Wypadek motocyklisty na moście na Odrze

Wypadki drogowe, Wypadek motocyklisty moście Odrze - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 20/07/2018 16:43

Przed godziną 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Rybackiej i Chrobrego doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. W mieście tworzą się ogromne korki.

Ruchu w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Motocyklista nieprzytomny został przewieziony do szpital. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Reklama

Wypadek motocyklisty na moście na Odrze komentarze opinie

  • Kier - niezalogowany 2018-07-27 16:51:30

    Wystarczyło tylko zachowac odpowiednią prędkość na moscie, a obrażenia byłyby znikome a nie pizd... i na gaz. Nie jestem po niczyjej stronie ale brak wyobrazni motocyklistow w tej sytuacji doprowadzila do tej tragedii. Tylko tragedia dla rodzin obu kierowcow.

  • Kier - niezalogowany 2018-07-27 16:51:30

    Wystarczyło tylko zachowac odpowiednią prędkość na moscie, a obrażenia byłyby znikome a nie pizd... i na gaz. Nie jestem po niczyjej stronie ale brak wyobrazni motocyklistow w tej sytuacji doprowadzila do tej tragedii. Tylko tragedia dla rodzin obu kierowcow.

  • Kier - niezalogowany 2018-07-27 16:51:28

    Wystarczyło tylko zachowac odpowiednią prędkość na moscie, a obrażenia byłyby znikome a nie pizd... i na gaz. Nie jestem po niczyjej stronie ale brak wyobrazni motocyklistow w tej sytuacji doprowadzila do tej tragedii. Tylko tragedia dla rodzin obu kierowcow.

  • SDM - niezalogowany 2018-07-27 10:28:12

    ~Kier, Karma odnośnie młodego chłopaka, jego brak zainteresowania w tej sprawie stawia go po tej złej stronie barykady. Rozumiem szok, może stres, ale w tym wypadku wskazane byłoby szukanie kontaktu do poszkodowanego, tym bardziej bacząc na obrażenia, które wcale nie są małe. Jak nie chłopak to jego rodzina i własnie o tej karmie mówię. Jeżeli chodzi o motocyklistę to pokarało go również. Brak odpowiedniego stroju, podniesiona "szczęka" w kasku nie zredukowały niektórych obrażeń. Jednak najpoważniejsze obrażenie jest na stopie neurologicznej, a tutaj nie pomogłyby żadne z w/w. W moim postach idzie się pogubić z racji na ich złożoność, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania to pytać, postaram się udzielać odpowiedzi w razie możliwości. Jestem w bliskim kontakcie z rodziną jak i samym poszkodowanym.

  • Kier - niezalogowany 2018-07-26 21:30:47

    Jaka karma? Czlowieku !"SDM". Zaprzeczasz sam tym co piszesz i odpowiadasz???.

  • Kier - niezalogowany 2018-07-26 21:30:45

    Jaka karma? Czlowieku !"SDM". Zaprzeczasz sam tym co piszesz i odpowiadasz???.

  • SDM - niezalogowany 2018-07-26 09:26:37

    Motocyklista ten jechał sam, drugi jadący za nim to przypadkowy random o ile był jakiś drugi. Sandały w niczym tutaj nie przeszkodziły bo obrażeń nóg nie ma, są poważne uszkodzenia górnej partii ciała więc czy sandały czy nawet cały kondom motocyklisty, nic by to nie dało, ew Motocyklista ten musiałby mieć n sobie pancerz z poduszek, to może by zredukował obrażenia. ~pieszy, jedynym dokładającym do pieca jest tutaj Pan. Jest nagranie więc Policja już wie wszystko jak to wyglądało, zachowanie kierowcy z Audi skandaliczne, za ten uśmiech i brak pomocy jakiekolwiek motocykliście poprzez chociażby telefon na pogotowie, z racji tego niegodnego czynu chłopak zostanie dodatkowo obciążony kosztami. Rodzina mu nie odpuści bo wina jest ewidentnie jego. Jego brak zainteresowania poszkodowanym jest również znaczący w tej sprawie, wszystko działa na jego niekorzyść co rodzinę poniekąd cieszy bo przynajmniej karma wróci.

  • dejw89 - niezalogowany 2018-07-23 18:27:16

    A kto z wypowiadających się tu ludzi jeździ zgodnie z przepisami w 100% ,,niech pierwszy żuci kamieniem". Każdy jest tylko człowiekiem i czasem ma chęć pojechać szybciej albo robi to nieświadomie bo tak to z Nami ludźmi jest. Większość z Was nie jeździ motocyklem więc nie wiecie jak to jest a gdybyście spróbowali to inaczej byście mówili. Co do skrzyżowania to tragedia tam jest wyskoczyć na główną.

