PILNE

Fotoradar wrogiem kierowców? Ktoś go zniszczył

Mieszkańcy, Fotoradar wrogiem kierowców Ktoś zniszczył - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 17/05/2019 12:03

Cztery dni od uruchomienia fotoradaru przy ulicy Kutrowskiego ktoś postanowił go zniszczyć – taką informację otrzymaliśmy w piątkowy poranek od mieszkańców miasta.

-Czerwonym sprayem zamalowane zostały elementy radaru – czytamy dalej. Sprawdziliśmy to. Faktycznie dolna i środkowa część została pokryta czerwoną farbą, uszkodzenie jest widoczne, dopiero gdy podejdzie się do urządzenia. Jadąc autem trudno to dostrzec.

Czy urządzenie działa poprawnie? Nie wiemy – nie sprawdzaliśmy tego. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Czytaj więcej na ten temat: Uwaga kierowcy! Fotoradar robi już zdjęcia oraz Mieszkańcy chcą, aby powstał fotoradar

Reklama

Fotoradar wrogiem kierowców? Ktoś go zniszczył komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 12:28:52

    Jakiś społecznik to zgłosił co za debil

  • cześ - niezalogowany 2019-05-17 12:32:34

    fajny pomysł z tym szprajem :D

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 12:43:33

    Szkoda, że nie ma wyceny naprawy :)
    Zapewne będzie to ok 10tys zl

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 13:06:26

    Debil to ten co jego zniszczył .Powinno powstać więcej w Oławie takich fotoradarów .Jestem kierowca a także pieszym uczestnikiem a zarazem mieszkańcem Oława te urządzenia to bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 13:19:00

    Nadgorliwość gorsza od.....

  • gość 2019-05-17 13:28:49

    A wystarczyło nie ogłaszać całemu Światu że JUŻ DZIAŁA...

  • gość 2019-05-17 14:30:37

    Akurat w tamtym miejscu ten fotoradar jest zbędny.
    Obok jest bezpieczne przejście dla pieszych z wysepką środkową, więc zagrożenia dla pieszych nie ma tam żadnego, a w kierunku Majstra są szerokie pasy zieleni więc pieszych nie ma i jest daleko od jezdni ścieżka pieszo-rowerowa.
    Jakie były przesłanki postawienia tego fotoradaru?

  • Sokół - niezalogowany 2019-05-17 14:47:35

    To ona jest włączony teraz czy nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 16:10:33

    W godzinach szczytu sporo aut zjeżdża do biedronki. Ruch więc tam naturalnie zwalnia.

  • gość 2019-05-17 16:14:57

    Jeśli ktoś uważa że ten fotoradar jest dla bezpieczeństwa to niech się jebn...w czoło

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 19:13:56

    Sprawiedliwy i zacny był to czyn!

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-05-18 11:11:53

    Przemówiło tu paru POstkomunistów, którym nie podobają się rządy PiS tępiące wszelkie przestępstwa i dbające o bezpieczeństwo Polaków. Dlatego POstkomuniści wrzeszczą: zlikwidujemy CBA, zlikwidujemy IPN, zlikwidujemy TVP, a teraz doszło do tego jeszcze: zlikwidujemy fotoradary, żebyśmy mogli nie tylko bezkarnie kraść, ale też szybko uciekać z łupami i bezkarnie szaleć po mieście za kierownicą.

    POstkomunistyczna hołota nie uznaje żadnych przepisów, żadnego prawa i żadnego karania za przestępstwa. U nich liczy się tylko to, co ukradną i ich bezkarność. Dlatego tak wściekle atakują zmiany w sądownictwie, czyli wywalenie z sądów skorumpowanych sędziów.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 13:59:05

    Widać jak nasze społeczeństwo cieszy się z fotoradarów. To po jakiego nas nimi uszczesliwiają

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 13:59:52

    Widać jak nasze społeczeństwo cieszy się z fotoradarów. To po jakiego nas nimi uszczesliwiają

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 16:54:23

    Pan Rolf sie znowu uaktywnił...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:27:33

    Wielu NowoBogackich było w Anglii i widzieli ile tam jest fotopstryków. Po co więc ten lament że jest fotopstryczek?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 22:58:45

    Debil jeden z drugim zrozumie powód postawienia radaru dopiero jak zabije jakieś dziecko na pasach. Jak chcecie zapier...... to na torze!

  • do Rolfa - niezalogowany 2019-05-19 08:15:50

    Postkomunistyczna , hołotą to ciebie można nazwać . Znów ci się nie podoba to czy tamto . Człowieku powiem krótko wypier....do Niemiec i nie siej swojej zakłamanej komunistycznej propagandy ,

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 10:10:42

    10 tys za zmyczie rozpuszczalnikiem hehe ale osioł. Się nadajesz

  • PanPikuś - niezalogowany 2019-05-21 20:00:51

    Ten rudolfff to jest jakieś stare pu dło urodzone w komunie i dostał od Panów Milicjantów prezenty w postaci pałeczką po plecach i kulach. A teraz ma pretensje do całego świata i wypisuje piso wskie gorzkie żale.

Dodajesz jako: |