PILNE

Skuteczna akcja policji. Zatrzymani z marihuaną i amfetaminą

07/03/2018 13:58
Akcje, Skuteczna akcja policji Zatrzymani marihuaną amfetaminą - zdjęcie, fotografia

6 marca na terenie Oławy zatrzymano 21-letnią kobietę posiadającą przy sobie marihuanę i 27-letniego mężczyznę z amfetaminą. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W ramach cyklicznych działań oławskiej policji „Powiat pod kontrolą”, ukierunkowanych na eliminację przestępstw i wykroczeń społecznie uciążliwych, funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji KWP we Wrocławiu, wspierający akcję oławskiej policji w powiecie, zatrzymali dwójkę mieszkańców Oławy, podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

Przy 21-letniej kobiecie ujawnili i zabezpieczyli kilka porcji marihuany, przy jej 27-letnim towarzyszu, kilka porcji amfetaminy. Osoby te zostały zatrzymane i doprowadzone do komendy, gdzie następnie osadzono je w policyjnej izbie zatrzymań.

Zebrany przez oławskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutu posiadania środków odurzających. Oboje przyznali się do popełnionego przestępstwa, za które grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

reklama
 

Reklama

Skuteczna akcja policji. Zatrzymani z marihuaną i amfetaminą komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-03-11 13:29:50

    i huj z tego że alkohol to też narkotyk, więcej nam ich już nie potrzeba!!!

  • p0jeb - niezalogowany 2018-03-09 19:57:13

    @cześ widać to ze byleś milicjantem, bo bystrości Twoich wypowiedzi. @por Borewicz pamiętaj że aklochol to tez narkotyk tylko inaczej nazwany żeby ludzie myśli ze jak pija to nie ćpają..... a tak naprawdę pijak=narkoman i tylko sobie wmawiacie ze tak nie jest

  • cześ - niezalogowany 2018-03-08 18:22:52

    nie ma czegoś takiego jak na własny użytek, każdego trzeba zamykać i dochodzić do tych od kogo kupili!!! tępić to robactwo!!!

  • Miła koleżanka - niezalogowany 2018-03-08 17:47:31

    Leczcie się, zamiast meneli zbierać spod żabki to się ludziom na chatę wbijają. Jak mieli to pewnie na własny użytek, a te psiury śmierdzące nie mają już co robić. Za robotę się weźcie, a nie po sklepach jeździcie i żrecie tylko frajerzy ulani...

  • por. Borewicz - niezalogowany 2018-03-08 13:25:39

    za moich czasów nie było tego gówna!!! to były czasy, wszyscy siedzieli w celach którzy mieli kontakt z narkotykami!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-03-08 09:17:48

    i był porządek!!! teraz to tylko ćpać potrafią i facebooka przeglądać

  • No - niezalogowany 2018-03-08 08:07:16

    No i dobrze

  • cześ - niezalogowany 2018-03-08 08:04:53

    Jestem byłym milicjantem. Kiedyś to były czasy... pałowanie studentów, bicie kobiet mydłem w skarpecie po piętach itp. Jako milicjant miałem władzę. Byłem hardkorem. Dzisiejsza policja g*no może. Brak mi tych czasów, gdy gumowa pała dyndała przy moim pasie.

  • do cześ - niezalogowany 2018-03-08 07:10:02

    cześ kappo nr 1 z Oławy,liż psu jaja i do budy :)

  • X - niezalogowany 2018-03-07 21:26:55

    J.P

  • X - niezalogowany 2018-03-07 21:26:53

    J.P

  • Maku - niezalogowany 2018-03-07 19:44:45

    Ale akcja hahaha

  • Sres - niezalogowany 2018-03-07 18:46:40

    Morda tam czes

  • cześ - niezalogowany 2018-03-07 18:44:52

    tak trzymać, trzeba powyrywać te chwasty!

  • Kamil - niezalogowany 2018-03-07 16:24:06

    Nigdy nie bylem zwolennikiem narkotykow czy to miekkich czy twardych ale uwazam ze jak ktos sie chce sam przekrecic na wlasne zyczenie niech cpa droga wolna.Mnie bardziej zastanawia jedna rzecz. Ci ktorzy uzywaja tego syfu musza miec strasznie beznadziejnie nudne i smutne zycie ze siegaja po takie "rozweselacze i umilacze czasu"...Czy juz naprawde tyle ludzi jest wciagnietych w to cpanie ze nie widza oni jak staczaja sie na dno?jak to musi wplywac degenerujaco na ich zycie codzienne. Czy naprawde nie potrafia w swoim zyciu znalezc jakichs pozytywow tylko siegaja po ten syf zeby sobie przycpac i na chwile byc wesolym a pozniej znow wpadac w marazm?... zal mi ich bardzo,mam nadzieje ze kiedys przejza na oczy i zrozumieja ze cpanie to nie zycie. cpanie to cmentarz..