Wszystkie karty odkryte. Wiemy kto wystąpi na Dniach Bystrzycy!
Sołectwo Bystrzyca odkryło już wszystkie karty. Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Bystrzycy, które odbędą się 10 i 11 lipca. Przed mieszkańcami dwa dni pełne koncertów, dobrej zabawy, humoru i muzyki.
Jedną z gwiazd wydarzenia będzie zespół Extazy, jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce. Grupa działa od 2009 roku, a jej liderem jest Kamil Chludziński. Extazy od lat podbija parkiety energetycznymi koncertami i przebojami dobrze znanymi fanom muzyki tanecznej. Wśród największych hitów zespołu znajdują się między innymi "Buzi to za mało", "Noc taka czarna" oraz "Tylko moja dziewczyna".
Na scenie pojawi się również zespół M.I.G, czyli kolejna rozpoznawalna formacja muzyki tanecznej w Polsce. Ich koncerty od lat przyciągają publiczność i gwarantują dużą dawkę energii. Fani z pewnością czekają na takie utwory jak "Miód malina", "Wymarzona" czy "Nie ma mocnych na Mariolę".
Dni Bystrzycy to jednak nie tylko muzyka. Organizatorzy zadbali także o sporą porcję humoru. Przed publicznością wystąpi kabaret Łowcy.B, jedna z najbardziej charakterystycznych grup kabaretowych w kraju. Artyści znani są z niepowtarzalnego stylu, nietypowych skeczy i humoru, który od lat bawi widzów na największych festiwalach kabaretowych w Polsce.
Ostatnią ogłoszoną gwiazdą imprezy jest Tymek, jeden z najpopularniejszych polskich raperów i wokalistów młodego pokolenia. Artysta łączy rap, pop i nowoczesne brzmienia, a jego utwory osiągają setki milionów odtworzeń. Do najbardziej znanych należą "Język ciała", "Sophia Loren" oraz "Anioły i Demony".
Pełny harmonogram występów zostanie podany wkrótce.