PILNE

Przywiązany na ciężkim łańcuchu... Dom dla Reksa pilnie potrzebny!

Zwierzaki do adopcji, Przywiązany ciężkim łańcuchu Reksa pilnie potrzebny! - zdjęcie, fotografia
21/12/2018 12:32

Reks to 5-letni Labrador, bardzo przyjazny i łagodny. Wychowywał się z dziećmi, lubi dużo biegać i bawić się. Rodzina w której aktualnie przebywa stwierdziła, że nie jest im już potrzebny...

Reks swoje życie spędza przywiązany ciężkim łańcuchem. 21 grudnia jedna z mieszkanek przejeżdżając przez Chwałowice zobaczyła po raz kolejny, że pies tak właśnie żyje. Po kontakcie z pewną fundacją, odbyła się rozmowa z właścicielką psa, która stwierdziła, że chce oddać Reksa.

Jeśli ktokolwiek chciałby dać mu dom, ciepły kąt bez łańcucha, prosimy o kontakt z Panią Agnieszką - 698201974.

 

Reklama

Przywiązany na ciężkim łańcuchu... Dom dla Reksa pilnie potrzebny! komentarze opinie

  • gość 2018-12-21 13:14:32

    Ludzie to są huje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 14:59:56

    Prawda ludzie są fest podli

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 15:09:23

    A czy właścicielka została jakoś ukarana? Z tego co wiem to jest zabronione trzymać psiaki na lancucha przy budzie. Tym bardziej że temperatura teraz spada poniżej zera. Licze ze została nałożona spora suma za ten wyczyn a pieniądze zostały przekazane ma schronisko. Pies to nie rzecz!!!

  • EWKA. - niezalogowany 2018-12-21 16:06:08

    Czy straż miejska jeszcze istnieje? Może oni by mogli zająć się kontrolowaniem posesji?

  • Hmm - niezalogowany 2018-12-21 16:44:49

    Łańcuch może za gruby ale długi, pies ma gdzie się chować i przed słońcem i przed deszczem. Rozumiem że wg was kojec 2 na 2 metry super odmieni temu psu życie?

  • gość 2018-12-21 17:07:33

    Niedawno widzialem na Zwierzyncu małego pieska na łańcuchu bez budy na betonie przywiazanego do drzewa, kiedy zadzwoniłem na straż miejska w Oławie powiedziano mi ze nic nie mogą zrobic bo to jest calkowicie legalne wiec dalem sobie spokój. Z.....26

  • Nikt - niezalogowany 2018-12-22 18:53:48

    Zgodnie z prawem na łańcuchu pies może przebywać do 12 godzin dziennie. Łańcuch nie może być zbyt krótki ani nie może ranić psa. Musi też mieć schronienie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 22:05:42

    Ja bym tą babę przywiązała łańcuchem i kazała wejść do tej starej budy... Brak człowieczeństwa inaczej znieczulica, to 0dziś powszechne!!!

  • Żu żu - niezalogowany 2018-12-23 23:32:10

    A może by tak tą starą kurwę uwiązać na łańcuchu i niech tak biega szmata jebana!A skoro nie jest potrzebny już piesek to czemu nie zamieści ogłoszenia w gazecie czy gdziekolwiek?Dopiero jak obcy ludzie reagują na krzywdę zwierzaka to chrzani,że psa odda.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-12-24 00:49:38

    A co do straży miejskiej to nie ma co się dziwić,że nie reagują choć powinni powiadomić Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ale to są nieudacznicy!!!!!!!!!!Dlatego nie powinno być w naszym mieście tych darmozjadów.

  • gośćx - niezalogowany 2018-12-24 18:35:27

    nie ma to jak fejk njussssyyy

Dodajesz jako: |

Zwierzaki do adopcji, - więcej informacji