PILNE
Mieszkańcy, Cała Polska #MuremzaOwsiakiem - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 15/01/2019 15:05

Cała Polska pogrążona jest w smutku. Śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w tak radosnym momencie jakim jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla wszystkich ogromnym szokiem. 

Mimo, że WOŚP ustanowił kolejny rekord zbiórki, wszystko to zeszło na drugi plan. Jurek Owsiak prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas konferencji prasowej, która odbyła się 14 stycznia  oznajmił, że rezygnuje z funkcji prezesa.

My również nie wyobrażamy sobie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez osoby, która każdego roku potrafi łączyć ludzi, dawać dobro i wspólnie zbierać pieniądze na ratujący życie sprzęt, dlatego stajemy #muremzaOwsiakiem.

foto: wosp.org.pl

Reklama

Cała Polska #MuremzaOwsiakiem komentarze opinie

  • gość 2019-01-16 10:37:17

    Ja tak

  • Dorota - niezalogowany 2019-01-16 12:48:54

    Zobacz w tym temacie felieton w Aktualnościach na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.de”

  • cześ - niezalogowany 2019-01-16 13:07:00

    A ja mam w dupie tego Owsika!!! Niech idzie pracować jak normalni ludzie!!!

  • gość 2019-01-16 17:16:18

    Kochany człowiek zrobił więcej dla ludzi niż ktokolwiek.Popiera, akcję całym sercem.Przykre tylko ,że nie każdy jest w stanie to zauważyć

  • gość 2019-01-16 18:55:32

    Ty własnie jesteś takim owsikiem z dupy Pana Owsiaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szmaciarzu siedzisz przed tym komputerem i tyle tylko umiesz ty życiowy popaprańcu.!!!!Żywisz się i karmisz tym trolowaniem!!!

  • nie istotne - niezalogowany 2019-01-16 21:26:42

    Ten felieton na stronie SMSM Marcinkowice jest hmmm - lepiej go nie czytać. Ten Pan znów pisze, że wszyscy są członkami jakiś układów. Twierdzi, że ten zamachowiec, który kilka dni temu wyszedł z więzienia był hmm sterowany. A dziś jego mama powiedziała, że interweniowała na Policji, że z jej synem jest coś nie tak (w sensie psychika). Policja zawiadomiła zakład karny. Ten zamachowiec jest chory z nienawiści i tyle, nienawiści, którą jesteśmy karmieni zewsząd - z tego stowarzyszenia też. U nich wszyscy są w coś umoczeni, są postkomunistyczną sitwą ubecką - tylko wyroków jakiś specyficznych nie ma (tylko brzydkie bąki cytując B. Łazukę) a przypominam, że sprawujący władzę zmienili się już dawno!!! Nawet kierowca parkujący pod domem mu przeszkadza w Bystrzycy - choć wielokrotnie jest tak, że jeśli rano zaczyna prace z tego miejsca to jest taniej dla firmy, jeśli po pracy nie odprowadza pojazdu do bazy a przed pracą nie pobiera z bazy i jedzie do Bystrzycy (może tak ma ułożoną jazdę, że zaczyna zbierać dzieci i kończy rozwozić w Bystrzycy) - kierowców na pojazdy C, D brakuje może ma taką umowę?? Pozdrawiam i #MuzemzaOwsiakiem I chciałbym kiedyś zobaczyć ile to tych ludzi prosi o te interwencje - coś nie wierzę, że to takie tłumy. Ten Pan walczy już z wszystkimi - taki jedyny sprawiedliwy szeryf. Życzę mu, aby kiedyś osiągnął spełnienie wtedy zacznie spokojnie cieszyć się życiem - niech będzie długie i zdrowe.

  • gość 2019-01-17 10:50:45

    Precz z dzieckiem MO, oszustem i hieną.

  • gość 2019-01-17 10:54:24

    Do nieistotne - jesteś głąb i buc....

  • Nie istotne. - niezalogowany 2019-01-17 12:16:23

    Szanowny Gościu a dleczego to jestem głąb i być? Bo nie podoba mi się felieton Pana Prezesa Stowarzyszenia czy dlatego, że popieram WOŚP. po jednym moim wpisie wiesz już, jakim jestem człowiekiem, oczywiście głąb i buc. Cóż dwa tytuły technika, inż. mgr i podyplomowe raczej mnie nie określają jako głąb. Bucem też raczej nie jestem - lubię ludzi i udzielam się harytatywnie w kilku organizacjach. Mam nadzieję, że Szanowny Pan/Pani równie chętnie pomaga innym a nie tylko hejtuje. Pozdrawiam.

  • gość 2019-01-17 17:04:13

    Do:nie istotne.Czytałam przed chwilą ten felieton SMSM Marcinkowice,ale nie do końca.Brak słów i szkoda komentarza na te wypociny tego Pana-bajkopisarza.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 18:07:47

    Szkoda,ze to politycznie zaczyna byc wykorzytywane PO uwaza,ze ma teraz swoje 5 minut nie dajcie sie wciagnac w ta gre.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 18:13:09

    Szkoda ze zaczyna to byc wykorzytywane politycznie nie dajcie sie wciagnac w gre platformy oni sa misrzami manipulacji mysla ,ze maja swoje 5min.Wielka POLSKA.

  • gość 2019-01-18 11:17:37

    DO NIE ISTOTNE - JESTEŚ Z SITWY.

  • Nie istotne. - niezalogowany 2019-01-18 12:09:47

    Nie jestem, nie byłem nigdy członkiem żadnej organizacji politycznej. Z racji wieku członkiem służb też nie byłem. Rodzice malorolni z świętokrzyskiego więc resortowe dziecko też odpada. W powiecie oławskim mieszkam z żoną i dziećmi. Nikt nie pracuje w żadnym samorządzie czy też urzędzie z nim związanym. Nie prowadzę działalności gospodarczej więc w tym zakresie też nie współpracuje z samorządami. Wychodzi na to, że kto inaczej myśli niż SMSM jest od razu członkiem jakiejś sitwy - to już trochę pod paranoje może podchodzić. To jest nienawiść, albo z nami albo będziemy cię wyzywać.

Dodajesz jako: |