PILNE

Śmiertelne potrącenie na Ofiar Katynia

07/08/2018 12:08
Wypadki drogowe, Śmiertelne potrącenie Ofiar Katynia - zdjęcie, fotografia

Około godziny 10:20 policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na skrzyżowaniu ulicy Ofiar Katynia i Włoskiej w Oławie. Na miejscu zastali leżącego na poboczu mężczyźnę, który pomimo podjętej reanimacji zmarł.

Gdy policjanci zjawili się na miejscu zauważyli mężczyznę, który leżał i nie dawał oznak życia, do przyjazdu pogotowia ratunkowego udzielali mu pomocy przedmedycznej. Pogotowie podjęło akcję reanimacyjną, która nie przyniosła skutku. Mężczyzna zmarł. Aktualnie na miejscu trwa ustalanie okoliczności pod nadzorem prokuratury. Tożsamość mężczyzny nie jest znana.

Na razie nie wiadomo jak doszło do zdarzenia, policja bada sprawę.

reklama
 

Reklama

Śmiertelne potrącenie na Ofiar Katynia komentarze opinie

  • Ania córka - niezalogowany 2018-08-09 10:40:57

    Policja wszystko umywa jak można wziosc rower i przenieś w jne miejsce a tego kierowcę niech szlak trafi bez karne tak ludzie jak można zabyc mojego tatusia

  • Olawianka - niezalogowany 2018-08-09 07:32:37

    Mam nadzieję że kierowca się nie wywinie bo jeżdżą jak krowy po drogach. Myślą że im wszystko można bo olbrzym. Dość ich takiego myślenia im się nic nie stanie a poszkodowany nie żyje. W tym miejscu cały czas tiry zwracają cofaja stoją i mają innych gdzieś. Czas zrobić z tym porządek. Policja musi coś z tym zrobić bo to nie plac manwerowy

  • Olawianka - niezalogowany 2018-08-09 07:32:35

    Mam nadzieję że kierowca się nie wywinie bo jeżdżą jak krowy po drogach. Myślą że im wszystko można bo olbrzym. Dość ich takiego myślenia im się nic nie stanie a poszkodowany nie żyje. W tym miejscu cały czas tiry zwracają cofaja stoją i mają innych gdzieś. Czas zrobić z tym porządek. Policja musi coś z tym zrobić bo to nie plac manwerowy

  • T - niezalogowany 2018-08-08 21:57:14

    w porządku człowiek, szkoda go....

  • Agata - niezalogowany 2018-08-08 16:57:01

    ~BKK, jeżdżę rowerem do pracy z jednego końca Oławy na drugi I wiem jak to jest po obu stronach Zarówno rowerzyści jak i kierowcy samochodów mają problem że ścieżkami Dlatego uważam żeb powinny być prowadzone akcje uświadamiające, chociażby w postaci artykułów

  • Agata - niezalogowany 2018-08-08 16:57:01

    ~BKK, jeżdżę rowerem do pracy z jednego końca Oławy na drugi I wiem jak to jest po obu stronach Zarówno rowerzyści jak i kierowcy samochodów mają problem że ścieżkami Dlatego uważam żeb powinny być prowadzone akcje uświadamiające, chociażby w postaci artykułów

  • Agata - niezalogowany 2018-08-08 16:57:01

    ~BKK, jeżdżę rowerem do pracy z jednego końca Oławy na drugi I wiem jak to jest po obu stronach Zarówno rowerzyści jak i kierowcy samochodów mają problem że ścieżkami Dlatego uważam żeb powinny być prowadzone akcje uświadamiające, chociażby w postaci artykułów

  • Zxcv92kf - niezalogowany 2018-08-08 14:06:02

    Dlaczego przy tym przejedzie rowerowym przez drogę nie ma oświetlenia? W nocy też jak jadę do pracy to wielu Ukraińców nawet nie ma świateł w rowerach... Do tego nie patrzą wcale na drogę tylko bez oporu wjeżdżają. Musi dojść do tragedii żeby Urząd Miasta zaczął coś robić...

