{{ report.show === 1 ? 'Zgłoś sprawę' : 'Kontakt z redakcją' }}
{{ error.report.data.rule }}

Podnoszenie Ciężarów

Polwica Wierzbno zdegradowała rywali
2

W II rundzie wieloboju atletycznego sztangiści z powiatu oławskiego okazali się najlepsi i w kategorii drużynowej osiągając 159,5 pkt, pokonali przeciwników.
Trzecie miejsce LKS Polwicy Wierzbno na Mistrzostwach Polski

Osiem medali trafiło do podopiecznych LKS Polwicy Wierzbno.
Zawodniczka LKS Polwicy Wierzbno Mistrzynią Polski!
1

Natalia Pawlik wywalczyła złoty medal w kategorii wagowej do 76 kilogramów.
Andżelika Kaczmarczyk wylatuje na Mistrzostwa Świata

Już w najbliższy piątek sztangistka Maks Tytan Oława leci do Uzbekistanu, gdzie zmierzy się w kategorii U20 z najlepszymi zawodniczkami świata.
Burmistrz pogratulował siostrom Kaczmarczyk i trenerowi
5
2

Zawodniczki Maks Tytan Oława na Mistrzostwach Europy ustanowiły nowe rekordy. Tomasz Frischmann zaprosił reprezentantki Polski wraz z trenerem Waldemarem Ostapskim do Urzędu Miasta, gdzie pogratulował im sukcesów.
Malina został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski!
2
2

Oławianin, Mateusz Malinowski wziął udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów, które odbyły się w Bydgoszczy.
Zawodniczki LKS Polwicy Wierzbno na Mistrzostwach Polski

Na zawodach w Zamościu wystąpiły cztery reprezentantki LKS Polwicy Wierzbno. Najlepszy wynik w dwuboju uzyskała Julia Pikulska.
Kinga Kaczmarczyk ustanowiła dwa nowe rekordy Polski

Zawodniczka Maks Tytan Oława zajęła 6 miejsce na Mistrzostwach Europy w Moskwie, tym samym pobijając dwa rekordy Polski.
Andżelika Kaczmarczyk z rekordem Polski w dwuboju

Na Mistrzostwach Europy w Moskwie Andżelika Kaczmarczyk, zajmując 4 miejsce w grupie B, ustanowiła nowy rekord Polski do lat 20. Ostateczna klasyfikacja dała jej 11 miejsce w kategorii wagowej do 71 kilogramów.
Zawodniczki Maks Tytan Oława w Mistrzostwach Europy w Moskwie!

Andżelika Kaczmarczyk i Kinga Kaczmarczyk zawodniczki Maks Tytan Oława wystąpią w Mistrzostwach Europy w Moskwie.
Sztangiści z sukcesami w Pucharze Polski Masters

Najstarsi zawodnicy LKS Polwicy Wierzbno wracają z zawodów z pucharami.
Powołania sztangistów LKS Polwicy Wierzbno
6

Udane starty w lidze i na mistrzostwach okręgu sprawiły, że zawodniczki LKS Polwicy Wierzbno zostały powołane do reprezentacji kraju.
Sztangiści z sukcesami
2

Najmłodsi zawodnicy LKS Polwicy Wierzbno w pierwszej rundzie Dolnośląskiego Wieloboju Atletycznego poprawili swoje rekordy życiowe.
Zawodniczki LKS Polwicy Wierzbno wzięły udział w Drużynowym Pucharze Polski

LKS Polwicę Wierzbno reprezentowały dwie drużyny, zajmując piąte i dziewiąte miejsce.
LKS Polwica Wierzbno opanowała podium w Polkowicach
1

Zawodnicy zespołu LKS Polwica Wierzbno wzięli udział w turnieju Mikołajkowo - Barbórkowym w Podnoszeniu Ciężarów. Ostatni konkurs odbywający się w 2020 roku okazał się zwycięski dla drużyny z Wierzbna.
Dominik Góralski brązowym medalistą Mistrzostw Polski
1

Na Mistrzostwach Polski do lat 23 i Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Podnoszeniu Ciężarów zawodnik LKS Polwicy Wierzbno Dominik Góralski wywalczył brązowy medal.
Burmistrz pogratulował zawodniczkom i trenerowi Maks Tytan Oława
1

Siostry Kaczmarczyk na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów ustanowiły nowe rekordy. Tomasz Frischmann zaprosił zawodniczki wraz z trenerem Waldemarem Ostapskim do Urzędu Miasta, gdzie pogratulował im sukcesów.
Siostry Kaczmarczyk z nowymi rekordami na Mistrzostwach Polski!

Za nami Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć zawodniczek Maks Tytan Oława - Andżeliki i Kingi Kaczmarczyk.
Sukces LKS Polwicy Wierzbno w ostatniej rundzie wieloboju atletycznego
1

Zmagania drużyn z Dolnego Śląska w podnoszeniu ciężarów odbyły się w Wierzbnie. Zespół "LKS Polwica Wierzbno" obronił tytuł najlepszej drużyny w województwie już dwunasty rok z rzędu.
Malina został wicemistrzem Polski!
4
4

Mateusz Malinowski ze względów zdrowotnych miał nie brać udziału w tegorocznych Mistrzostwa Polski. Jednak życie potrafi zaskoczyć. Zobacz drogę sportowca od przygotowań po srebrny medal w Mistrzostwach.
Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów w wersji online

Ze względu na pandemię koronawirusa Polska kadra nie mogła uczestniczyć w zawodach odbywających się w Peru. Puchar Świata do lat 17 odbył się w wersji online, zawodnik LKS Polwicy Wierzbno zajął 8 miejsce w rywalizacji.
Medale dla LKS Polwicy-Wierzbno
2
1

W Mistrzostwach Polski do lat 15 zespół LKS Polwicy Wierzbno wywalczył trzy medale. Mistrzostwa Polski do lat 20 również okazały się zwycięskie dla zawodniczek zespołu, które zdobyły tytuły wice Mistrzyń Polski.
Kacper Arabasz wraca z Mistrzostw ze złotym medalem
2

Zawodnik Maks Tytan Oława, Kacper Arabasz wywalczył I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów.
Zawodniczki LKS Polwicy Wierzbno z medalami
1

Zawody odbywające się w Ciechanowie okazały się szczęśliwe dla zawodniczek LKS Polwicy Wierzbno. Udało się wywalczyć brąz i srebro.