PILNE
Mieszkańcy, restauracją - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 06/03/2019 11:45

Nie da się ukryć, że od dwóch miesięcy chodzą spekulacje, dlaczego KFC nadal nie funkcjonuje, a liczba wiadomości przesłana do redakcji od mieszkańców z zapytaniem, kiedy to nastąpi jest bardzo duża. Pytań nadal przybywa.

Pewnie tego wszystkiego by nie było, gdyby nie fakt, że KFC ogłosiło swoje oficjalne otwarcie ostatniego dnia grudnia ubiegłego roku. W godzinę otwarcia restauracji szybkiej obsługi mieszkańcy, którzy przyszli na otwarcie usłyszeli niemiłą wiadomość, że niestety z powodu technicznych nie mogą skorzystać z oferty KFC. Tym, którzy oczekiwali na otwarcie przed restauracją obsługa rozdawała shake i kawę, ale nikt nie mógł wejść do lokalu.

Kiedy będzie otwarcie? Tego nikt nie wie. -Lokal jest jeszcze przygotowywany. Myślę, że w najbliższych dniach będzie więcej informacji w temacie otwarcia. - informuje Adrian Wnęk koordynator ds. PR firmy AMREST, właściciela KFC.

Reklama

Co z restauracją KFC? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 16:45:53

    KFC miało być otwarte już pod koniec 2018 roku. Ladnie wyglądającą restauracja przyciąga uwagę jednak swieci pustkami. Czyżby zwyciężył McDonald?? Wstyd żeby mieszkańcy miasta jechali do Wrocławia gdzie pod nosem mają taką restaurację. Pozdrawiam szefów KFC

  • gośćDaryjusz - niezalogowany 2019-03-06 17:05:29

    Kto to g...o bedzie jadł

  • Gość 6.3.19 - niezalogowany 2019-03-06 17:48:40

    Dzisiaj przejezdzalem obok KFC to moja codzienna droga do pracy. Po godzinie 14.00 pod restauracja było pełno aut A w środku siedziało sporo ludzi. Wnioskuje że KFC otworzyli w dniu dzisiejszym . . .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 18:55:38

    Będzie jadł kto zechce....nikt nikogo nie zmusza

  • Gość111 - niezalogowany 2019-03-06 19:27:17

    @gość6.3.19 restauracja nie jest czynna, a wtedy gdy jechałes tamtędy mogło odbywać się szkolenie.

  • gość 2019-03-07 01:50:10

    Dajcie ludziom zarobić to się chętni do pracy znajdą i w mig to otworzycie.

  • gość 2019-03-07 07:43:20

    Nie nazywajcie tego restauracją, bo obrażacie porządne restauracje, napiszcie prosto bar szybkiej obsługi KFC lub fast food z niezdrową żywnością.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 07:49:22

    Niech zmienią koordynatora bo ewidentonie *uja wie o robocie XD Jak można ustalić termin j mieć opóźnienie 2-3 miesiące... Amatorka.

  • gość 2019-03-07 08:14:31

    WSTYD że piszecie takie rzeczy!!! .Nikt nic nie wie ale wszyscy wiedzą najlepiej! . Restauracja KFC tak Restauracja za niedługo będzie otwarta niestety ale jak to w życiu bywa na te dobre rzeczy trzeba czekać czasem nawet długo!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 10:09:03

    Nie wiem czy nikt nie jest na tyle genialny żeby sie domyśleć, że to nie kierownictwo ma wplyw na otwarcie restauracji, a odbiory budowlane i inne pozwolenia, cierpliwosci ludzie, a nie tylko kłamstwa gadacie na prawo i lewo

  • gość 2019-03-08 02:37:25

    No tak jeśli wybudowali bubel KFC nie zgodnie z prawem budowlanym dla tego typu obiektu , to i odbioru nikt im nie podpisze.

  • gość 2019-03-08 02:40:36

    To niech się spieszą bo mi korki z pepsi przepadną - hehehehehe

  • gość 2019-03-09 18:48:05

    Wydaje mi się że w marcu jak w garncu a kwiecień plecień , to pewnie na komunistyczne święto 1 maja zdążą pousuwać niedoróbki

  • kurczak Mały - niezalogowany 2019-03-10 02:39:17

    A mnie wydaje sie ze problem polega na tym , ze za takie pieniądze to ciężko zebrać sprawną zalogę wyszkolić i trzymać skład w komplecie. Do końca szkolenia ... No i otworzyć...i byc pewnym ze nie pójdą sobie w każdej chwili... W cholerę

  • gość 2019-03-10 19:18:52

    "ze za takie pieniądze to ciężko zebrać sprawną zalogę" A ile tam można zarobić?

  • gość 2019-03-10 19:44:57

    Załoga jest już dawno , sęk w wielu niedoróbkach! Mac też ma braki w zatrudnieniu i funkcjonuje , a gdzie nie brakuje rąk do pracy dobra dojna zmiana działa. Szara masa i zwykli ludzie pracownicy nie zarabiają kokosów i w tym jest problem , taniej siły roboczej praktycznie w każdej gałęzi gospodarki ! Już nam ukraińcy nie wystarczą zaczynamy sprowadzać pracowników z Tajwanu i krajów hinduskich tylko o tym się nie mówi a już w JELCZU , to widać , dochodzą jeszcze po cichu pracownicy z Korei , a KFC ma na tyle ludzi , aby się otworzyć sęk w licznych niedoróbkach i uchybieniach , kiedy otworzą?

Dodajesz jako: |