PILNE

Zły przykład. Mężczyzna pluje na auto [VIDEO]

22/02/2018 11:51
Akcje, przykład Mężczyzna pluje [VIDEO] - zdjęcie, fotografia

Jak nazwać takie zachowanie? Czy to dobry przykład dla dziecka? Zobaczcie i oceńcie sami. - Zdarzenie zarejestrowane pod sklepem Żabka na ul. Iwaszkiewicza w Oławie.

reklama
 

Reklama

Zły przykład. Mężczyzna pluje na auto [VIDEO] komentarze opinie

  • Żenada - niezalogowany 2018-02-27 18:57:32

    Witam w ten sposób parkują tylko łajzy bo nie potrafią inaczej.

  • Lokator - niezalogowany 2018-02-27 18:50:05

    Miał rację ten co napluł na szybę bo tam parkują łajzy tam gdzie im się podoba i w ten sposób utrudniają przejazd.

  • Lokator - niezalogowany 2018-02-27 18:50:01

    Miał rację ten co napluł na szybę bo tam parkują łajzy tam gdzie im się podoba i w ten sposób utrudniają przejazd.

  • Jaro - niezalogowany 2018-02-27 10:35:09

    Bob.Idz do lekarza dopóki nie jest za póżno......

  • BOB - niezalogowany 2018-02-26 23:59:14

    Moi drodzy BADACZE PISMA ŚWIĘTEGO I TY POSZKODOWANY KIEROWCO. CO DO KIEROWCY MOŻE SOBIE STAĆ GDZIE CHCE I NIE POPEŁNI ŻADNEGO WYKROCZENIA A KAŻDY Z WAS PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM PRZEPISY KRD TO FAKT PARKUJEMY W MIEJSCU DO TEGO WYZNACZONYM JAK NIE TO MKK 100 ZŁ I 1 PKT KARNY ALE MIEJSCE WYZNACZONE JEST KOLOREM BIAŁYM PASY POZIOME I PIONOWE OZNAKOWANIE JEDYNYM ODSTEPZTWEM JEST KOLOR ŻÓŁTY PATRZ PASY POZIOME W PRZYPADKU ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU A W TYM DANYM MIEJSCU DROGI KIEROWCO MOŻESZ PARKOWAĆ GDZIE CHCESZ JEŚLI TRZEBA PODAM KAKRETNIE ART I PKT GDZIE DANEGO PRZEPISU SZUKAĆ. A CO DO ZJE..... PRZECHODNIA JESTEŚ PRZYKRY TWOJA POSTAWA OBYWATELA TU DZIERZ OJCA - PRZYKŁAD DAJESZ PROSTAKA ZE SŁOMA W BUTACH ZRESZTĄ KAŻDY EPITET BYŁ BY ODPOWIEDNI. A JEŚLI KTOŚ MA PROBLEM TO DO ZARZĄDCY TERENU NIECH POSTAWI I OZNACZY PRAWIDŁOWO POSESJĘ DROGI PLACE ITD I WTEDY POLICJA STRAŻ MIEJSKA BĘDZIE WYCIĄGAĆ KONSEKWENCJE

  • cześ - niezalogowany 2018-02-26 09:59:38

    ale powiedzcie mi w czym wam to auto tam przeszkadza?

  • Przechodzień - niezalogowany 2018-02-25 17:32:48

    Wszyscy w Oławie powinni charkać na tak źle zaparkowane samochody. Tylko czy charków by starczyło?

  • Layer - niezalogowany 2018-02-25 11:44:33

    Zgadzam się,że w tym miejscu niektórzy mają problem z parkowaniem.Może autor filmu się zastanowi dlaczego jego auto zostało oplute,,,,,

  • gość 2018-02-24 20:31:05

    Wielkie halo, zarówno plujący jak i źle parkujący mogą reprezentować podobny poziom. Parkowanie przed samym wejściem do tej Żabki jest nagminne, bo pańciusiowi nie chce sie parkowac i bedzie miał za daleko...trzeba kierownicą się nakręcić...

  • kurt_rolson - niezalogowany 2018-02-24 18:31:40

    Zobaczył auto z rejestracją DOA i pluje normalne zachowanie człowieka ze zdrowym rozsądkiem :)

  • cześ - niezalogowany 2018-02-23 13:55:27

    wieśniaków w Oławie nie brakuje!

  • KapuśArti - niezalogowany 2018-02-23 12:34:36

    Arti to skryty kapuś

  • Basia - niezalogowany 2018-02-23 10:35:25

    Policja nic nie może i niczym się nie wykazuje. Słabo widzę ukaranie gościa za parkowanie. A może to nauczy jego nieparkowania w miejscu niedozwolonym. Nikt nie chce ściągać żółtej flegmy z przedniej szyby. Nauczka dla gościa może być lepsza. Proponuję każdemu pluć na szybę za złe parkowanie, to taka dobra nauka dla cwaniaków nieszanujących prawa.

  • Arti - niezalogowany 2018-02-23 07:56:28

    Racja tam nie wolno parkować, jednak tutaj rozpatrywany jest facet i jego niewłaściwe zachowanie... Mógł zrobić zdjęcie auta wysłać na komendę gość z miejsca dostaje mandat... i ma lepsza satysfakcje niż plucie...

  • Zenek - niezalogowany 2018-02-23 07:30:25

    Tam nie wolno parkować (strefa zamieszkania D-40 parkowanie tylko w miejscach wyznaczonych), zajął cały chodnik a pieszy którędy miał przejść. To wideo jest podstawą ukarania przez policję, niech redakcja przekaże to do ruchu drogowego, niech policja się wykaże.

  • cześ - niezalogowany 2018-02-23 07:30:19

    wyrwać mu głowę i napluć do szyi!!!

  • HJK - niezalogowany 2018-02-23 00:42:12

    TO NIE WIEŚNIAK TYLKO MIEŚCIAK. PODEJRZEWAM ŻE W LUDZIACH ZE WSI JEST TYLE KULTURY CO W MIESZCZUCHACH, A MOŻE I WIĘCEJ.

  • wsdr - niezalogowany 2018-02-22 23:48:03

    Nie ważne gdzie stało auto, czy było dobrze zaparkowane czy źle od karania jest Policja. Takie zachowanie to zwykłe zbydlęcenie człowieka. Ciekawe jest to że każdy chciałby uczyć innych kultury a sam się nie potrafi zachować we właściwy sposób.

  • plujekŹLEparkujek - niezalogowany 2018-02-22 20:36:15

    Jeszcze niech kierowca zgłosi się sam na Policje po stówkę mandatu, to będzie dobry przykład dla innych ( w tym dzieci) :-D

  • Janek - niezalogowany 2018-02-22 20:03:09

    Dokładnie, kara za niewłaściwe parkowanie. Lepsze to niż karny siusiak!

  • Bb - niezalogowany 2018-02-22 19:36:01

    A czy to auto było prawidłowo zaparkowane???

  • A - niezalogowany 2018-02-22 19:11:24

    Co za wiesniak!!!

Dodajesz jako: |