Filia WORD w Oławie już otwarta

Mieszkańcy, Filia Oławie otwarta - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 26/09/2019 12:39

Punktualnie w południe otwarto nową filię Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Oławie. Na ten moment czekali nie tylko mieszkańcy Oławy, ale również całego powiatu i okolic. Od teraz nie będzie trzeba jeździć na egzamin do Wrocławia, czy Opola, a można będzie go zdać na miejscu. Czy będzie łatwiej?

Zerwania wstęgi dokonano 26 września.

W ciągu dnia będzie przeprowadzonych maksymalnie trzydzieści egzaminów, pracować będzie maksymalnie trzech egzaminatorów. Pierwszy egzamin odbędzie się już jutro. Jeden egzaminator będzie mógł przeprowadzić 9 egzaminów dziennie. 

Do zdawania egzaminu teoretycznego będzie sześć stanowisk. W Oławie nie będzie egzaminów innych kategorii, wszystko to jest ograniczone terenem, który jest za mały.

Oddział Terenowy w Oławie czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00.


Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24


Reklama

Filia WORD w Oławie już otwarta komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-26 13:10:22

    3 egzaminatorów x 9 egzaminów dziennie = 27 egzaminów dziennie więc gdzie te 3 pozostałe?

  • gość 2019-09-26 13:21:57

    o adresie zapomnieliscie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-26 14:47:15

    A na zdjęciu nie widać, że Różana 8?! Kolejny Hejter...

  • Michał - niezalogowany 2019-09-26 15:34:18

    Przecież pisze jak wół,,maksymalnie 30 egzaminów".Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-26 16:39:39

    Dlaczego nie będzie kategorii A przecież nie trzeba dużo miejsca.

  • gość 2019-09-26 20:46:31

    korki w Oławie gwarantowane :)

  • Daniel - niezalogowany 2019-09-27 05:07:34

    Ten który wpadł na ten genialny pomysł otworzenia Word-u w Oławie minął się z powołaniem.
    Przez tego asa będzie jeszcze więcej pseudo kierowców, a nie wspomnę już o stłuczkach- kolizjach- wypadkach spowodowanych przez nich.

  • cześ - niezalogowany 2019-09-27 09:54:13

    ten kto zda tam prawko nie ma prawa nazywać się kierowcą!!! kpina jakaś rodem z prl-u!!!

  • gość 2019-09-27 11:21:42

    Ja rozumiem gdyby Oława była oddalona od Wrocławia o 70 km czy 60 km jak Milicz np. Ale jeśli w 20 minut pociągiem można byc we Wrocławiu to jest to po prostu marnotrawstwo Naszych pieniędzy i dodatkowe etaty dla zwycięzców wyborów samorządowych. Bardzo zła decyzja, bardzo zły pomysł.

  • gość 2019-09-27 15:52:21

    Czy jest możliwość żeby jakikolwiek projekt w Oławie się komukolwiek spodobał? Wszystkie działania w naszym mieście spotykają się jedynie z ogromną falą hejtu. Idźcie Wy wszyscy na terapie i zacznijcie doceniać to że miasto się rozwija

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:16:17

    Nie ma znaczenia gdzie się zdaje egzamin!!! Co jeśli zadajesz we Wrocławiu czy Gdańsku a może w Rzeszowie? Po otrzymaniu prawa jazdy możesz na drugi dzień jeździć po Paryżu po mieście które nie ma nic wspólnego z Oławą, Wrocławiem, Warszawą i żadnym innym w którym zdaje się prawo jazdy w Polsce

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 10:55:31

    Dla wszyatkich kierowcow, jezdzic uczysz sie cale zycie, wiec ocenianie mlodych kierowcow jest tak kijowym porownaniem.

  • cześ - niezalogowany 2019-09-30 07:48:27

    to fest jesteś debil jak dla ciebie Oława to takie samo miasto jak Wrocław czy Paryż

Dodajesz jako: |