PILNE

Wyznaczono nagrodę za podanie sprawcy przejechania psa

Mieszkańcy, Wyznaczono nagrodę podanie sprawcy przejechania - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 19/06/2019 08:18

Do zdarzenia doszło 12 czerwca na ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkaniec wyszedł na spacer ze swoim psem, kierujący samochodem jadąc tą drogą przejechał po psie, niewiele brakowało, aby potrącił jego właściciela. 

Sprawą zajęła się jedna z oławskich kancelarii, wyznaczono nagrodę w wysokości 1000 zł za wskazanie sprawy.

O zdarzeniu możesz przeczytać - Przejechał po psie, o mały włos nie potrącił właściciela

 

AKTUALIZACJA [08.07.2019]

Od nagłośnienia przez nas zdarzenia, sprawą zajęła się jedna z oławskich kancelarii prawnych -Dotarliśmy do nagrania z monitoringu wizyjnego, które może pomóc w wytypowaniu sprawcy zdarzenia z dnia 12 czerwca 2019 r. Informację tę przekazaliśmy organom ścigania.Jednocześnie w dalszym ciągu podtrzymujemy nagrodę dla osoby, która pomoże w doprowadzeniu do schwytania sprawcy. - informuje Kancelaria Prawna Turek & Wróbel.

Reklama

Wyznaczono nagrodę za podanie sprawcy przejechania psa komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-06-19 09:30:49

    nosz kurła, to policja nie może go znaleźć, zawsze muszą zwykli ludzie pomagać?!?!?!

  • gość - niezalogowany 2019-06-19 09:42:17

    jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś to widział ...z okna, z samochodu, może jakiś przechodzień ... więc znacznie szybciej można w ten sposób dość do sprawcy niż czekać, aż policja ustali kto to był.

  • Prawdomówny - niezalogowany 2019-06-19 09:53:12

    Policja, zamiast jeść hot dogi na stacjach i bajerować dupeczki, powinna się zająć taką patologią. To my, jako społeczeństwo, powinniśmy polegać na nich a nie oni na nas... Trochę przypomina mi to prowadzenie dziecka za rączkę do przedszkola...

  • gość 2019-06-19 16:42:30

    Szedł po drodze ? Chodnikiem sie chodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 20:37:28

    Na Iwaszkiewicza nie ma chodnika przed klatką

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 21:15:55

    Proszę podać nr tel.

  • Cyganeria konfidencka - niezalogowany 2019-06-19 21:37:15

    Ohoo, już numery telefonów, wyczuwam konfidenctwo... "tysiak" nie leży na ulicy, co??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 21:42:19

    Każdy mierzy swoją miarą. Po prostu czytając artykuł nie było podanego kontaktu. Stąd pierwszy post z sugestią podania nr tel. I tyle.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 21:50:46

    Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oławie:

    tel: 71-3817-222; 71-3817-200

    lub 997; 112 ( z telefonów komórkowych ) FAX: 71-3817-242

    Lub proszę się skontaktować z kancelaria prawna Turek&Wróbel


    Nie uważam, żeby to gylo konfidenctwo. Kierowca 100 metrów dalej jechał wprost na kobietę, która w ostatniej chwili odskoczyła. Dostała lusterkiem. Trzeba idiote złapać. Niech wie, że takie zachowanie nie jest bezkarne

  • Gość - niezalogowany 2019-06-23 09:36:27

    A widział ktoś może taką stuację lub zna tą panią, która ok 10 czerwca wychodząc z psem na długiej smyczy, na wysokości sklepu "Jakub", chodnik dla pieszych, pozwoliła swojemu psu odejść na większą odległość. W wyniku tego zdarzenia starsza Pani, która szła prawidłowo chodnikiem została owinięta przez psa smyczą i została wywrócona twarzą na chodnik. Właścielka psa uciekła wraz z psem nie udzielając pierwszej pomocy i zostawiając zakrwawioną kobietę leżącą na chodniku. Kobieta doznała wielu obrażeń ciała i została zauważona przez jadącego kierowcę, który udzielił jej pierwszej pomocy, poniósł z chodnika i zawiózł do szpitala. Jeżeli ktoś to widział i zna właściciela psa proszę o przekazanie info. na Policję lub do redakcji (poszukiwana to kobieta) . Tak jak w sytuacji psa, ludzi takich należy surowo karać. Pozdrawiam.
    Lub proszę odpisać na komentarzach to podam numer telefonu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 07:34:57

    Kamer jest wiele na Sobieskiego, tylko tym nierobom z komendy nie chce się przejść i zabezpieczyć monitoring. Bo musieli by wziąć się do pracy, a niedaj Boże wykryli by sprawcę to jeszcze papierologi mieli by tyle że........
    U mnie - zgłoszenie, z jednej kamery wzięli nagranie a na budynku jest 8, umożyli sprawę...