Reklama
Logo - Olawa24.pl
{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ report.success }}
{{ error.report.data.name }}
{{ error.report.data.email }}
{{ error.report.data.body }}
{{ error.report.data.rule }}

Turniej ministrantów i wieczór uwielbienia przed uroczystościami odpustowymi

Dodano: Autor: Redakcja
autor zdjęć: Kościół Piotra i Pawła

W przeddzień uroczystości odpustowych parafia św. Piotra i Pawła zaprasza na wyjątkowy dzień łączący rywalizację sportową i modlitwę. Od porannej Eucharystii z biskupem Jackiem Kicińskim i Mistrzostw Służby Liturgicznej w Oławie, aż po wieczór uwielbienia. 

W przeddzień uroczystości odpustowych, 27 czerwca w parafii św. Piotra i Pawła czeka wiele wyjątkowych wydarzeń, zarówno o charakterze sportowym, jak i modlitewnym.

Mistrzostwa Służby Liturgicznej w Oławie

Już od rana na stadionie w Oławie odbywać się będą Mistrzostwa Służby Liturgicznej. Rozpoczną się one uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa Jacka Kicińskiego o godzinie 9:00. O godzinie 10:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie rozgrywek na stadionie. Zawody potrwają do około godziny 14:00.

Wieczór uwielbienia

O godzinie 18:00 rozpocznie się wieczór uwielbienia Mszą Świętą. Następnie, o 19:00, zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu oraz modlitwę uwielbienia prowadzoną przez zespół Nuntis. Wieczór poprowadzi ks. Jacek Krzypkowski, salezjanin i tegoroczny rekolekcjonista. W modlitwie będzie również posługiwać wspólnota Effatha, prowadząc modlitwę wstawienniczą.

Zgłoś naruszenie
{{ error.violation.name }}
{{ error.violation.email }}
{{ error.violation.body }}
{{ violation.success }}

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

{{ error.comment.author }}
{{ error.comment.body }}
{{ error.comment.rules }}
{{ comment.success }}