Turniej ministrantów i wieczór uwielbienia przed uroczystościami odpustowymi
W przeddzień uroczystości odpustowych parafia św. Piotra i Pawła zaprasza na wyjątkowy dzień łączący rywalizację sportową i modlitwę. Od porannej Eucharystii z biskupem Jackiem Kicińskim i Mistrzostw Służby Liturgicznej w Oławie, aż po wieczór uwielbienia.
W przeddzień uroczystości odpustowych, 27 czerwca w parafii św. Piotra i Pawła czeka wiele wyjątkowych wydarzeń, zarówno o charakterze sportowym, jak i modlitewnym.
Mistrzostwa Służby Liturgicznej w Oławie
Już od rana na stadionie w Oławie odbywać się będą Mistrzostwa Służby Liturgicznej. Rozpoczną się one uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa Jacka Kicińskiego o godzinie 9:00. O godzinie 10:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie rozgrywek na stadionie. Zawody potrwają do około godziny 14:00.
Wieczór uwielbienia
O godzinie 18:00 rozpocznie się wieczór uwielbienia Mszą Świętą. Następnie, o 19:00, zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu oraz modlitwę uwielbienia prowadzoną przez zespół Nuntis. Wieczór poprowadzi ks. Jacek Krzypkowski, salezjanin i tegoroczny rekolekcjonista. W modlitwie będzie również posługiwać wspólnota Effatha, prowadząc modlitwę wstawienniczą.
