PILNE

Rajd Samochodów Terenowych już w ten weekend

Motosport, Samochodów Terenowych weekend - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 26/01/2017 14:13

Będzie się działo! W Oławie odbędzie się rajd samochodów terenowych. Imprezę zorganizują w marcu wspólnie Urząd Miasta oraz Gmina Oława. Start i metę zaplanowano na oławskim Rynku. Zawodnicy ścigać się będą po trudno dostępnych odcinkach gminy Oława. Odcinki testowe wyniosą blisko 20 kilometrów. To będzie prawdziwe cross country o smaku środkowej Europy. Szybkie trasy zostaną spowolnione szykanami, a łączna długość wytyczonych odcinków wyniesie ponad 100 km.

Miasto odwiedzi również telewizja TVS oraz Radio Zet. O planowanej imprezie opowiadał podczas styczniowej sesji rady miejskiej burmistrz Tomasz Frischmann. To nie koniec motoryzacyjnych atrakcji, jakie są szykowane. W czasie, gdy zawodnicy off-roadu będą zmagać się z błotem i wodą, pod ratuszem będzie można podziwiać jednoślady.

Termin imprezy: 3-5 marzec 2017. Biuro imprezy znajdować się będzie w ratuszu.

Piątek, 3.03.2017:
15:00 - 21:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turba, Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM, Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM.
18:00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 4.03.2017:
8:15 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.
9:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 5.03.2017:
9:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
15:00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom I rundy GEPA Logistics Super Rally oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally. Rozstrzygnięcie konkursu "Zostań Gwiazdą Fotografii".

Rejestracji zawodników można dokonywać pod adresem:
http://www.super-rally.eu/users/register/

W gminie Oława oraz mieście Oława zacznie się walka o punkty w klasyfikacji generalnej. Oława to nowe miejsce na mapie Super Rally, pod względem topograficznym przypominające węgierską baję. Zapraszamy mieszkańców Oławy i Gminy Oława do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 5 marca o 15:00 podczas zakończenia, adres: [email protected]).

A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową tymi futurystycznymi pojazdami. W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power - zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasie SSV / SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.

Prezentujemy mapki, gdzie mogą ustawić się bezpiecznie kibice na trasie.

Reklama

Rajd Samochodów Terenowych już w ten weekend komentarze opinie

  • Przemo - niezalogowany 2017-03-03 22:10:08

    Co ma wspólnego rajd z obwodnicą Oławy ? Jak coś się dzieje w Oławie to źle, jak nie ma imprez to też źle. Akurat za pieniądze na rajd od sponsorów , Burmistrz wybuduje obwodnicę - śmieszne. I żeby nie było też stoję w korkach w Oławie i nie jestem zwolennikiem PO :). Miłej zabawy 03.03 -05.03

  • as - niezalogowany 2017-02-27 23:25:46

    Niech sie Burmistrz wezmie lepiej za obwodnice Oławy toniemy w korkach a nie rajdy urządzać.

  • x - niezalogowany 2017-02-10 14:20:09

    Fajnie, że coś się dzieje związanego z motorsportem w naszej okolicy. Może w przyszłości będziemy gościć jakiś rajd płaski?

  • Quad - niezalogowany 2017-02-03 13:26:27

    Mozna startowac quadem ktory nie jest zarejstrowany?

  • Super Rally - niezalogowany 2017-02-03 10:54:37

    Witamy wszystkich :-)
    Baza imprezy jest na Rynku w Oławie. Trasy są w gminie Oława. Super Rally to impreza cross-country, nie ma taplania się w błocie. Nie będzie klasy truck (cieżarówki). Będą startować samochody terenowe, quady, motocykle, ssv. Zapraszamy do polubienia naszego facebooka, gdzie będą podawane na bieżąco wszystkie informacje, oraz podczas imprezy będzie dostępna relacja na żywo: www.facebook.com/super.rally4x4
    Jak ktoś ma jakieś pytania, to może do nas napisac: [email protected]
    Pozdrawiamy

  • Kris - niezalogowany 2017-01-29 21:29:24

    Jaki charakter ma ten rajd ? Jakie auta mogą brać udział ? Jaka jest trasa przejazdu teren czy drogi utwardzone ???

  • Kris - niezalogowany 2017-01-29 21:29:13

    Jaki charakter ma ten rajd ? Jakie auta mogą brać udział ? Jaka jest trasa przejazdu teren czy drogi utwardzone ???

