PILNE

Poważny wypadek za Starym Otokiem. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana

23/10/2018 15:52
Wypadki drogowe, Poważny wypadek Starym Otokiem Jedna osoba żyje Droga zablokowana - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

Uwaga kierowcy. Za Starym Otokiem, około 300 metrów od wjazdu do lasu w kierunku Jelcza-Laskowic doszło do wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

Co najmniej 3 osoby zostały poszkodowane w wypadku. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 43-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oławskiego.

Do zdarzenia doszło około godziny 15:45. Kierujący busem marki Volkswagen 25-letni mężczyzna jadąc z Oławy w kierunku Jelcza-Laskowic na łuku drogi rozpoczął wyprzedzanie i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo z naprzeciwka Volkswagenen Golf.

Aktualizacja - godz. 18:00

Na miejscu wypadku wciąż pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora badają cały przebieg tego nieszczęśliwego zdarzenia. Droga wciąż jest nieprzejezdna.

Aktualizacja - godz. 21:00

Służby skończyły pracę w miejscu wypadku. Droga została posprzątana i jest już otwarta. 

Reklama

Poważny wypadek za Starym Otokiem. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana komentarze opinie

  • gość 2018-10-23 16:15:12

    tylko deszcz popadał i już :(

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 16:23:01

    Wypuścić jednego debila i reszta cierpi pała go po plecach nawet jak nie żyje

  • Ania - niezalogowany 2018-10-23 16:41:42

    Ile jeszcze osób musi zginąć żeby ktoś się wziął za remont tej drogi??? A to że jeżdżą jak wariaty to swoją drogą,przy dopuszczalnej 90-tce lecą 130. Te koleiny na sucho bujają samochodem jak statkiem na morzu, a po deszczu zamieniają się w śmiertelną pułapkę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 17:03:12

    Ty ania prawko kupilas na allegro czy z jajka niespodzianki? Jakie dopuszczalne 90 ?? Przez takich właśnie kierowców są takie wypadki! To nie wina drogi! To wina płytkiej wyobraźni!!

  • Wąski - niezalogowany 2018-10-23 17:07:27

    A ile jest dopuszczalne?

  • gość 2018-10-23 17:27:11

    do gość tylko najgorsze jest to że zginą człowiek który jechał normalnie

  • Żu żu - niezalogowany 2018-10-23 17:39:34

    Szkoda człowieka.Taki młody był.Współczucia dla rodziny.

  • gość 2018-10-23 17:49:23

    Jak jest dopuszczalne , to nie można wolniej jechać +złe warunki na drodze , zgadzam się nie wina drogi tylko wyobrażni. żal tego co zginął , tragedia! Cóż przez takich szczyli jadących po drogach giną niewinni ludzie! Gdzie się tak śpieszył?

  • Adi - niezalogowany 2018-10-23 18:00:58

    Kierowca busa powinien dostać wysoka karę i to nie wcale pieniężna...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 18:15:43

    Do poprzedników piszecie o prędkości o stanie drogi,a poczytajcie artykuł że doszło do zdarzenia czołowego podczas wyprzedzania gdzie "na łuku drogi"

  • Gość 2 - niezalogowany 2018-10-23 19:04:26

    Dla kierowcy dożywocie za umyslne morderstwo , jeżdżę ta droga od 16 lat takie przypaly sa na pożądku dziennym , nie raz juz po poboczu jechalem aby debil w Oławie na swiatlach stal dwa auta przede mną

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 19:55:48

    Nic dziwnego trochę deszczu i ludzie jeżdżą 60km/h na ograniczeniu do 90. Gdyby te wszystkie zamuly jeździły normalnie to by nie wyprzedzał ... Nie chce mi się wierzyć że wyprzedzał auto jadące 90km/h. Po prostu co niektórzy wygrali prawko w leys.

  • Ucho - niezalogowany 2018-10-23 20:16:00

    Ty szmato!!! Deszcz padal więc jechał ile mógł do panujących warunków... chcesz to zapier.... cio to

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 20:19:56

    do poprzednika czlowieku moge jechac nawet 40 ty jak chcesz jechac szybciej to wyprzedzaj ale BEZPIECZNIE!!!

