Awaria rogatek! Kierowcy przejeżdżają przez zamknięty przejazd

olawa24.pl 29/01/2019 13:03

Czytelnik nas informuje o kolejnej awarii rogatek na przejeździe kolejowym przy ulicy Wiejskiej w Oławie. Szlabany od godziny 13:00 są zamknięte, a kierowcy do czasu przyjazdu policji na własną odpowiedzialność przejeżdżali między nimi. 

Na przejeździe tworzyły się duże korki. Nie jest to jednak wytłumaczeniem dla nieodpowiedzialnego zachowania kierowców, którzy na własną odpowiedzialność omijali rogatki i przejeżdżali w stronę miasta.

Za takie zachowanie grozi mandat. Pojazd może przejechać przez przejazd tylko w momencie, gdy ruchem kieruje policja.

Reklama

Awaria rogatek! Kierowcy przejeżdżają przez zamknięty przejazd komentarze opinie

  • Kkk - niezalogowany 2019-01-29 16:37:57

    I dobrze, ile można pisać o tym temacie. Zrobić to raz a dobrze, a nie co chwila news

  • gość 2019-01-29 17:21:29

    Miasto zainteresuje się przejazdem jak dojdzie do tragedii

  • gość 2019-01-29 19:20:42

    Zawsze znajdzie się jakiś kretyn który nagra byle co i leci z tym do gazety

  • gość 2019-01-29 19:25:52

    Zabrać szlabany, zostawić same światła i problem sam się rozwiąże, kto nie będzie patrzył na światła to pierwszy w kolejce u Św. Piotra.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 20:05:11

    Wieśniaki górą.
    Proszą się w konserwę zamienić.

  • gość 2019-01-29 20:49:14

    Dość tego! Władze Oławy chyba czekają aż ktoś zginie na tym przejeździe ! I nie ma tłumaczenia, że to sprawa kolei... bo to Oławianie są narażeni ! XXI wiek i nie można zrobić bezpiecznego przejazdu?

  • gość 2019-01-29 21:48:53

    Dziwicie się kierowcom? Po raz kolejny mają stać kilkadziesiąt minut i czekać na zmiłowanie? Przyjechała policja w końcu, czy nie znaleźli czasu, by zająć się sprawą i pomóc kierowcom? Ten przejazd jest tragiczny! Ale na papierze się zgadza i drogowcy, kolejarze i policja będą uparcie twierdzić, że winni są jedynie kierowcy. Przejazd działałby idealnie, gdyby ich nie było. I faktycznie, na przejeździe musi dojść do jakiejś tragedii, by ktokolwiek myślący o czymś więcej, niż kurczowe trzymanie się stołka i niewychylanie się, zajął się problemem na poważnie.

  • [email protected]ł - niezalogowany 2019-01-30 07:26:10

    "Dość tego! Władze Oławy chyba czekają aż ktoś zginie na tym przejeździe ! I nie ma tłumaczenia, że to sprawa kolei... bo to Oławianie są narażeni ! XXI wiek i nie można zrobić bezpiecznego przejazdu?" A co mają władze Oławy do awarii rogatek, a czy tylko oławianie przejeżdżają przez ten przejazd i co będzie gdy obcy zginie, też "Oława" ma odpowiadać, bo ponoć tylko oławianie są zagrożeni. XXI wiek i jeszcze się nie nauczono, że jak szlaban zamknięty, albo czerwone światło świeci/pulsuje to należy się zatrzymać...?!

  • LAMA - niezalogowany 2019-01-30 08:51:30

    Po jakim czasie przyjechała policja kierować ruchem po 30min nie było nikogo lepiej biegać po osiedlu za łebkami bo ma woreczek zioła to im się udaję w 5min ale żeby kierować ruchem to już problem niektórzy zmuszeni byli przejechać przez zamknięty przejazd ale jakiś wieśniak kupi kamerkę w Biedronce nagra i leci do powiatowej myśli że furorę zrobi a tu jeb w nagrodę pocieszenia cukierek do wpierdolenia brawo ZRÓBCIE COŚ ZTYM PRZEJAZDEM

  • gość 2019-01-30 09:37:50

    A gdzie, pytam - gdzie była policja???? Czy policja w Oławie w ogóle istnieje?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 11:54:11

    ....a kierowcy jakich aut? Wieśwagen i audi. Tylko buraka w Bmw mi zabrakło. Za krótki film.

  • gość 2019-01-31 09:47:38

    do [email protected]ł... a kto ma się zająć tym, żeby wreszcie te rogatki działały bezawaryjnie? Władze Bogatyni ? To się dzieje na terenie miasta i po to wybieraliśmy radnych, burmistrza, starostę itd., żeby dbali o sprawy miasta, powiatu. O bezpieczeństwo mieszkańców także. Myślisz , że Warszawę obchodzi rogatka w Oławie? Póki co, władze udają, że nie ma problemu. To samo z korkami, brakiem obwodnicy. Męczymy się tym codziennie i jakoś nie widać starań, by cokolwiek zmienić .

  • Jesteście debilami - niezalogowany 2019-01-31 17:12:13

    Rogatki się zepsuły? To idioci zajmijcie się tym wreszcie i będzie po problemie. Dziwisz się że ludzie przejeżdżają przez tory. Pomyśl jakbyś co kilka dni spóźniał się do pracy po kilkadziesiąt minut.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 21:45:35

    Władze Olawy zamiast przynajmiej spróbować znaleźć rozwiązanie tego problemu, wolą zmieniać plany zagospodarowania żeby na osiedlu domkow jednorodzinnych (Nowy Otok) pomoc developerowi postawić blokowisko. W sumie to wtedy problem sam sie rozwiąże bo po prostu ta część Olawy będzie nieprzejezdna :)

Dodajesz jako: |