PILNE

Zatrucie tlenkiem węgla, pięć osób w szpitalu

Akcje, Zatrucie tlenkiem węgla pięć osób szpitalu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
olawa24.pl 05/02/2019 11:17

We wtorkowy poranek, 5 lutego z jednego z bloków mieszkalnych w Oławie straż pożarna ewakuowała pięć osób w tym dwójkę dzieci, które zatruły się tlenkiem węgla.

Do zdarzenia doszło w kamienicy przy ulicy Brzeskiej, chwilę przed godziną 10:00. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz dwie karetki pogotowia. Ratownicy przetransportowali poszkodowanych do oławskiego szpitala na badania.

-Nasze urządzenia potwierdziły obecność tlenku węgla w pomieszczeniach - informuje oficer prasowy bryg. mgr inż. Krzysztof Gielsa. -Cztery osoby zostały ewakuowane z jednego mieszkania, i jedna osoba dorosła z drugiego mieszkania.

Na miejsce został wezwany zarządca oraz kominiarze.

W poniedziałek, 4 lutego jeden z mieszkańców przesłał nam zdjęcie z tego samego podwórka -Jak co wieczór mieszkańcy kamienicy nad pralnią chemiczną zatruwają mieszkańców rynku i okolic.

Reklama

Zatrucie tlenkiem węgla, pięć osób w szpitalu komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-02-05 14:17:30

    co za patola tam mieszka???

  • Wiktor - niezalogowany 2019-02-05 14:52:02

    Tak to jest jak w kopciuchach się pali a obok idzie sieć z ciepłowni albo do gazu można się podłączyć.

  • gość 2019-02-05 14:55:49

    do cześ - patola to może ty?? Zatruli się mieszkańcy obok pralni chemicznej, gdzie nie ma pieców kaflowych, tylko ogrzewanie miejskie i junkersy. Nie pozdrawiam

  • JajcoByka - niezalogowany 2019-02-05 15:06:50

    a gdzie jest ta Oława ?

  • Czes2 - niezalogowany 2019-02-05 15:39:35

    Twój stary

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 18:40:10

    Od Wrocławia parę kilometrów

  • gość 2019-02-05 20:16:15

    Jeśli chodzi o podłączenia do ciepłowni starych kamienic to ciepłownia omija je szerokim łukiem.A co do ogrzewania kamienic gazem to niestety drogi to jest interes,ponieważ kamienice są z cegły i budynki nie są ocieplone.

  • Gośćmi czes - niezalogowany 2019-02-06 08:39:24

    Patologia to jesteś Ty zamknij pysk i nie zapominaj że karma wraca z podwojną siłą i zapamiętaj nikt nie zna dnia i godziny tam były dzieci które ledwo odratowali !!!!!!

  • abc - niezalogowany 2019-02-06 11:38:59

    Sam artykuł to nie ciekawa lipa, jak zwykle najciekawsze są komentarze nic tylko czekać jak ktoś znowu kogoś puchnie nożem żebyś my mogli znów się wszyscy pokochać i zjednoczyć na jakieś 3min.

  • cześ - niezalogowany 2019-02-07 14:38:22

    wystarczy odrobina rozsądku żeby ustrzec się przed czadem a tam gdzie się nie ustrzegli to zawsze jest patologia!!!

  • Sąsiad - niezalogowany 2019-02-07 17:59:03

    Czes.. swoim komentarzem zachowujesz sie jak patol! Widać ze cie bili w dzieciństwie to byli normalni ludze patole to przy pralni mieszkają palą gownem i jebi...e w mieście

  • Do Wiktor - niezalogowany 2019-02-08 17:23:00

    Jakżeś taki bogacz to może bedziesz sponsorem gazu , chętnie zminię wtedy kocioł na gazowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 19:47:50

    Cześć jak taki wyszczekany jesteś to przestań się cwaniak przez neta Kozaka grasz patologia to Ty jesteś bo normalny człowiek nie wypisuje takich bzdur jak Ty żegnam pustostanie

  • Strażak - niezalogowany 2019-02-11 07:48:52

    Do cześć. Byłem na tej akcji w mieszkaniu schludnie rodzina zadbana brak widocznych cech dla rodziny Patologicznej . Brak czujnika CO hm i już parole. Z sądażu wiadomo że ponad 50% Oławian mający nowe junkers jak powyższa rodzina nie posiada czujników CO .Wiedz myśląc twoim tokiem myślenia co u Ciebie pojęcie względne to Parole. Nie Pozdrawiam serdecznie.

Dodajesz jako: |