PILNE
Zwierzaki do adopcji, Pozostawione mrozie przed schroniskiem - zdjęcie, fotografia
26/02/2018 10:13

Dzisiejszego poranka przed schroniskiem w Oławie zostały znalezione trzy szczeniaki w kartonie. Były mocno zmarznięte, prawdopodobnie spędziły tam całą noc. Za wskazanie osoby, która to zrobiła wyznaczono nagrodę.

Szczeniaki aktualnie są pod opieką w przychodni weterynaryjnej Aksman. Wyznaczono nagrodę za wskazanie osoby, która porzuciła psiaki w wysokości 200 zł. Nr kontaktowy: 501 106 007.

Pamiętajmy, że psy to również istoty, które czują zimno i nie są w stanie się same ogrzać. W takie mrozy każdy właściciel powinien zadbać o swojego pupila. Jeżeli pies musi już przebywać na dworze powinien mieć ocieploną budę, należy mu również dostarczać ciepłą wodę do picia. Buda powinna być wyłożona od spodu i po bokach izolacją powinna mieć również dostęp do wnętrza budynku (choćby szopy czy stodoły) to absolutna podstawa. Jeśli mrozy są wyjątkowo dokuczliwe, warto zwierzaka wpuścić do ogrzewanego pomieszczenia, by mógł się trochę ogrzać.

Jeżeli widzisz, że w twoim otoczeniu przebywa pies, który nie ma zapewnionego dostatecznego schronienia podczas dużych mrozów - REAGUJ. Nie bądź obojętny na krzywdę zwierząt. Zadzwoń do schroniska lub przychodni weterynaryjnej, tam na pewno otrzymasz informację jak pomóc zwierzęciu.

Reklama

Pozostawione na mrozie przed schroniskiem komentarze opinie

  • Mędrzec wioskowy - niezalogowany 2018-03-06 21:36:39

    Wyjdzie na to że psom trzeba mieszkania budować z centralnym ogrzewaniem. Porządny pies śpi na dworze i nie narzeka. Wilkom może też trzeba podgrzewacze załatwić bo biedne psiaki marzną.

  • Ol - niezalogowany 2018-02-28 06:20:22

    Czes mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj spędzisz nockę na dworze chora istoto

  • Dd - niezalogowany 2018-02-27 17:26:45

    Czes-- zamknij morde.twoje wypowiedzi sa zenujace!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-02-27 17:03:40

    zwierzęta nie odczuwają tak bardzo mrozu jak ludzie ale to co zrobił ten czubek to i tak przesada

  • Wierzbianka - niezalogowany 2018-02-27 13:14:23

    Boże kochany ten kto zostawił te malutkie psiaki jet wogole nieodpowiedzialny. Jak można zostawić takie maluszki. Sama mam trzy kotki co prawda dorosłe ale nie wyobrażam sobie jak miałabym je zostawić na mrozie prędzej serce by mi pękło z tęsknoty za nimi. Te tego kogo to zrobił sama bym wystawiła na mróz i niech sam poczuje to co czują te małe psiaki. Ludzie reagujcie w takich sytuacjach bo przecież zwierzęta są jak ludzie czują to co ludzie, tęsknią i kochają. Nie zamykajmy się na ich krzywdę.

  • M. - niezalogowany 2018-02-27 10:04:46

    Podejrzewam ze ktos zostawił je tam wcześnie rano a nie na noc.

  • M. - niezalogowany 2018-02-27 10:01:58

    Dobrze ze przywiózł niz mial zabić tylko szkoda ze w taki mróz.

  • M. - niezalogowany 2018-02-27 10:01:56

    Dobrze ze przywiózł niz mial zabić tylko szkoda ze w taki mróz.

  • żu żu - niezalogowany 2018-02-26 23:02:55

    co za kurwa tak zrobiła

  • cześ - niezalogowany 2018-02-26 17:16:28

    Babka - są przypadki takie z noworodkami i też nikt nic nie widział a ty myślisz że ktoś się psami zainteresuje?

  • Babka - niezalogowany 2018-02-26 15:15:57

    Nagle nikt nic nie widzial??? Te psiaki nie urodzily sie wczoraj i napewno ktos cos widzial. Ludzie, zglaszajcie takie rzeczy

  • Adi przytulony - niezalogowany 2018-02-26 14:09:24

    Dobrze że przetrwały,a tego za łeb i na drzewo w rynku niech widzą mordercę..

  • Teresa - niezalogowany 2018-02-26 13:32:02

    Człowiek to najgorsza bestia na tym świecie.

  • Teresa - niezalogowany 2018-02-26 13:31:55

    Człowiek to najgorsza bestia na tym świecie.

  • a - niezalogowany 2018-02-26 11:39:10

    co za pierd.. debil!! wyjdź sam na dwór i posiedź chwile na mrozie!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-02-26 10:51:47

    co za wredne typy, ciekawe czy jemu było by tak fajnie całą noc na mrozie siedzieć baran jebany!!!

Dodajesz jako: |