PILNE

Samochód uderzył w budynek. Zginął kierowca

11/06/2018 11:58
Wypadki drogowe, Samochód uderzył budynek Zginął kierowca - zdjęcie, fotografia

W sobotni wieczór w Wojkowicach (gmina Żórawina) samochód marki Hyundai z dużą prędkością uderzył w ścianę budynku. Wewnątrz pojazdu uwięziony był nieprzytomny mężczyzna. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować.

Do wypadku doszło 9 czerwca na skrzyżowaniu w Wojkowicach. Kierowcą okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu oławskiego. Prędkość, z jaką poruszał się pojazd, musiała być bardzo duża. Mężczyzny mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało się uratować.

Źródło i zdjęcia OSP Żórawina

 

Reklama

Samochód uderzył w budynek. Zginął kierowca komentarze opinie

  • Cichy - niezalogowany 2018-06-13 00:38:27

    No tak motorniczego z mpk zlinczowac za wypadek na Graniszynskiej zlinczowac a bogatego cpu....na pirata drogowego zalowac ......tak fskt pewnie ma rodzinę a jakby zabil np.4 osobowa rodzine w tym wypadku kogo byscie kurwa zalowali....zal czytac teksty...przeciez zap....lacnp.157 po naszych drogach y Trzeba sie liczyc ze spotkaniem ze Sw.Piotrem wiec o co wam chodzi?????

  • Tyle w temacie - niezalogowany 2018-06-12 23:25:51

    Ewe na miejscu rodziny tez bym się czuł głupio, że nie zrobiłem nic aby go powstrzymać brawurową jazdą popisywał się non stop. Juz zapomnieliście obrońcy tego kierowcy jak w stanowicach urządził sobie rajd że go policja 2 dni szukała. Myślał że jak zmieni furę nadal może gnać przez wioski 160? Zapomnieli dodać w artykule że znów uciekał przed policją. Gdyby jeździł normalnie i szanował innych i swoją rodzinę dzisiaj dzieci miały by ojca a rodzinie nie było by głupio czytać ulg ludzi którzy bali spotkaćwiczenia go na drodze.

  • Ewe - niezalogowany 2018-06-12 14:52:00

    Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie . Została rodzina która przeżywa tragedię. Zachowajcie dla siebie głupie komentarze

  • Abcd - niezalogowany 2018-06-12 10:35:10

    Nie rozumiem jak można się cieszyć z takiej sytuacji??! Zginą człowiek!!! Bez względu jakie miał ostatnio stosunki z policją, nie powinno się wypisywać takich rzeczy. Każdemu mogła by się zdarzyć taka sytuacja. To skrzyżowanie jest fatalne, a w naszym kraju muszą stać się takie straszne sytuacje by zaczęli coś robić. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu! Nie uwierzę, że osoby piszące te komentarze nigdy nie przekroczyły prędkości. Pomyślcie ludzie jak może się czuć rodzina gdy zobaczy takie komentarze. Po prostu wstyd!!

  • Abcd - niezalogowany 2018-06-12 10:35:08

    Nie rozumiem jak można się cieszyć z takiej sytuacji??! Zginą człowiek!!! Bez względu jakie miał ostatnio stosunki z policją, nie powinno się wypisywać takich rzeczy. Każdemu mogła by się zdarzyć taka sytuacja. To skrzyżowanie jest fatalne, a w naszym kraju muszą stać się takie straszne sytuacje by zaczęli coś robić. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu! Nie uwierzę, że osoby piszące te komentarze nigdy nie przekroczyły prędkości. Pomyślcie ludzie jak może się czuć rodzina gdy zobaczy takie komentarze. Po prostu wstyd!!

  • cześ - niezalogowany 2018-06-12 09:48:53

    zasłabł bo nie wytrzymał prędkości :D

  • Mk - niezalogowany 2018-06-12 00:46:40

    Debile.. gość naprawdopodobniej zasłabł za kierownica..

  • lolo c - niezalogowany 2018-06-11 23:55:03

    mnie rowniez cieszy - to naprawde fantastyczna wiadomosc. swiadomosc tego ze ten chwast nie wyrzadzi nikomu krzywdy jest jakze milym zwienczeniem dnia. no i don wieczko zarobi ruble .

  • K - niezalogowany 2018-06-11 20:05:27

    Super wiadomość cieszy mnie to

Dodajesz jako: |