PILNE

Samochód przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie

Wypadki drogowe, Samochód przejechał leżącym jezdni mężczyźnie - zdjęcie, fotografia
16/09/2018 11:54

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 14 września późnym wieczorem w Wójcicach. Prowadzący pojazd marki Citroen Jumper, 27-letni mieszkaniec Brzegu, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, który w wyniku poniesionych licznych obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło około godziny 21:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Citroena najechał na leżącego na jezdni 46-letniego mieszkańca Wójcic. Kierowca był trzeźwy – informuje podinsp. Alicja Jędo, oficer prasowy KPP w Oławie.

Nie wiadomo skąd mężczyzna wziął się na jezdni. Na miejscu wypadku pojawili się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali szereg czynności, które pozwolą w ustaleniu przebiegu tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Samochód przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie komentarze opinie

  • M. - niezalogowany 2018-09-17 20:16:05

    Nie bronie nikogo ale w tamten wieczór padał deszcz wiec widoczność była ograniczona. Gdyby ten człowiek nie leżał na ziemi ttylko stał to zapewne polecialby na szybę lub auto by go odepchnelo na bok a nie pod auto. Kierowca był trzezwy a ofiara?

  • Kkk - niezalogowany 2018-09-17 16:00:09

    Osobiście dwa lata temu miałem podobny przypadek i też w wójcicach koleś na czworaka łaził po drodze a uratował go tylko pomarańczowy strój roboczy

  • Do: Argon - niezalogowany 2018-09-17 15:58:51

    Czyli w nocy jeździ się na ślepo ? Ty tak jeździsz ?

  • Do Argon: - niezalogowany 2018-09-17 15:52:06

    Czyli w nocy jeździ się na ślepo ? Ty tak jeździsz ?

  • Argon - niezalogowany 2018-09-17 15:48:49

    Kierowca nie ma szans na reakcję jeśli na jezdni w porze nocnej leży płasko człowiek bez elementów odblaskowych. Jeżdżę dużo i sam niejednokrotnie najechałem na leżącego lisa lub psa. Współczuje wszystkim, którzy brali udział w tym wypadku. Każdy jest tu ofiarą!

  • Tejlor - niezalogowany 2018-09-17 08:47:41

    Ludzie mają co raz to dziwniejsze pomysły na popełnienie samobójstwa...

  • Ch.j wam w dupe tumany - niezalogowany 2018-09-17 00:33:17

    Siema pojeby! Wszyscy tacy bez wad. Morze gościu jechał zmęczony myśląc tylko o tym jak się wołanie spać po całym dniu choroby a ten gościu leżał tak że tylko łeb wystawal i to tylko po głowie mu przejechał? Wszystko się rozstrzygnie w sądzie więc morda w KUBEL DEBILE!

  • kibic - niezalogowany 2018-09-16 22:50:32

    A tak szczerze kto jeździ Tak przepisowo

  • Piotrek Jelcz - niezalogowany 2018-09-16 20:56:07

    Citroen jumper na zatrzymanie się z prędkością 100 km/h potrzebuje około 45 moetrow więc przyczyną napewno była prędkość i być może jaxDa na pamięć ... Do tego być może telefon w ręki i nieszczęście gotowe .. a do hejterow nie ważne czy człowiek piany od 30 lat czy 59 letni abstynent życie ludzkie jest bezcenne !

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-09-16 19:59:01

    Jakby nie było nieważne trzeźwy czy nie, kierowca na niego najechał. To czemu od razu się nie zatrzymał??? Tylko jego ciągnął 50 m ???

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-09-16 19:58:59

    Jakby nie było nieważne trzeźwy czy nie, kierowca na niego najechał. To czemu od razu się nie zatrzymał??? Tylko jego ciągnął 50 m ???

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-09-16 19:58:56

    Jakby nie było nieważne trzeźwy czy nie, kierowca na niego najechał. To czemu od razu się nie zatrzymał??? Tylko jego ciągnął 50 m ???

  • Instynkt - niezalogowany 2018-09-16 16:38:26

    Ma rację Świadek N. ! Każdy kierowca to powinien wiedzieć a patologię to mają w głowie Ci co piszą bzdury! Na pewno kierowca zeznał że ten człowiek leżał na drodze a skoro tak to czemu to nie zauważył? A jak był pod wpływem to jakie to ma znaczenie a gdyby Po prostu zasłabł i tam leżał to jaka to różnica?

  • Świadek nienaoczny. - niezalogowany 2018-09-16 15:34:02

    Nawet gdy był pijany i nawet gdyby leżał na jezdni w nocy to nie wiem jak jadąc nawet 60km/h (gdzie jest 40 ) można w porę nie zauważyć dziury w drodze , konara drzewa , piłki itp. a co dopiero człowieka i przeciągnąć go pod kołami 50 metrów!!! Poza tym może ktoś wcześniej go potrącił?! Po to jest prokurator być to wyjaśnić bo domyślam się że nie było świadków a informacja że leżał na drodze pochodzi od kierowcy który ( co naturalne ) próbuje się bronić. Jeśli nie on jednak go potrącił na pasach a faktycznie denat leżał na jezdni ( pijany czy trzeźwy nie ma tu żadnego znaczenia) to kierowca powinien zauważyć to w porę no chyba że nie było to 50km/h a znacznie więcej!

  • Jednorożec - niezalogowany 2018-09-16 15:13:35

    Najebany to do domu , pewnie pasma sie zerwała i nie doszedł do domu

  • Obsetwator - niezalogowany 2018-09-16 14:15:34

    Kierowca też ponosi winę wyjeżdżając do wojcic jest ograniczenie prędkości 40 km/h i to 400 metrów od tego miejsca.... Nie wierzę że jechał dozwolona prędkością

  • Dziki zachód - niezalogowany 2018-09-16 12:44:19

    Teraz wszyscy okarżają kierowcę a dlaczego w artykule nie napisali że przejechaniu od 30 lat nie trzeźwiał ...I teraz też pewnie był nieźle narąbany,po prostu patologia.

  • Dziki zachód - niezalogowany 2018-09-16 12:44:19

    Teraz wszyscy okarżają kierowcę a dlaczego w artykule nie napisali że przejechaniu od 30 lat nie trzeźwiał ...I teraz też pewnie był nieźle narąbany,po prostu patologia.

  • Dziki zachód - niezalogowany 2018-09-16 12:44:16

    Teraz wszyscy okarżają kierowcę a dlaczego w artykule nie napisali że przejechaniu od 30 lat nie trzeźwiał ...I teraz też pewnie był nieźle narąbany,po prostu patologia.

  • Dziki zachód - niezalogowany 2018-09-16 12:44:14

    Teraz wszyscy okarżają kierowcę a dlaczego w artykule nie napisali że przejechaniu od 30 lat nie trzeźwiał ...I teraz też pewnie był nieźle narąbany,po prostu patologia.

Dodajesz jako: |