PILNE
Kronika policyjna, Samochód ciężarowy wjechał rzepak - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 07/05/2019 09:33

Chwilę po godzinie 9:00 na drodze z Oławy do Jelcza-Laskowic samochód ciężarowy zjechał z drogi i wjechał w pole rzepaku. 

Do zdarzenia doszło w okolicach Starego Otoku. Na miejsce pojechała policja i straż pożarna, mogą wystąpić niewielkie utrudnienia. Nikomu nic się nie stało.

Za informacje i zdjęcia dziękujemy czytelnikom.

 

Reklama

Samochód ciężarowy wjechał w rzepak komentarze opinie

  • gość 2019-05-07 09:53:53

    Zakręt za mostkiem z hopką i koleinami. Tak jest od 20 lat ile wypadków trzeba żeby to w końcu zrobili?

  • [email protected]ł - niezalogowany 2019-05-07 10:02:40

    Owszem, tak jest od 20 lat i tą drogą przejechało 20 000 000 samochodów i dopiero dziś jakaś łajza nie wyrobiła, więc czyja to wina, drogi czy łajzy...?

  • cześ - niezalogowany 2019-05-07 10:24:43

    poszedł w rzepok jak dzik w sosne

  • młodymądry - niezalogowany 2019-05-07 14:22:49

    Niech spytają się co robił 10 sekund przed wypadkiem! Pisał smsa? Robił coś na tablecie lub laptopie albo czy nie szukał zapalniczki lub zapalonej fajki która mu upadła pod nogi lub siedzenie??????

  • młodymądry - niezalogowany 2019-05-07 14:24:36

    Po śladach widać że prawdopodobnie albo zasłabł za kierownicą lub zasnął. Życie!

  • gość 2019-05-07 19:44:45

    2 tyg temu po drugiej stronie też osobówka zaparkowała w tym lasku wiec coś jest na rzeczy ze to niebezpieczne miejsce ale władze postawią znak za 300zł a nie wyremontują drogi za 300 tyś

  • Ktos - niezalogowany 2019-05-07 23:07:21

    Widzę sami biegli sądowi,a moze przyczyna była inna? Może awaria?skad wy k.... wiecie co bylo przyczyną,a szczekacie jak burki przy budzie!

  • cześ - niezalogowany 2019-05-08 11:05:20

    wiadomo - kierowca zawodowy spać nie musi - bo nie ma czasu :D

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 13:26:25

    A może by tak noga z gazu. Poszedł jak dzik w kukurydzę. Całe szczęście że poszedł w rzepak a nie na przeciwny pas ruchu. I że "Szoferowi" się nic nie stało.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 13:29:51

    A może by tak noga z gazu. Poszedł jak dzik w kukurydzę. Całe szczęście że poszedł w rzepak a nie na przeciwny pas ruchu. I że "Szoferowi" się nic nie stało.

Dodajesz jako: |