  • Ucho - niezalogowany 2018-10-23 20:23:54

    Ja prawie prawie 3 miesiącu temu nie z zginalem pod tirem jadąc prawidłowo bo on wpadł w poślizg A była taka pogoda ja tym razem i co? Wyprzedzanie Cioty było powodem? Ograniczenie jest ograniczeniem należy dostosować prędkość do panujących warunków tym bardziej że zna się drogę... A tym bardziej wiemy że ta trasa olawa Jelcz nie należy do najlepszych

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 21:04:27

    A temu debilowi co spowodował wypadek coś się stało? Ktoś wie?

  • Gość 2 - niezalogowany 2018-10-23 21:10:05

    Do pana ktory chce jezdzic szybciej pamietaj ze to ty lub ktos Ci bliski moze kiedys jechac przed takim wspanialym kierowcą busa ktory musi jechac 100 bo na odcinku 13 km bedzie szybciej pol minuty w swojej pracy lub domu gdzie i tak pewnie stoi na parkingu 30 sekund i chlodzi swego wypasionego TDI

  • Tutejszy - niezalogowany 2018-10-23 21:18:24

    W zeszłym tygodniu rano godz. 5.25 jakiś debil idiota z Oławy wypszedza w tym samym miejscu dobrze że miałem gdzie uciec a wyprzedzany zjechał na pobocze w czoraj i dzisiaj pewnie ten sam imbecyl w lesie przed wałem wyprzedza ciąg aut i znów pobocze czy może ktoś ma filmik tego idioty.Proszę podać na policję zanim kogoś zabije.

  • Ucho - niezalogowany 2018-10-23 22:31:42

    Sprawdź termin : jechał za szybko. Naczepą uderzyła w osobówkę

  • gość 2018-10-23 22:41:36

    Proponuję fotoradar odcinkowy na odcinku Oława - Jelcz-Laskowice. Temat będzie załatwiony.

  • Gośćdandan - niezalogowany 2018-10-23 23:22:11

    jeżdżą jak wariaty i niewinni gina przez debili

  • Janek - niezalogowany 2018-10-24 05:38:18

    Powinien gnojek dostać z 20 lat za nieumyślne spowodowanie smierci . Chociaż to i tak życia nie wróci ...

  • gość 2018-10-24 07:45:41

    serwisant Jungheinricha sie nie popisal...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 08:38:52

    Osoby pomiędzy 20 a 30 lat myślą że są bogami i wszystko już wiedzą najlepiej a wszyscy inni to staruchy bez doświadczenia. Później się dziwią, że polisy jakie płacą to 5000zł. Tak będzie się działo dopuki nie będą mieć dzieci i rodziny oraz przejdą na inny poziom świadomośći. Uświadomiom sobie ze nie wiozą kartofle tylko żywe osoby. A co do kary, to zabrać prawo jazdy, dać dotkliwą karę finansową, pokrywać częściowo koszty leczenia osób poszkodowanych i nakaz pracy 10 lat w hospicjum lub placówce, która opiekuje się poszkodowanym lub osobami które nie mogą same się poruszać.

  • gość 2018-10-24 09:05:07

    Niestety Pan z Jungheinrich kozaczył, kozaczył, aż wykozaczył, bo to nie pierwsza sytuacja brawurowej jazdy tego Pana, powinien ponieść konsekwencje zarówno cywilne jak i w miejscu pracy. Szkoda śmierci niewinnego człowieka.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 07:03:49

    A wiecie coś na temat trzeciej osoby? Z osobowiki z busa? W jakim stanie?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 10:12:46

    Ponoć kierowca busa też się przekrecił czyli mamy 1:1

  • gość 2018-10-25 12:49:47

    nagrałem sobie kiedyś filmik jak facet jadący samochodem ciężarowym bez naczepy dokładnie w tym miejscu rozpoczyna manewr wyprzedzania dwóch aut i kończy przed samym lasem aż mi dupa cierpła na ten widok.I pozdrawiam jednego idiotę jeżdzącego Renaultem Espace koloru granatowego dwa razy jadąc do pracy na 1-zmianę na tej drodze walił mi na czołówkę na prostym odcinku widząc mój pojazd uciekałem na trawę .Obiecuje że kupię rejestrator i w końcu go do padnę tego idiotę.

  • gość 2018-10-27 00:59:10

    Niestety wypadki się zdarzają. Czasami chwila nieuwagi i tragedia gotowa. Proszę o nie komentowanie sprawy z szacunku do wszystkich poszkodowanych.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 08:44:05

    Jeden debil z fordem Ka niedawno sam wylecial bez strat w ludziach uff

Dodajesz jako: |