PILNE

Skoda wjechała w kiosk

12/03/2018 18:38
Wypadki drogowe, Skoda wjechała kiosk - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Przed godziną 16:00 na ulicy 1 Maja samochód wjechał w kiosk. Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu z ulicą Gazową. Kierowca czarnej Skody najprawdopodobniej zagapił się i chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w przydrożny kiosk. Nikomu nic się nie stało. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

reklama
 

Reklama

Skoda wjechała w kiosk komentarze opinie

  • obserwator - niezalogowany 2018-03-13 16:17:07

    Najlepsza to jest teraz kartka, która wisi na tej starej, dawno rozsypującej się budzie, że trwają prace remontowe. Hehe dobre sobie, teraz go remontują nagle jak już niedługo na dobre się rozsypie. Zrównać budę z ziemią i po sprawie.

  • Xxx - niezalogowany 2018-03-13 15:40:31

    Jurek ty to fest cymbal jestes....

  • niklas - niezalogowany 2018-03-13 15:27:30

    a co z pasażerem bo widać ,że poduszka wystrzeliła , gdyby na fotelu nikt nie siedział to poduszka by nie " wystrzeliła"

  • K - niezalogowany 2018-03-13 12:20:14

    Jak nie wiecie co się wydarzyło to nie piszcie głupot. Każdy mądry jak nie bierze udziału w takim wypadku. I to nie było przez "srajfon".

  • jurek - niezalogowany 2018-03-13 10:22:01

    i jak to zwykle bywa w takich wypadkach "ajfon" przeją kontrolę nad kierowcą i ten "wyrżną" w kiosk. a pro po , dla czego ten samochód po wypadku ma włączone światła , kierowca nie zdążył przekręcić kluczyka w stacyjce i odciąć zasilanie przecież uszkodzona instalacja elektryczna grozi pożarem.

  • Kusk - niezalogowany 2018-03-13 07:18:59

    Chodziło o automaty do gier i kradzież kasy od taki napad na salon,hehe

  • cześ - niezalogowany 2018-03-13 06:44:46

    jak by tak ktoś szedł chodnikiem...

  • anty upa - niezalogowany 2018-03-13 06:40:50

    widziałem jak Macierewicz z niej uciekał,znowu skandal hehe

  • No! - niezalogowany 2018-03-13 06:38:17

    W końcu ktoś wymyślił sposób na zlikwidowanie tego opuszczonego kiosku:)))

  • Abraham - niezalogowany 2018-03-13 06:08:34

    Dzieci nie powinne tutaj wpisywać swoich głupich myśli z piaskownicy.

  • wqer - niezalogowany 2018-03-12 22:31:13

    Jechał Prezes Ryszawy z Brukseli.

  • Japa - niezalogowany 2018-03-12 21:27:48

    Hahaha i teraz typ bd musiał zrobić remont tego zapyziałego kiosku

  • Japa - niezalogowany 2018-03-12 21:27:46

    Hahaha i teraz typ bd musiał zrobić remont tego zapyziałego kiosku

  • ja - niezalogowany 2018-03-12 20:49:37

    To prezes jechał?

  • PATRIOTA - niezalogowany 2018-03-12 20:38:30

    Widzę że skoda wypasiona, może to znowu BOR

  • Biw - niezalogowany 2018-03-12 20:04:57

    Debili nie brakuje.. Lepiej zabic kogos na chodniku niz rozwalic auto... Malo brakowalo a wiem co pisze...

  • DeNiro - niezalogowany 2018-03-12 19:38:34

    Co to za kierowca...haha. Śmiech na sali.! Dobrze że nikomu nic nie zrobił.

  • Iww - niezalogowany 2018-03-12 19:37:57

    Co za Mistrz