PILNE

Bystrzyca z nowym sołtysem

Gmina Oława, Bystrzyca nowym sołtysem - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 05/02/2019 11:37

Wczoraj mieszkańcy Bystrzycy oraz Janikowa wybierali swoich sołtysów. 

Mieszkańcy Bystrzycy zdecydowali się wybrać nowego sołtysa, został nim Michał Rado, który zwyciężył ośmioma głosami. 4 lutego na wybory przyszły 182 osoby. Za poprzednim sołtysem - Pawłem Bubałą głosowało 87 mieszkańców. Rado otrzymał 95 głosów.

W Janikowie bez zmian. Sołtysem została Zofia Niewodniczańska.  

Dzisiaj kolejne wybory, tym razem w Starym Otoku i Starym Górniku. Pełna lista, o tym kiedy i gdzie wybory dostępna TUTAJ.

Reklama

Bystrzyca z nowym sołtysem komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-02-05 13:19:19

    Może niech Pan Sołtys interweniuje w sprawie drogi powiatowej 1548D Minkowice Oławskie - Bystrzyca?!

  • Olaf - niezalogowany 2019-02-05 13:22:34

    Panie Rado! Prosimy o interwencję w sprawie drogi powiatowej od Bystrzycy do Minkowic Oławskich! To jest tragedia.

  • marian - niezalogowany 2019-02-05 13:34:23

    Gratuluję! Życzę najlepszej kadencji i żeby z tym samym zapałem pan do ludzi podchodzil co zawsze

  • Cała Bystrzyca - niezalogowany 2019-02-05 13:59:21

    Panie Michale teraz prosimy o wniosek do Starosty o naprawę drogi powiatowej 1548D!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:06:24

    Dokładnie Bystrzyca Minkowice Oławskie fatalnym stanie dziura na dziurze i się jeździ jak po poligonie albo gorzej

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:46:20

    A ja myslałem, że Mirek Łuczko przejdzie.

  • Henryk - niezalogowany 2019-02-05 14:47:30

    Zgadzam się z przedmówcami, droga Minkowice Oławskie - Bystrzyca to jest porażka. Panie Michale prosimy o interwencję w tej sprawie. Najlepiej wspólnie z Soltysem Minkowic Oławskich.

  • Krzysiek - niezalogowany 2019-02-05 16:45:49

    Bystrzyca pokazała kto powinien rządzić. Młodzi a nie stary beton. Niech inne miejscowości biorą przykład.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:05:04

    Brawo Ty

  • gość 2019-02-06 09:33:39

    Panie Sołtysie (masakra) proszę, może jako "prawnik" zacząć od pozbierania swoich banerów wyborczych za co grozi odpowiedzialność karna. Pierwsza podpowiedź jeżeli chodzi o obszar Gminy - np. Niwnik! A później niech Pan lansuje się dalej. Sorry za lansowanie ale tak to wygląda bo efektów żadnych.

  • gość 2019-02-06 15:56:11

    Hehe a co Wy myślicie , że Sołtys wam drogę naprawi? Sami możecie pójść i złożyć taki wniosek o naprawę drogi lub przejść się i pozbierać podpisy. Tak naprawdę do remontu to jest droga Oława-Janików i przed Janikowem te garby na drodze a jakaś tam droga do Minkowic mieszkańcy Minkowic sami niech się za to wezmą.

  • Mieszkaniec Bystrzycy - niezalogowany 2019-02-06 16:54:32

    Akurat droga do Minkowic Oławskich również jest w interesie mieszkańców Bystrzycy, ponieważ prowadzi do drogi wojewódzkiej i dalej.

  • Piotrek - niezalogowany 2019-02-06 17:33:47

    Jako mieszkaniec Bystrzycy również uważam, że pan Sołtys mógłby interweniować w sprawie drogi Minkowice - Bystrzyca. Wszyscy wiemy, że to nie od niego zależy, ale wszyscy też wiemy, że jego interwencja może przynieść efekty. Michale trzymamy kciuki!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 01:14:11

    Czyli że teraz wszystkie bystrzyckie ulice będą odśnieżane? Mieszkam tu około dziesięciu lat i ulica Niecala i okolice odśnieżana była w tym czasie trzy razy. Czasem mam wrażenie, że ludzi żyjących na wsi, traktuje się zimą, jak Yeti.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 01:14:46

    Czyli że teraz wszystkie bystrzyckie ulice będą odśnieżane? Mieszkam tu około dziesięciu lat i ulica Niecala i okolice odśnieżana była w tym czasie trzy razy. Czasem mam wrażenie, że ludzi żyjących na wsi, traktuje się zimą, jak Yeti.

Dodajesz jako: |