożnym wieku . Nie mniej jednak szkoda człowieka tego który uległ wypadkowi jak i tego który jechał autem.

  • gość 2019-07-03 08:07:47

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę rowerzysty, który uległa temu wypadkowi. Moj e-mail [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 10:50:34

    Oczywiście powodem nie może być bardzo wąska droga. Teraz było jasno ale gdy zbliża się zmrok i widzę jak dzialkowcy ubrani na ciemno i bez żadnego światła poruszają się tą drogą to mnie normalnie trafia!!! I jeszcze sprawa ścieżki rowerowej: poruszanie się jezdnią, gdy jest ścieżka to łamanie prawa. Wiem, że akurat w tym miejscu jej nie ma ale ja tak ogólnie.
    A przed przejazdem? Podjeżdża taki pod sam szlaban i i gdy to podnoszą od razu wskakuje na rower i hamuje ruch. Korona by mu z głowy spadła gdyby przepuscil cztery auta.

  • gość 2019-07-03 13:56:14

    Patrząc co robią w Oławie ludzie na rowerach to szok. Ścieżki są śliczne, ale prewencji 0.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 15:03:09

    O tej porze roku jeździ tą drogą bardzo dużo rowerzystów, to jak jak jeżdżą to już inna bajka. Natomiast przy tej drodze powinna być droga dla rowerów i bezpieczeństwo by się bardzo poprawiło. Ale władze wolą zbudować drogę na wale czy w lesie w pierwszej kolejności, bo bezpieczeństwo jest mniej ważne

  • gość 2019-07-03 20:34:11

    Człowiek zmarł. Para wracała z działki. Ona pierwsza, on za nią. Do hejtujących w miejscu zdarzenia nie ma ścieżki. Proszę również zobaczyć która część auta jest uszkodzona. Nie jego środek, prawy bok.

  • gość 2019-07-04 13:07:29

    Czy naprawdę jest tak trudno wygospodarować kawalek pobocza dla rowerzystów ? Wydaje się grube pieniądze na koncerty pseudo gwiazdek muzyki rozrywkowej a rowerzyści giną bo nie mają miejsca na drodze. No ale wladza rowerami nie jeździ.

  • gość 2019-07-04 15:22:24

    Co wydarzy się na drogach, winna władza ale jak jeżdżą kierowcy to najlepiej widać na ulicach miasta,rozmowy przez telefon i przekraczanie prędkości,winni wszyscy tylko nie oni.

  • cześ - niezalogowany 2019-07-05 10:39:18

    ten dziadek to miał strasznego pecha, tyle w życiu przeżyć a zginąć na rowerze, masakra

  • Karol - niezalogowany 2019-07-05 14:25:45

    A miał kask?

  • cześ - niezalogowany 2019-07-08 07:44:07

    jak to tak na rowerze bez ka ka kasku???

  • Kierowca, rowerzysta i pieszy - niezalogowany 2019-07-14 20:49:53

    Zginął człowiek, tak się składa że znałem go osobiście. Kierujący samochodem też ma swoje lata i to dla niego pewnie też wielka tragedia, bo zabił człowieka. Godz. 19., jasno, słońce po lewej stronie, więc nie oślepia. Policja pewnie ustali kto winien, choć zmarłemu już wszystko jedno. Ja, jak czytam komentarze, to sobie tak myślę, że niektórym z was noszenie kasku nawet 24h na dobę już nie pomoże. Ma to bowiem sens tylko w przypadku, gdy w środku jest co chronić. Jak nie macie nic sensownego do napisania, to po prostu nie piszcie.

Dodajesz jako: |