  • Magdalena - niezalogowany 2018-07-23 12:43:43

    Rodzinę poszkodowanego motocyklisty proszę o kontakt na adres e-mail: [email protected]

  • pieszy - niezalogowany 2018-07-23 02:16:13

    Tak się składa że przechodziłem mostem jak ten wodzirej jechał... do mostu jechał ok, a na moście znacznie przyśpieszył, motocykl wył jak głupi. Drugi motocyklista za nim dokładał do pieca. Gość jadący tym audi, mimo że jego wina, nie miał prawa ich zauważyć. a fakt ubioru tego pseudo szofera zasługuje na milczenie...

  • cześ - niezalogowany 2018-07-22 09:58:56

    jak by jechał autem to by mu nic nie było :D motory na złom!

  • RK - niezalogowany 2018-07-21 20:02:45

    Jaki motocyklista jeździ w sandałach? Jakby się odpowiednio ubrał na pewno zminimalizowałby skutki wypadku. To nie motocyklista tylko jakiś wiejski easy rider.

  • uiouyoo - niezalogowany 2018-07-21 14:08:52

    oława to smród bród i zabobony

  • Olawa - niezalogowany 2018-07-21 11:47:59

    Przecież motocyklista odzyskał przytomność i przytomnego zabrali do szpitala. Kto to koloryzuje?? Zaztanowcie sie co piszecie"Dziennikarze".

  • Olawa - niezalogowany 2018-07-21 11:47:57

    Przecież motocyklista odzyskał przytomność i przytomnego zabrali do szpitala. Kto to koloryzuje?? Zaztanowcie sie co piszecie"Dziennikarze".

  • brym brym brym - niezalogowany 2018-07-21 09:07:58

    Wdział ktoś motocyklistę żeby jechał zgodnie z przepisami? Ja widziałem jak się pchają na trzeciego, a wszystkich innych użytkowników drogi mają ... gdzieś.

  • .... - niezalogowany 2018-07-21 07:14:12

    Został przewieziony do "szpital" czy szpitala.
    Kto takie artykuły pisze...

  • .... - niezalogowany 2018-07-21 07:14:09

    Został przewieziony do "szpital" czy szpitala.
    Kto takie artykuły pisze...

  • Xxx - niezalogowany 2018-07-21 06:20:01

    Na moscie jest ograniczenie do 40km, nie sądzę zeby motocyklista jechal z taką prędkością tylko znacznie szybciej. Tam powinno juz powstac rondo albo światła. Chlopak z audi zapewne go nie widział, tymbardziej wyjechac z tamtąd to jest masakra! A na moscie trzeba także zdjąć noge z gazu! Oczywiscie szkoda motocyklisty ale rowniez chlopaka z audi mimo tego ze nic mu sie nie stało.

  • DOA1 - niezalogowany 2018-07-21 02:37:02

    Takie obrażenia przy 50km/h?
    Nie oceniaj kogo wina jak nie znasz szczegółów.
    Mieli pecha i tyle w temacie.

  • Mobileg - niezalogowany 2018-07-21 00:27:37

    Monitoring jest na tym budynku wszystko jest nagrane sprawa się wyjaśni

  • ~Pica - niezalogowany 2018-07-20 23:17:25

    Powiem tak, wina młodego szczyla z Audi, co gorsza jemu nic się nie stało a Darek cały połamany. Informacje z pierwszej ręki, od syna. Pęknięta żuchwa, złamana kość przedramienia, pęknięty nadgarstek, dość poważny problem z brakiem, stłuczone płuco, pękniete żebro, pęknięte 3 kręgi dolne kręgosłupa. Tyle w temacie, radzę coś z tym skrzyżowaniem zrobić bo tam zawsze walka o wyjazd, a nie pieprzą się z fotoradarami na drugim wypizdowie.

  • Asd - niezalogowany 2018-07-20 23:14:52

    Marek wracaj do zdrowia

  • Doa - niezalogowany 2018-07-20 22:36:43

    Kurcze co się dzieje, że ostatnio niemalże codziennie w Oławie dochodzi do jakiegoś wypadku. Wczoraj w tym samym miejscu kierowca wjechał w dom. Poszkodowanemu życzę dużo zdrowia. Trzymaj się chłopie.

  • Apacz - niezalogowany 2018-07-20 22:03:14

    Trzymaj się Mobilku ! Jesteśmy z Tobą.

  • Mala - niezalogowany 2018-07-20 20:56:33

    Darek trzymaj się