Zmarł bezdomny mieszkający w samochodzie

Kronika policyjna, Zmarł bezdomny mieszkający samochodzie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
olawa24.pl 08/10/2019 11:48

Być może wychłodzenie organizmu było przyczyną zgonu bezdomnego, który mieszkał w samochodzie zaparkowanym przy ulicy 3 Maja w Oławie. Jego zwłoki znaleziono w pojeździe we wtorkowe przedpołudnie. Na pomoc było już niestety za późno.

Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia ratunkowego.

Idzie zimna, temperatury są coraz niższe, dlatego nie bądźmy obojętni wobec drugiej osoby. Policja i Straż Miejska apeluje, aby zgłaszać o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, przystanku, ławce, która mogłaby być narażona na wyziębienie organizmu. Wszystkie zgłoszenia można przekazywać telefonicznie na numer alarmowy 112 lub do Straży Miejskiej pod numerem 986. Być może jeden telefon uratuje komuś życie.

 


Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24


Reklama

Zmarł bezdomny mieszkający w samochodzie komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-10-08 12:15:33

    jak zwykle, policja, pogotowie a potrzebny tylko karawan bo wcześniej nikt nie widział że trzeba pomóc...

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-08 12:46:30

    Niezdecydowanym i leniwym, czyli tzw. lemingom, którzy albo jeszcze nie wiedzą, na kogo głosować, albo wcale nie wybierają się na wybory, polecam argumenty Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców, w rubryce „Aktualności” na portalu „stanowice-marcinkowce.hpage.com”.

  • gość 2019-10-08 12:46:53

    pierwszy raz cześ coś mądrego napisałeś

  • Krzysztof - niezalogowany 2019-10-08 12:50:02

    Zgłaszałem pod numer alarmowy i to podejrzewam, że nie tylko ja ponieważ człowiek mieszkał tam dobrych kilka miesięcy. Najprawdopodobniej odmówił pomocy, zgodnie z przysługującym mu prawem i pozostawiono go dalej. Miał częstych odwiedzających "przyjaciół", ale najwyraźniej żaden z nich nie był w stanie mu pomóc.

  • gość 2019-10-08 12:51:22

    Rolf wiemy że szukasz dojścia do psiowego koryta może w gminie coś ci skapnie dziobaj dalej.

  • cześ - niezalogowany 2019-10-08 13:46:19

    zawsze piszę mądrze tylko nie zawsze rozumiesz

  • Kris - niezalogowany 2019-10-08 13:46:57

    Kilka krotnie było zgłaszane do Straży Miejskiej tylko ten Pan nie wyrażał zgody na jaką kolwiek pomoc twierdził, że tak jest mu dobrze.Nawet interwencję w tej sprawie podejmowało Stowarzyszenie Oławskiej Platformy Pomocy i nie szło nic zrobić jedynie dać jedzenie i gorącą herbatę.Kilka razy osobiście tam byłem i syn często chodził i rozmawialiśmy ale Pan był uparty.

  • gość 2019-10-08 14:03:58

    Mieszkania będą drożały dlatego bezdomnych będzie przebywać.Bo mieszkanie+ to ściema

  • gość 2019-10-08 14:04:22

    Mieszkania będą drożały dlatego bezdomnych będzie przebywać.Bo mieszkanie+ to ściema

  • gość 2019-10-08 14:20:41

    Panie Rolfie. Jaki związek pański wpis ma z podaną tu, tragiczną informacją?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 14:51:57

    Proszę nie komentować jak się czegoś nie wie jako OPP cały czas interesowało się tą sprawą tylko nic nie można było zrobić bo Pan uparcie odmawiał pomocy.

  • gość 2019-10-08 14:51:57

    To przykre,ale Rydzyk będzie miał nowe autko

  • Rowerzysta - niezalogowany 2019-10-08 14:53:56

    Panie Rolf, świetne miejsce pod agitację wyborczą. Masakra jakaś. To tragiczne, w jakim umysłowym piekle Pan żyje, że takie rzeczy przychodzą do głowy.

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-08 18:18:45

    Ilość bezdomnych, bezrobotnych i żyjących w nędzy jest wprost proporcjonalna do tego, kto rządzi. Dlatego również to miejsce jest właściwe dla agitacji wyborczej. Patrz "rowerzysto" żeby się Panu pedały nie pomieszały.

  • gość 2019-10-08 19:24:32

    Skoro wielu pisze nie na temat, mam nadzieję że po 13 października postawimy antypolskich szkodników przed trybunał stanu.

  • gość 2019-10-08 19:25:54

    Będzie POkot.

  • gość 2019-10-08 21:11:22

    jakby to był bezdomny piesek lub kotek to pewnie w gazecie i lokalnej TV szukaliby mu nowego domu no a że to był bezdomny człowiek co to kogo obchodzi

  • Żu żu - niezalogowany 2019-10-08 22:33:15

    Szkoda człowieka.A z polityką to dajcie ludzie spokój w tym artykule akurat!!!!

  • Rowerzysta - niezalogowany 2019-10-09 02:08:37

    Rolf, to co piszesz jest podłe i świadczy o Twoim odklejeniu od rzeczywistości. Moje pedały mają się świetnie, a Twoje "mądre" słowa zachowaj dla siebie.

  • gość 2019-10-09 08:05:33

    nikt nie ma czasu na bezdomnego teraz wybory plakaty obiecanki cacanki a durnym radosc o poranku -

  • cześ - niezalogowany 2019-10-09 08:12:53

    pod trybunał stanu to tych złodziei z PO trzeba by ale nie ma mocnych na nich niestety

  • Gość1947 - niezalogowany 2019-10-09 10:32:43

    Tak jest i tak będzie.Mieszkan socjalnych jak na lekarstwo A jak już się dostanie taki socjal o obraz nędzy i rozpaczy.Te 5m na osobę to jakaś kpina.Tym rząd powinien się zająć.

  • Jarek - niezalogowany 2019-10-09 11:40:50

    Rolf jestem z PIS i nie lubimy przemądrzałych Niemców!

  • gość 2019-10-09 11:44:01

    Tak działa teoretyczne Państwo mówi o złodziejach a nie może ich złapać przy okazji samo kradnie.Pozdrowienia dla czesia,rolfa,misia.

  • cześ - niezalogowany 2019-10-09 12:09:42

    teoretyczne to było za czasów PO-PSL zresztą sami to powiedzieli cymbale!

  • gość 2019-10-09 12:17:01

    Czy to prawda cześ że pracujesz na zmywaku ? chyba że awansowałeś i teraz zagranicznym dziadkom podcierasz?

  • Gość1233 - niezalogowany 2019-10-09 22:12:39

    Wiadomo kto to był? Imię?

Dodajesz jako: |