  • Mmmmmm - niezalogowany 2018-08-08 08:19:30

    Jadąc prawidłowo Został potracony przez tira. Jak ma prokurator ustalić okoliczności jak policjant wziął rower i oddalił go na dość duża odległość. To jest zacieranie faktów dobrze ze są tylko osoby które widziały to. Ten pan był dobrym człowiekiem z nie bogatej rodziny ale za to kochającym ojcem o pogodnej duszu i należy mu się sprawiedliwość. Przykro mi i składam wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Mmmmmm - niezalogowany 2018-08-08 08:19:25

    Jadąc prawidłowo Został potracony przez tira. Jak ma prokurator ustalić okoliczności jak policjant wziął rower i oddalił go na dość duża odległość. To jest zacieranie faktów dobrze ze są tylko osoby które widziały to. Ten pan był dobrym człowiekiem z nie bogatej rodziny ale za to kochającym ojcem o pogodnej duszu i należy mu się sprawiedliwość. Przykro mi i składam wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Ania córka - niezalogowany 2018-08-07 21:48:08

    Mój kochany tatuś nie żyje

  • cześ - niezalogowany 2018-08-07 21:00:54

    Dziadki jeżdżą rowerami jak w latach 80-tych tylko nie wiedzą że od tego czasu przybyło samochodów!!!

  • BKK - niezalogowany 2018-08-07 20:21:03

    ~Agata, co do ścieżek rowerowych, to w Oławie są one zbędne! Z prostego powodu - rowerzyści i tak ich nie używają. Iwaszkiewicza - długa ścieżka oddzielona nawet od chodnika. Rowerzyści oczywiście albo jadą po ulicy, albo po chodniku po drugiej stronie. Zaciszna to samo. Wiejska - rowerzysta skoczył do mnie z fakami i pięściami, kiedy mu pokazałem ścieżkę rowerową. O okolicach ogródków działkowych nawet nie wspomnę, to tam dziadki rowerzyści jeżdżą już całkiem jak chcą. Przykłady można mnożyć. Do tego rowerzyści nie posiadają ubezpieczenia, a o znajomości przepisów ruchu drogowego przez nich nawet nie ma co wspominać. Nie wierzysz? Zapraszam na przejażdżkę. Przekonasz się, jak to jest z drugiej strony.

  • Pawel - niezalogowany 2018-08-07 20:19:44

    Widziałem że pogotowie długo i intensywnie reanimowalo tego człowieka,przykro że się nie udalo

  • Wojciech - niezalogowany 2018-08-07 19:32:33

    Współczucia dla dzieci i wnuków znam tego człowieka przykro mi że dobrzy ludzie tak kończa

  • Agata - niezalogowany 2018-08-07 18:51:03

    To jest niestety problem ścieżek rowerowych w Oławie. Oławscy kierowcy nie są przyzwyczajeni do współżycia z rowerzystami. Nikt nie zwalnia przed ścieżką rowerową, a jak widzi rowerzystę to jeszcze przyspiesza. Może zasady poruszania się na ścieżkach rowerowych i współżycie z nimi lrz ed z kierowców to dobry temat na kolejny artykuł, ktory pomogłby uświadomić społeczeństwo?

  • Agata - niezalogowany 2018-08-07 18:51:02

    To jest niestety problem ścieżek rowerowych w Oławie. Oławscy kierowcy nie są przyzwyczajeni do współżycia z rowerzystami. Nikt nie zwalnia przed ścieżką rowerową, a jak widzi rowerzystę to jeszcze przyspiesza. Może zasady poruszania się na ścieżkach rowerowych i współżycie z nimi lrz ed z kierowców to dobry temat na kolejny artykuł, ktory pomogłby uświadomić społeczeństwo?

  • oławianka - niezalogowany 2018-08-07 16:35:53

    Straszne biedny człowiek. Niech spoczywa w spokoju ;(

  • Iza - niezalogowany 2018-08-07 15:17:27

    Mój kochany dziadek

  • xD - niezalogowany 2018-08-07 13:53:32

    Do Obserwator: Biorąc pod uwagę rzetelność Gazety Powiatowej oraz to jak piszą artykuły i to, że przy każdym materiale Oława24.pl bierze informację prosto od Rzecznika KPP to jednak nie jest to info wyssane z palca.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-08-07 13:46:38

    Kurwa żadne media nie mówią o potrącenie tylko jak zawsze Wy macie info wyssane z palca,piszecie byle by pisać

  • Wazn3! - niezalogowany 2018-08-07 13:23:05

    Czy wiadomo kto to ?

Dodajesz jako: |