  • Offroad - niezalogowany 2017-01-29 18:46:48

    Super sprawa.coś dla chcących pośmigać w terenie i fajne widowisko dla kibiców.ale zawsze się znajdzie jakaś eko niedojda której wszystko przeszkadza.teraz mają jechać terenówki.quady i motory a nie ciężarówki jak w rajdzie Jelcza w latach 90.zresztą trase można tak wyznaczyć żeby nic nie uszkodzić.ewent.naprawić po sobie też nie problem.

  • EcoOlawiak - niezalogowany 2017-01-29 00:03:32

    3o lat temu też był taki rajd(rajd Jelcza). W tedy, pseudo rajdowcy zniszczyli wał przeciwpowodziowy w okolicy oczyszczalni ścieków. Ciekawe co teraz zniszczą :-(

  • Dyro - niezalogowany 2017-01-28 12:01:14

    Drogi Czesiu.patrząc na ciebie i twoja aktywność na tym portalu wnioskuje że sam wywalasz tu swoje żale,krytykujesz wszystko ponieważ zapewne nie masz kolegow (albo się na Ciebie wyjebali) a piszesz takie farmazony ze aż przykro.

  • Brad - niezalogowany 2017-01-27 15:26:34

    Jak macie zamiar pisac komentarze nie na temat, to nie piszcie. Ja sie ciesze ze jest taka akcja organizowa. Pisze ze wiecej inf. Wkrotce wiec beda inf. Na temat jakie auta gdzie zapisy itd . Po co spinac posladki i pocic sie przed klaw? ;)

  • cześ - niezalogowany 2017-01-27 07:03:44

    Sam jesteś kołku bezrobotna ciota!!! Jebany Dyro - co to przerwę masz akurat, dali odejść od taśmy i masz chwilę żeby tu wywlec swoje żale? Wracaj do swojego kołchozu bo przerwa się kończy a jak ci za socjal policzą to wypłaty nie będzie!!!

  • Ewa - niezalogowany 2017-01-26 23:14:52

    Auta nie zarejestrowane nie mogą brać udziału w takim rajdzie piszę bo wiem co to za rajd chodzi o super-really

  • Dyro - niezalogowany 2017-01-26 20:41:00

    Jesteś za głupi deklu żeby prawko mieć a pattrzac na twoje wypowiedzi pod każdym artykułem to cały dzień siedzisz przed kompem i porrdolisz farmazony bo w życiu jesteś jebana ciota....pozdro kołku

  • cześ - niezalogowany 2017-01-26 19:26:22

    ja jak z baru wracam do domu autem to mam zawsze taki rajd i nikt o tym nie pisze :( a wy wacki milczeć mi to nie macie nawet pojęcia co piszecie!!!

  • Beka atz - niezalogowany 2017-01-26 18:55:02

    Czes jak chciales zablyszczec to ci sie nie udalo marne prowo , pewnie jestes z jelcza a sorka tam wgl rynku nie ma hahaha

  • Olaw - niezalogowany 2017-01-26 18:27:13

    Przecież burmistrz nie ma pojęcia o samochodach , i to jeszcze terenowych

  • fan - niezalogowany 2017-01-26 17:53:38

    pewnie więcej będzie coś wiadomo za kilka dni na początku lutego, jestem ciekawy którędy trasa będzie wiodła :)

  • Jakub - niezalogowany 2017-01-26 17:51:20

    Coś wiecej wiadomo, jakieś zapisy ?

  • cześ - niezalogowany 2017-01-26 17:21:28

    nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, pajacu

  • hheed - niezalogowany 2017-01-26 16:51:55

    niech chlopaki z bystrzycy wezma udzial tymi zmotami smiesznie by bylo hehe

  • fan - niezalogowany 2017-01-26 16:51:04

    każdy może wziąć udział w tym rajdzie ?

  • Kdn - niezalogowany 2017-01-26 16:41:21

    Czes ty glabie nie zadawaj glupich pytan pajacu

  • cześ - niezalogowany 2017-01-26 15:46:01

    to na rynku w Oławie są takie bagna?

  • zbychu - niezalogowany 2017-01-26 15:41:36

    czy mogą wziąść udział pojazdy bez prawa do rejestracji ? :D