Wypadki drogowe, Potrąciła pieszą - zdjęcie, fotografia
10/12/2018 13:19

Dzisiaj, chwilę po godzinie 10:00 na ulicy Kutrowskiego w Oławie doszło do potrącenia pieszej.

Do zdarzenia doszło 10 grudnia.

Kierująca, 18-letnia kobieta, mieszkanka Gminy Domaniów na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Kutrowskiego potrąciła 46-letnią kobietę. Poszkodowaną przewieziono na SOR w Oławie z ogólnymi obrażeniami. Kierującej zatrzymano prawo jazdy.

 

Fot. poglądowe

 

Reklama

Potrąciła pieszą komentarze opinie

  • Gość 3 - niezalogowany 2018-12-10 13:40:06

    Gówniara.. Daj dziecku auto i sie będzie popisywać... Brak slow.. Kto dał jej prawko?

  • Gość 2 - niezalogowany 2018-12-10 13:40:27

    Kto ci dał prawo jazdy

  • Gość1 - niezalogowany 2018-12-10 13:41:19

    Kto Ci dał prawko?

  • Gość 5 - niezalogowany 2018-12-10 13:41:20

    Kto Ci dał prawko blondynko?

  • Gość 4 - niezalogowany 2018-12-10 13:41:20

    Kto ci dał prawo jazdy

  • Golf 1.4 - niezalogowany 2018-12-10 13:44:22

    Ah ta moc, jestem szybszy od światła

  • Gość 5 - niezalogowany 2018-12-10 13:44:30

    Golf 1.4.. Nie zdążyłam zahamowac... Pozdrawiam

  • Gość6 - niezalogowany 2018-12-10 13:46:01

    Kto Ci dał prawo jazdy? babo !!!!!!

  • GośćJP100% - niezalogowany 2018-12-10 13:48:41

    Brak wyobraźni brak słów co to ma znaczyć

  • Gość6 - niezalogowany 2018-12-10 13:50:43

    Drugi Jacek Hehe Nawet z tej samej klasy Hehe Co ty od niego uczyłaś się jeździć ? Haha

  • gość 2018-12-10 14:32:45

    Każdemu się może zdarzyć troglodyci z Oławy, zajmijcie się sobą i swoim marnym żywotem, bo zgnijecie w czeluściach Hadesu

  • gość 2018-12-10 14:36:03

    Hades dobra pizzeria, czego chcesz?

  • Kalapitko - niezalogowany 2018-12-10 15:07:36

    wszystko widziołem bałdzo dokładnie choć wzrok to ja mom nijaki , pcha sie babsko na pasy zamiast wziąć się za robotę to łozi po tym miescie , biedna dziewczyna , zdarza się . Nie przejmuj sie , jesteś słodka :*

  • Habibi - niezalogowany 2018-12-10 15:15:53

    nienawidzę swojej pracy , hmm zmienił bym ją w pizdu , może na kuchnie do Hadesu

  • Habibi - niezalogowany 2018-12-10 15:23:31

    w sumie mam piękny głoś , może cos w tę stronę . P.S. sprzedam Kejsy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 17:30:48

    Wszyscy komentujący tacy mądrzy choć nie byli świadkami zdarzenia, najlepiej zmieszać dziewczynę z błotem bo każdy z Was jest 'kierowcą idealnym'. Co ma do tego wiek? Wypadki zdarzają się młodym osobom tak samo jak tym w podeszłym wieku.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 19:16:39

    Jesteście po prostu durni. Skąd wiesz czy się popisywała, czy miała nadmierną prędkość itd. Jest taki okres że cały czas jest ślisko i bardzo łatwo nie wychamować. A tym bardziej że taka pogoda jest najgorsza dla młodych jeszcze nie doświadczonych kierowców którzy jeszcze nie wiedzą jak mają się zachować podczas takiej pogodny.

  • gość 2018-12-10 19:18:56

    dziewczynko czy ty wiesz że to kara pomyśl dobro powraca a zło zostaje natalko

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 22:31:01

    Informacja dla tych co pytają kto dał prawo jazdy Prawo jazdy wydaje wydział komunikacji po zdanym egzaminie w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 08:09:28

    Czasem zdarza mi sie pojechac do Olawy i tego, jak piesi nie zwracajac uwagi na ruch drogowy, wlaza na jezdnie, nie widzialam w zadnym inny miescie.

  • gość 2018-12-11 08:15:49

    Kisne z Was ludzie. Gdyby przydarzyło się to jakiemuś starszemu mężczyźnie, byłoby mnóstwo komentarzy typu: "Ci piesi są wszędzie, nie uważają na drogach!!!!!!!!!" może troszkę współczucia? Zresztą takim żałosnym zachowaniem pokazujecie, jakimi jesteście burakami. A to raczej Wy - starzy powinniście dawać przykład, a zwłaszcza na drogach.

  • Gość 15 - niezalogowany 2018-12-11 09:43:19

    Odpierdolcie się od biednej dziewczyny, baba się ładuje na pasy i oczywiście kierowca winien, a Ona co święta krowa może wszystko?

  • cześ - niezalogowany 2018-12-11 11:01:39

    niestety kierowca zawsze jest winny nawet jak człowiek się specjalnie pod auto rzuci

  • Gosc - niezalogowany 2018-12-12 00:02:43

    I Uśmiechnęli się ci z których robiłaś pośmiewisko Wszystko wraca Przestroga dla każdego z was, karma wraca ,

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 11:29:37

    Ludzie pamiętajcie przejście dla pieszych oznakowane jest świętością, gdzie pieszy ma czuć się bezpiecznie jak nie na oznakowany przejściu. Może zmieńmy mentalność ludzi i zwracajmy uwagę aby nie doszło już do kolejnej tragedii dla pieszej i kierującej. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 07:24:17

    Popieram osobę wyżej - karma wraca.Może wkońcu nauczysz się jak należy traktować ludzi.Nie pozdrawiam i współczuję jedynie osobie poszkodowanej,którą napewno nie jesteś Ty.To nie pierwsza sytuacja,gdy na drodze dzieje się coś z Twojej winy.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji