Kandydat do Sejmu chce się spotkać z mieszkańcami

Mieszkańcy, Kandydat Sejmu spotkać mieszkańcami - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 02/10/2019 14:00
PAŹ 05
Oława godz: 18:00

Karol Zalewski, kandydat przyszłych wyborów z Oławy do Sejmu, chce się spotkać z mieszkańcami.

Osoby, które będę chętne na spotkanie z kandydatem, będzie ku temu okazja 5 października o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej hotelu Oławian. 

O starcie Karola Zalewskiego przeczytacie - Karol Zalewski kandydatem do Sejmu


Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24


 

 

Reklama

Kandydat do Sejmu chce się spotkać z mieszkańcami komentarze opinie

  • Wyborca - niezalogowany 2019-10-02 19:08:02

    Na wszelki wypadek nie podaje się, z jakiej partii startuje ten kandydat. A startuje z PSL - partii oszustów, kłamców i cwaniaków. Co on na nam może zaproponować? Kolejne przekręty w Elewarze? Kolejną umowę z ruskim Gazpromen na najdroższy na świecie gaz? Dalsze łupienie i grabienie polskich rolników przez pośredników-oszustów i przetwórstwo w obcych rękach? Demoralizację narodu przez zboczeńców seksualnych? Dziękujemy. Wolimy PiS.

  • Żu żu - niezalogowany 2019-10-02 20:16:24

    PIS !!!!!!To jest dopiero zero polityczne!!!Łupią państwo Polskie jak dojną krowę.POKORA,PRACA.UMIAR!!!!Umiar ale w czym?Rozpierdalaniu limuzyn może?A może w lataniu samolotem rządowym przez kolesiów i żonę marszałka? Misiewicz-co to w ogóle było,że generałowie salutowali jemu!!!! Afera z przedsiębiorcą z Austrii,w której konus nawet nie był przesłuchany ani razu! Ze szkołami co porobili,że dzieciaki tłoczą się jak sardynki w puszce.A to tylko dlatego ,że taki konus ma wizje Polski z czasów PRL-u.Oprócz tego służba zdrowia też leży i kwiczy!!!Ukraińców w Polsce jest już chyba więcej jak Polaków-dzięki kaczyńskiemu!Nie wspomnę już o wycince lasów,drzew w miastach,odstrzale zwierząt.Poco sprowadza ten motłoch!Żaden rząd nie jest święty i idealny ale to co pisowcy zaprezentowali to już większych oszustów,kłamców i cwaniaków nie ma!!!!!!!!!!!!!! Ale za to innych przykładów złodziejstwa PIS-u można sypać jak z rękawa Także milcz PANIE WYBORCO i wstydu oszczędż !!!!!!!!!!!!!! I proszę nie wypowiadać się w liczbie mnogiej !Bo kto woli PIS? Sama hołota,motłoch ,który za 500+da sobie ręce poucinać przy samej dupie!A co do zboczeńców seksualnych jak ich nazwałeś (łaś)to najlepiej byłoby jakby nikt nikomu pod kołdrę nie zaglądał!A jak się nudzisz to kup sobie kota!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-03 07:21:59

    A co nam może zaproponować PiS? Loty do Rzeszowa rządowym samolotem czy pokoje na godziny u gangstera w Krakowie?

  • stophejt - niezalogowany 2019-10-03 07:24:08

    Jak wynika z opisu wydarzenia na facebooku będą również inni kandydaci do Sejmu z tej samej listy m. in. Jacek Protasiewicz, więc szanowny "Wyborca" o ile rzeczywiście mieszka w naszym regionie i kraju i ma odwagę przyjść (a nie tylko pluć w internecie jak frajer) to będzie miał okazję zapytać o to czy tamto.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-10-03 07:59:37

    Ja tam wolę Karola, niż innych kandydatów z Oławy :)

  • gość 2019-10-03 09:27:44

    Facet przynajmniej jest poważny i nie obiecuje obwodnicy 5-6 raz z rzędu jak pozostali, kiedy wiadomo, że w najbliższej kadencji nawet jej część nie powstanie.

  • cześ - niezalogowany 2019-10-03 10:35:36

    Jak nie PiS to kto???

  • do cześ - niezalogowany 2019-10-03 11:26:12

    Każdy będzie lepszy niż klika PiS PO.

  • też wyborca - niezalogowany 2019-10-03 12:31:26

    „Żu żu” – POstkomunistyczny troll wypisuje tu jakieś zupełnie nieistotne pierdoły, albo wierutne kłamstwa, szkalując PiS i chcąc wybielić POstkomunistyczną mafię, która przez prawie 30 lat rozkradała Polskę i okradała Polaków na skalę, jaką w ogóle trudno sobie wyobrazić.

    Sama afera VAT, to przynamniej ćwierć biliona złotych, afera Amber-Gold, to prawie miliard, afera z wyprzedażą polskiego przemysłu i polskiej ziemi w obce ręce, to setki miliardów, afera wyprowadzania z Polski zysków bez płacenia podatków, to dalsze dziesiątki miliardów, afery korupcyjne wysoko postawionych polityków PO, jak Gawłowski, czy Bury, to następne setki milionów, afera reprywatyzacyjna budynków mieszkalnych, to dalsze setki milionów. Wielkich afer POstkomunistów są tysiące. W sieci są spisy tych afer, wystarczy wrzucić do wyszukiwarki hasło: afery PO. A ty tu piszesz o Misiewiczu? Porównujesz jedną mrówkę do wielkiego stada słoni, zakłamany ubecki trollu?

    Co do PSL, to poza mafią Burego, trzeba jeszcze wspomnieć o wicepremierze Pawlaku, który podpisał umowę z rosyjskim Gazpromem wiążącą Polskę na wiele lat z najdroższym gazem na świecie. Straty z tego powodu, to kolejne miliardy. PSL doprowadziło polskie rolnictwo do ruiny, podczas gdy rolnictwo w Niemczech, Francji, czy Holandii kwitnie i kasuje dopłaty z Unii dwa razy wyższe niż polscy rolnicy.

    I taka POstkomunistyczma kanalia, jak ten „Żu żu” porównuje to do Misiewicza, który tylko nie zachował się dość elegancko i nie spowodował absolutnie żadnych strat finansowych?

    A co jest ze służbą zdrowia? PiS zwiększył nakłady na służbę zdrowia o 50% !!! Kolejki do specjalistów i na operacje zmniejszyły się znacznie, lekarze i pielęgniarki dostali znaczne podwyżki. Mafia lekowa została rozbita. A co robił POstkomunistyczny rząd? Spowodował emigrację dziesiątek tysięcy wykształconych w Polsce lekarzy i pielęgniarek. Kręcił lody na szpitalach oddając je w prywatne ręce. Pozwalał na wywożenie z Polski refundowanych leków przez mafie lekowe, powodując straty sięgające kilku miliardów.

    „Oszuści, kłamcy i cwaniacy”, a także złodzieje na niewyobrażalną skalę i mordercy polskiej elity niepodległościowej (Smoleńsk) są wyłącznie w POstkomunie od jej najwyższych władz aż po szeregowych radnych i urzędników w gminach. W PiS-ie ich nie znajdziesz, a jak się jakiś gdzieś trafi, bo podstawiła go POstkomuna, to jest natychmiast wywalany z urzędu i PiS-u.

    Takie ubeckie kanalie, jak ten tutaj „Żu żu”, gardzą Polską i Polakami, nazywając olbrzymią większość Narodu Polskiego „motłochem i chołotą”. Wziął to żywcem z PRL, gdzie ciężko pracujących robotników i inteligencję pracującą komunistyczni bandyci nazywali „zaplutymi karłami reakcji”, „elementem chuligańskim”, „chołotą” itp.

    Nie wolno dopuścić do tego, żeby POstkomunistyczne kanalie, czyli bandyci, złodzieje, oszuści, kłamcy i zdrajcy, miały jakikolwiek wpływ na przyszłą władzę w Polsce.

    Rząd PiS udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że nie pozwala rozkradać Polski, ani okradać Polaków, że rozwija polską gospodarkę w szybkim tempie, że dba o Polskę i o wszystkich Polaków, a szczególnie o tych najbiedniejszych, którzy za rządów POstkomunistów musieli żyć w nędzy, ale już po tylko czterech latach rządów PiS żyją godnie.

    Rząd PiS nie pozwoli też na szerzenie przez zboczeńców zgnilizny moralnej i na seksualizację naszych dzieci już w przedszkolach.

    Głosujemy na PiS i tylko na PiS. Każdy głos nie oddany na PiS jest głosem straconym, oddanym na POstkomunistyczną bandę złodziei, oszustów, kłamców, zdrajców i morderców.

  • gość 2019-10-03 12:52:19

    Rolf siedzisz w Niemczech, obywatelstwa polskiego nie masz to się nie wtrącaj.
    Taka jest moralność PiS. Facet bez większych kompetencji, dali mu stołek w ministerstwie, sąd z jakiegoś powodu go aresztował (zatem prawdopodobieństwo popełnienia zarzucanych czynów było znaczne) i zdaniem Rolfa "tylko nie zachował się dość elegancko". Facet ma zarzuty, że w nieprawidłowy sposób wydatkował 700 tys. zł więc jakich strat finansowych nie ma? Ale Rolfowi wystarczy jak mu w TVP powiedzą, że tamci też kradli i już jest wszystko git. A zarządzana m. in. przez ludzi Antoniego PGZ miała w 2017 roku aż 100 mln zł straty.
    A co do kolejek to średni czas oczekiwania do specjalisty wydłużył się o półtora miesiąca, ale jak się słucha bredni Terleckiego to się później bzdury wypisuje.

  • Remigiusz - niezalogowany 2019-10-03 14:44:10

    Dzięki rządom PiS jeszcze trochę a prędzej dojedzie do was karawan niż karetka bo nikt nie chce pracować w szpitalach. Patrzcie ile ludzi umiera, a miał być przyrost naturalny, 500+ i inne cuda wianki. W szpitalu nie ma nawet papieru toaletowego a żarcie mniej kaloryczne niż dla psa w schronisku. Zamykają oddziały w innych miastach a nawet szpitale. Widziałem ulotkę i czytałem artykuł o Karolu, ma słuszną rację ze służbą zdrowia. To dramat abym płacił za specjalistę dla dziecka 100 zł od wizyty, a wizyty są trzy w miesiącu.

  • też wyborca - niezalogowany 2019-10-03 16:11:04

    Misiewicz stał się ofiarą nagonki POstbolszewickiej swołoczy na Macierewicza, który rozpędził ubecką bandę z WSI i nie odpuszcza w sprawie zbrodni smoleńskiej. Za to tak go nienawidzą. Na Macierewicza wprost nie mogli znaleźć żadnego haka, to uczepili się młodego i niedoświadczonego Misiewicza. Zarzuty finansowe są lipne, spreparowane, co się wkrótce wyjaśni.

    Straty w PGZ są tak samo lipne i spreparowane, jak zarzuty finansowe postawione Misiewiczowi. To są informacje typu półprawda, czyli g… prawda, made in GW-no.

    PGZ zakończyła 2017 rok zyskiem w wysokości 203 mln (rok wcześniej było to zaledwie 12 mln). Strata jest czysto księgowa, bo powstała w wyniku tzw. odpisów, czyli utworzenia rezerw na część spółek zależnych, głównie związanych z HSW, które, z różnych względów, zostały skomasowane właśnie w bilansie za rok 2017.

    I tyle warte są twoje „rewelacje”, rzekomo obciążające rząd PiS, POstbolszewicki pomiocie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 16:19:43

    „Remigiusz” łże tak samo, jak GW-no. Do zapaści służby zdrowia doprowadziły rządy POstkomunistów. Nie da się w cztery lata naprawić tego, co POstkomuniści niszczyli systematycznie i w dużym tempie i rozkradali przez prawie 30 lat. W każdym razie jest dziś znacznie lepiej, niż 4 lata temu i są już zaawansowane budowy mechanizmów i struktur zapewniających dalszą poprawę w najbliższych latach. Zablokowane zostały też mechanizmy rozkradania służby zdrowia, a nakłady wzrosły za rządów PiS o połowę.

  • gość 2019-10-03 18:03:05

    Ale Misiewicza to akurat posadziła prokuratura zreformowana przez Ziobrę. I co ten nieszczęsny Antoni ustalił? Tyle lat, tyle pieniędzy i jedno wielkie nic, dalej "dochodzi do prawdy", nawet Jarosław "szeregowy poseł" już nie zabiera głosu na ten temat.
    W bilansie PGZ za 2017 r. była strata, bilans był na minusie i tyle, koniec i kropka. Nie opowiadaj tutaj jakichś dyrdymałów i półprawd. Każdy kto chce może sobie te dane sprawdzić. Z jakiegoś powodu Błaszczak zwolnił cały zarząd.

    Natomiast wydłużające się kolejki do lekarzy specjalistów wskazują na to, że przez 4 lata dało się zepsuć jeszcze bardziej.
    Skoro PO kradło dlaczego zreformowana przez Ziobrę prokuratura nie zamyka czołowych działaczy PO, nie wszczyna postępowań, nie dokonuje zatrzymań? Na co czekają?
    Typowa moralność kalego, za PO też kradli, tylko nikt z nich nie siedzi, nie ma wniosków o trybunał stanu. Powiedz lepiej jak Kuchciński latał do Rzeszowa po koszule i jego małżonka latała sama rządowym samolotem do Warszawy. Jak to jest, że dokumenty z lotów Tuska z przed 8 lat były, a dokumenty z lotów Kuchcińskiego z zeszłego roku były zniszczone? Może coś powiesz o Babiarzu i Zalewskiej których nazwiska pojawiają się przy okradaniu PCK we Wrocławiu?

  • Remigiusz - niezalogowany 2019-10-03 19:03:55

    Gdyby PiS był dobry to by nie rozdawał na 500+ tylko dał na szpitale. Co mi z tego 500 jeżeli chodzę z dzieckiem za prywatne pieniądze bo na nfz trzeba czekać 4 miesiące. Kogo PiS posadził ? Amber Gold ? Nie wyjaśniono, Smoleńsk, poszło dużo kasy i cisza.

  • gość 2019-10-03 22:14:22

    POstkomunistyczne trolle dalej swoje, wbrew faktom, na leninowskiej zasadzie, że jeśli fakty mówią co innego, to tym gorzej dla faktów. Ale ludzie nie są tacy głupi, choć pewien ubecki gałgan p.t. Tomasz Lis twierdzi, że są podobno jeszcze głupsi, ale i on też wyznaje leninowskie zasady.

    Ludzie widzą, co się dzieje i potrafią to porównać z tym, co działo się za rządów POstkomunistów. Ludzie pamiętają, jak byli upokarzani w kilometrowych kolejkach nie tylko do lekarzy specjalistów, ale i w zwykłych przychodniach rodzinnych. Pamiętają, że musieli czekać latami na operację np. zaćmy.

    I ci ludzie widzą, jak jest dzisiaj. W przychodniach rodzinnych nie czeka się dłużej, jak pół godziny, do godziny maksymalnie, bo organizacja jest inna i pieniędzy na służbę zdrowia jest o połowę więcej. Na operację zaćmy czeka się dziś dwa tygodnie, a do specjalistów najwyżej miesiąc, góra półtora i są zorganizowane portale informacyjne, gdzie można znaleźć specjalistę z krótkim terminem przyjęcia. Tego za rządów PO/PSL nie było. Było tylko upokorzenie i poniewieranie pacjentów i masowa emigracja wykształconych w Polsce za ciężkie pieniądze lekarzy i pielęgniarek.

    PO/PSL prywatyzowało i zamykało szpitale. PiS buduje nowe szpitale i przeorganizowuje stare, a przede wszystkim daje na szpitale o połowę więcej pieniędzy, niż dawał rząd PO/PSL.

    Skoro „prokuratura Ziobry” aresztowała Misiewicza, to znaczy, że ta prokuratura, w odróżnieniu od prokuratury TuSSka i Sienkiewicza, działa sprawnie i nie kryje „swoich”. Poza tym, Misiewicz został zatrzymany z zarzutem niedopełnienia obowiązków służbowych razem z całą grupą zarządzającą koncernem, podczas, gdy przekręty robili ci pozostali.

    Sąd wypuścił Misiewicza z aresztu, ale tych pozostałych nie, więc to o czymś świadczy. Misiewicz został ordynarnie wrobiony, żeby uderzyć w Macierewicza. Taka jest prawda, która niebawem zostanie udowodniona przed sądem.

    Co do zbrodni smoleńskiej, to wbrew kłamliwym insynuacjom jakiegoś ubeckiego trolla, po sfałszowaniu całego śledztwa i dowodów przez POstkomunistyczną komisję Millera, nowa komisja rządowa pracuje rzetelnie i wydajnie, korzysta z pomocy wielu wybitnych światowych specjalistów i renomowanych laboratoriów na całym świecie, czego komisji Millera zabronił TuSSk, opublikowała już kilka raportów częściowych i jak tylko spłyną ostatnie wyniki badań z międzynarodowych laboratoriów, zostanie ogłoszony raport końcowy.

    Zapomniałeś już, jak Kopaczka smoleńska przynajmniej na metr łgała w Sejmie i w mediach? Zapomniałeś już , jak Miller mówił, że wynik śledztwa trzeba dopasować do fałszywego raportu Rosjan?

    Pierwsze wyroki skazujące najwyższych urzędników kancelarii byłego premiera TuSSka już zapadły. Prokuratura prowadzi już śledztwa przeciwko odpowiedzialnym politykom i jak tylko będzie ostateczny raport komisji MON, będą dalsze akty oskarżenia.

    W sprawach mafii VAT, mafii Amber Gold i złodziejskiej reprywatyzacji, głównie w Warszawie, ale nie tylko, są już końcowe raporty odpowiednich komisji sejmowych i zostało już złożone w prokuraturze w sumie kilkaset zawiadomień o ciężkich przestępstwach i zbrodniach. Również w sprawie innych wielkich afer trwają już śledztwa prokuratorskie i są zatrzymania. Trzeba jeszcze tylko wywalić na zbity pysk paru skorumpowanych sędziów, żeby podejrzani najważniejsi politycy PO/PSL mogli stanąć przed uczciwymi, niezależnymi i niezawisłymi sądami.

    Za insynuacje typu – za PO też kradli – powinien taki troll dostać solidnie po swojej załganej POstbolszewickie i mafijnej mordzie, bo porównywanie masowego złodziejstwa za PO/PSL na setki miliardów z jakimiś drobnymi wypadkami kradzieży za rządów PiS, które zawsze będą, jest wyjątkowym sukinsyństwem.

    Co do bilansu PGZ za rok 2017, to polecam sięgnąć np. tutaj:
    businessinsider.com.pl/finanse/pgz-wyniki-finansowe-z-2017-r/wtq1tsg

    Czepianie się kilku lotów Kuchcińskiego, kiedy TuSSk latał sobie do domu w każdy weekend przez kilka lat, jest porównywaniem pierdnięcia mrówki ze smrodem kupy gówna sięgającej iglicy Pałacu Stalina w Warszawie, albo tego spuszczonego do Wisły przez warszawski ratusz.

    Podobnie mówienie o Babiarzu i Zalewskiej, którzy jedynie są powiązywani z jakimś drobnym przekrętem innych, w porównaniu z udowodnionymi już przekrętami na setki milionów takich kanalii z PO i PSL, jak Gawłowski, czy Bury, też świadczy o zwykłym chamskim trollowaniu na zlecenie POstbolszewickiej mafii.

    Nic wam to załgane trollowanie nie pomoże, bo ludzie widzą jak było i jak jest. Na kandydatów PO, PSL i SLD zagłosują tylko ci, którzy do tej mafii należą. Wszyscy inni zagłosują na PiS, bo tylko PiS potrafi i chce doprowadzić Polskę do poziomu Zachodniej Europy i do godnego standardu życia dla wszystkich, według prawdziwych umiejętności i uczciwej pracy.

  • Aleksandra - niezalogowany 2019-10-03 22:26:01

    Czy ta banda z PO/PSL zdobyła się kiedyś na taki gest, że chore dziecko z wrodzoną wadą serca poleciało na operację do USA specjalnym wojskowym samolotem szpitalnym na koszt państwa? Rząd PiS to uczynił.

  • gość 2019-10-03 22:55:28

    A znasz takiego gościa co latał w instrukcji HEAD do domu ? Rząd PiS zdobył się na taki akt odwagi.

  • Remigiusz - niezalogowany 2019-10-03 23:00:36

    Aleksandra, jedna jaskółka wiosny nie czyni. A co zrobili z WOŚP ? Ciągła nagonka na Jurka Owsiaka który robi tyle dobra. Tyle sprzętu kupiono do szpitali, dzięki nim moje dziecko może być leczone. Język nienawiści do dobrych ludzi macie i tyle

  • Żu żu - niezalogowany 2019-10-04 01:07:56

    A co do katastrofy smoleńskiej to w którym innym normalnym państwie jednym samolotem leci tyle ważnych osób?Tylko pisowcy są tacy genialni w swoich pomysłach.Zapakowali się jak do podmiejskiego autobusu i pojechali... !!! Gosciu ty baranie a wiesz ile się czeka na rezonans?Bo na pewno nie miesiąc!A na badanie oka może też miesiąc?Więc jak nie wiesz to się nie odzywaj pajacu!!!!!! Ale w twojej telewizji tvp info jak mówią to pewnie nawet i krócej!!!! Pan Terlecki dziś powiedział,że służba zdrowia w Polsce jest jedną z najlepszych w Europie.Szlak by go trafił za te brednie!!!!! Głosujmy na pis-uar! Pokora,prac,umiar!!!!!!!!!!!!!!!He he!!!! Do :też wyborca.Z pewnością jesteś jakimś starym pierdzielem bo huj kogo obchodzi co było 30 lat temu.Chyba tylko takich starych dziadów.Żyjemy tu i teraz!.. A skoro zebrało ci się na wspominki to może pamiętasz kim był towarzysz Stanisław Piotrowicz tzw."daj ciumka"A mianowicie był szują i tyle w temacie!A teraz buty liże Kaczyńskiemu,bo za chęć trzymania mordy przy korycie to się wszystko robi! !!!!Nauczyciele strajkować będą lada chwila z tego dobrobytu,lekarze pojechali w pizdu i zamykają oddziały w szpitalach tak im PIS-uar dogodził.A i dowiedz się co to jest PEGASUS a jak już się dowiesz to lepiej pozbądż się telefonu komórkowego i komputera -tak nas twoje
    PISIORY ujajali i na pytanie o to dziennikarzy dziwnie nie mają nic do powiedzenia!!!!Także każdy rząd to jest temat rzeka.Idealnego rządu nie ma,nie było i nie będzie.I po to są wolne wybory żeby każdy mógł głosować według swoich przekonań!

  • gość 2019-10-04 07:34:02

    Co ty za farmozony opowiadasz. Jaki miesiąc do specjalisty? Miesiąc temu chciałem umówić się do kardiologa dziecięcego z małym dzieckiem, to jak mi powiedzieli termin na luty to już nie pytałem którego roku i musiałem iść prywatnie.

    Bury został zatrzymany w listopadzie 2015 r., zaraz po wyborach, więc to chyba peowska prokuratura gromadziła przeciwko niemu materiały.

    Co do Smoleńska to przecież Antoni prowadził swoją komisję praktycznie równolegle z komisją Millera, a od 2015 roku miał jeszcze podległą mu prokuraturę wojskową. I nic nie ustalił, nawet się nie porusza tego tematu w mediach za bardzo. Jakich ekspertów? Tego co się zna, bo raz leciał samolotem, czy tego od puszek i parówek? Gdyby tam było coś na rzeczy to by to ogłosili, bo mieliby wodę na młyn przeciwko po.

    Kogo z najwyższych urzędników kancelarii tuska skazali? Arabskiego nieprawomocnie za niedopełnienie obowiązków przy locie, który organizowała KANCELARIA PREZYDENTA?
    Kogo jeszcze z czołowych polityków PO (oprócz Gawłowskiego) przez ostatnie 4 lata zatrzymano i chociażby skierowano przeciwko niemu akt oskarżenia?

    "czepianie się kilku lotów Kuchcińskiego" to jest właśnie moralność PiS, tylko pomiędzy Tuskiem a Kuchcińskim jest taka różnica, że Tusk rzeczywiście mógł powiedzieć, że samolot i tak leciał, bo latał samolotami rejsowymi LOTu, a nie jak Kuchciński, że trzeba było 2 samoloty przygotować, 2 załogi, bo Kuchciński leciał do domu, albo jego rodzina leciała.

    Jak wynika z doniesień prasowych osoby przesłuchiwane w sprawie wskazały wprost, że pieniądze wyprowadzone z PCK szły na sfinansowanie kampanii wyborczej Babiarza i Zalewskiej. A Małgorzata Zwiercan kiedy cała Polska widziała jak głosuje na "dwie ręce", ma postawione zarzuty prokuratorskie i kandyduje z list PiS do sejmu.

    Z resztą doskonale prezentujesz jakimi kłamstwami i obelgami posługuje się PiS, jesteś jego doskonałym reprezentantem i oczywiście jak ktoś chce, żeby Polską rządzili tacy ludzie jak ten tutaj pisowiec posługujący się obelżywym językiem, bez szacunku do innych to pewnie zagłosują na PiS. Normalni ludzie nie zagłosują na hejt i wrogość.

  • wyborca - niezalogowany 2019-10-04 09:54:23

    Zablokowali go w GP, to na tym portalu szczuje jako,, też wyborca niezalogowany " i dalej pieprzy trzy po trzy . Człeku opamiętaj się, tu nikt poważnie nie traktuje takich bajek.

  • gość 2019-10-04 09:56:15

    Dlaczego pan Karol nie zaprosi do debaty swoich konkurentów z PiS i KO?

  • gość 2019-10-04 10:00:28

    Dlaczego pan Karol nie zaprosi do debaty swoich konkurentów z PiS i KO?
    Co to za kampania, jak mamy oceniać kandydatów jeśli się pochowali i chyba liczą na ślepy traf a nóż się uda?

  • bart - niezalogowany 2019-10-04 10:12:20

    A to jeden z kandydatów powinien organizować debatę i narzucać tematy i pytania, czy powinna to zrobić osoba niezależna (np: przedstawiciele mediów), aby każdy mógł na równych szansach do takiej debaty przystąpić?
    Ten kandydat skoro organizuje spotkanie otwarte dla mieszkańców i ogłasza w lokalnych mediach możliwość wzięcia w nim udziału się chyba raczej nie chowa?

  • gość 2019-10-04 10:52:06

    A co to za zwyczaje, żeby jeden z kandydatów organizował debatę? To powinny organizować niezależne instytucje (media, niezależne stowarzyszenia czy fundacje albo osoby z kręgu polityki). W takiej debacie należy zadbać o pluralizm poglądów i równe szanse dla uczestników. Co to za jakieś standardy z TV Trwam, gdzie debata to rozmowa z Kaczyńskim, Błaszczakiem i Brudzińskim?

  • Dorota - niezalogowany 2019-10-04 11:21:30

    PO, PSL i SLD mają największe poparcie w zakładach karnych. Poziom i moralność zwolenników PO, PSL i SLD pokazują ich powyższe komentarze, wulgarne, pełne kłamstw i przeinaczeń. W mediach dzisiaj aż kipi od najnowszych „taśm prawdy” szefa Klubu Parlamentarnego PO Neumanna. To PO i jej satelity w pigułce. To nie tylko mafiosi, ale jednocześnie prymitywne i wulgarne prymitywy o moralności wszy łonowej, jak to kiedyś w jednym ze swoich felietonów bardzo trafnie określił pan Rolf Michałowski. Głosować na PO, PSL i SLD będą tylko mafiosi i najgorsze szumowiny społeczne.

  • gość 2019-10-04 11:56:08

    Rolf masz jakiś problem ze sobą, że podpisujesz się Dorota?

  • gość 2019-10-04 12:08:38

    A Neumann nie powiedział prawdy? Przecież w większości ludzie się nie interesują, jak już pójdą na wybory to głosują na jedynkę z tej czy tamtej listy, zazwyczaj nie widząc na oczy programy danej partii i nie znając poglądów danej osoby. A w PiSie to jakoś specjalnie bronią tych co nie są członkami PiS?
    Z drugiej strony to doskonały przykład "standardów" i podwójnej moralności pisowców. Można w jednym poście wytknąć wyimaginowane wulgaryzmy i nazwać wyborców innej partii "najgorsze szumowiny społeczne".
    Szkoda, że taśmy z pewnym posłem i nastolatkami nagrane w burdelu w Rzeszowie są głęboko zakopane na Ukrainie, albo trzymane na odpowiednią chwilę przez wywiad ukraiński, bo to dopiero byłyby "taśmy prawdy".

  • cześ - niezalogowany 2019-10-04 12:22:21

    PiS to najuczciwsza partia ze wszystkich!

  • gość 2019-10-04 12:25:18

    Jak ktoś chce aby facet co nigdy nie pracował i nie ma konta w banku mówił mu jak ma prowadzić firmę to niech głosuje na PiS.
    Jak ktoś chce aby stary kawaler mieszkający z kotem, który nawet nie udaje się na zakupy mówił mu czym jest rodzina i jak powinien wychować swoje dzieci to niech głosuje na PiS.

  • gość 2019-10-04 14:09:39

    Nic wam już nie pomoże. Neumann jeszcze raz pokazał prawdziwe oblicze POstkomunistów. To mafia obejmująca też wielu sędziów. Wszystkich was wywalimy na śmietnik, a tych, którym udowodnimy przestępstwa wsadzimy na długie dłuuuuuuuuugie lata za kratki. Macie to jak w banku.

  • cześ - niezalogowany 2019-10-04 14:15:31

    Przecież Kaczyński nie jest żadnym królem Polski, co ty gościu gadasz!!!

  • gość 2019-10-04 14:53:19

    Jak narazie nikt nie siedzi, a 4 lata minęły , słaba skuteczność.

  • Tadeusz - niezalogowany 2019-10-04 20:54:14

    Ja głosuję na Panią SOIN bo przejęła mandat poselski którego pan startosta nie chciał objąć bo miał coś ważnego do załatwienia w powiecie. to po co startował. Nie mam pewności czy obejmie mandat poselski tym razem no chyba że na 4 lata brzmi bardziej kusząco niż 2 miesiące. Głosowałem na staroste, wybrałem go, głosowali na niego ludzie bo liczyli ze bedzie poslem z olawy bo ludzie na to licza, a on nie chce być posłem. Pani Soin ma lepsze miejsce bo jest posłem i nie pogardziła być nim przez te 2 miesiace a pan starosta teraz 11 na liście a wcześniej było 6 miejsce.

  • gość 2019-10-05 09:57:07

    Właśnie Przewodniczący Klubu Parlamentarnego POstkomuny Sławomir Neumann wyjaśnił dlaczego jeszcze nie siedzą – bo sądy są ciągle jeszcze częścią mafii PO. Dlatego PiS musi dalej rządzić samodzielnie, najlepiej większością konstytucyjną, żeby mafię PO wreszcie wypalić gorącym żelazem.

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-05 10:43:08

    Widzę, że pod tym artykułem internauci doskonale radzą sobie z trollami i hejterami z PO i PSL. Jednak nikt nie stanął w obronie obrzuconego błotem Jarosława Kaczyńskiego, więc uznałem, że muszę w tym temacie zabrać głos.

    Twierdzenie jakieś produkującej się tutaj ubeckiej kanalii spod znaku sierpa i młota i spod bolszewickiej ciemnej gwiazdy, że Jarosław Kaczyński rzekomo nigdy nie pracował, jest tak samo podłe i chamskie, jak tylko bolszewicka zaraza może być podła i chamska.

    Jarosław Kaczyński pracował całe swoje życie tak bardzo ciężko i tak bardzo dużo, że taka ubecka kanalia nawet sobie tego wyobrazić nie potrafi. Olbrzymia większość tej tytanicznej pracy była poświęcona Polsce i Polakom, zniewolonym przez komunistyczną zarazę. To wielkie poświęcenie było też powodem tego, że Jarosław Kaczyński nie założył rodziny. Jednocześnie komuniści, którzy zawsze prześladowali i szykanowali najbliższe rodziny działaczy antykomunistycznych, w wypadku Jarosława Kaczyńskiego nie mieli żadnych szans. Czy to dlatego jakiś zdeklarowany ubek ma pretensje do Jarosława Kaczyńskiego, że ten się nie ożenił i nie ma dzieci? Bo nie było i nie ma na kim się mścić? Udało się wam podstępem zamordować tylko Jego brata-bliźniaka.

    Jarosław Kaczyński jest z zawodu prawnikiem z olbrzymim doświadczeniem i Jego wiedza w tym zakresie jest bezcenna dla każdego przedsiębiorcy. Głównym autorem wieloletniego i perspektywicznego programu PiS odbudowy i rozwoju polskiej gospodarki zrujnowanej i rozkradzionej za rządów PO, PSL I SLD, jest Jarosław Kaczyński.

    Wbrew bezczelnym i chamskim kłamstwom jakiegoś tu ubeckiego hejtera, Jarosław Kaczyński wcale nikomu nie dyktuje, jak ma wyglądać rodzina i jak trzeba wychowywać dzieci. Jarosław Kaczyński wskazuje jedynie niektórym zdezorientowanym przez demoralizująca propagandę lobby zboczeńców seksualnych, jak kwestię rodziny i wychowywania dzieci reguluje prawo Natury, czy, jak kto woli, prawo Stworzenia, znane też, jako Prawo Boże.

    Ani Jarosław Kaczyński, ani Kościół Katolicki nie wymyśla tu nic nowego. Zgnilizna moralna, przedwczesna seksualizacja dzieci i jakieś idiotyczne eksperymenty z płcią, to jawne i rażące łamanie podstawowych praw Natury. Jest zatem wręcz przeciwnie, to ideolodzy tęczowej zarazy, przesiąknięci zgnilizną moralną i bezgranicznym rozpasaniem, próbują wciskać ludziom ciemnotę, że prawa Natury nie istnieją.

    Oczywiście są tacy, którzy uważają, że ich nie stworzył Bóg, lecz że są wynikiem przypadkowej ewolucji głupiej złośliwej małpy darwinowskiej i tak się też zachowują.

    W sprawie kota Jarosława Kaczyńskiego trzeba sobie tutaj wyraźnie sobie powiedzieć, że jest to kot, który nie da się „odwrócić ogonem”, choćby najbardziej załgane, podłe i zdemoralizowane męty społeczne nie wiem, jak się starały.

    Może jestem zbyt mało inteligentny, jak na wymagania bolszewickich i ubeckich kanalii, ale jakoś nie rozumiem, dlaczego życie człowieka ze zwierzętami domowymi ma być czymś zdrożnym. Czyżby również zwierzęta domowe stanowiły zagrożenie dla mafijnych interesów PO, PSL i SLD?

  • cześ - niezalogowany 2019-10-05 14:15:45

    PiS musi mieć większość konstytucyjną żeby złodziejską mafię PO wypalić do samego końca, inaczej to będzie jak z rakiem, będą przerzuty!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 21:01:47

    Jak można być tak opętanym nienawiścią jak piszący tu pod różnymi nickami Rolf Michałowski, obywatel Niemiec?

  • Do Tadeusza - niezalogowany 2019-10-05 22:03:29

    Gratulejemy ci głosowania na spadochroniarza z Warszawy. Na pewno osoba która mieszka na co dzień w Warszawie zadba o nasze lokalne interesy.

  • gość 2019-10-06 00:28:19

    Ja głosuję na Panią Leszczyńską, jedna z obiecujących kandydatek

  • wyborca - niezalogowany 2019-10-06 09:57:35

    Zostało już mało czasu, nic nie wiemy o kandydatach , dlatego apeluje do naszych mediów lokalnych aby zorganizowały spotkanie kandydatów do Sejmu ,,oko w oko z mieszkańcami".
    Jako wyborcy mamy prawo dowiedzieć się co oni reprezentują , jaką mają wizję dla Polski ?
    Czyli znowu głosujemy na szyldy partyjne a nie na człowieka?

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-06 09:59:10

    Do „Do Tadeusza”. Widać, że nie masz zielonego pojęcia, jaka jest rola posłów. Z chwilą wyboru do Sejmu poseł ma współstanowić prawo krajowe, a nie lokalne. Od stanowienia prawa lokalnego są samorządy, przy czym prawo lokalne musi być zgodne z prawem krajowym. Poseł niczym nie zarządza, a jedynie, w imieniu całego narodu, kontroluje, czy władza wykonawcza przestrzega prawa stanowionego przez Sejm.

    Poseł w Sejmie nie ma reprezentować żadnych lokalnych interesów (czytaj: lokalnych sitw, lub małych lokalnych społeczności ), lecz interes całego narodu. Żebyś mógł to zrozumieć, wytłumaczę ci to na przykładzie z poziomu samorządowego, gdzie np. radny gminy Oława z Gaci ma rozpoznawać i reprezentować potrzeby całej gminy, a nie tylko Gaci, w której potem wójt również z Gaci buduje luksusowe obiekty sportowe wielkomiejskiej klasy na koszt całej gminy.

    Brezdeń na posła nie nadaje się absolutnie, bo dla niego lokalne układy mafijne są ważniejsze od stanu państwa i interesu Polski w ogóle, a poza tym Brezdeń wysługuje się lokalnej mafii POstkomunistycznej i to od wielu już lat, za co mafia daje mu już drugą kadencję stanowisko starosty, chociaż PiS, pod którego płaszczykiem działa Brezdeń, zawsze przegrało lokalne wybory z POstkomunistami.

    „Gościowi”, który chce głosować na Leszczyńską z PO-KO, wyjaśniam, że reprezentuje ona wyłącznie interesy mafii PO, a że PO jest klasyczną mafią, przyznał głośno i wyraźnie Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO, Sławomir Neumann, notabene z poważnymi zarzutami prokuratorskimi. Zobacz w tej sprawie mój felieton opublikowany w „Aktualnościach” na portalu „stanowice-marcinkowice.hpage.com”.

    Drugiemu „Gościowi” wyjaśniam, że publikuję pod własnym imieniem i nazwiskiem i nie mam żadnej potrzeby ukrywania się pod jakimiś i to w dodatku różnymi Nickami. Potrzebę ukrywania się pod Nickami mają ci, którzy kłamią, manipulują faktami i sieją nienawiść do Zjednoczonej Prawicy, która nie pozwala już POstkomunistycznej mafii rozkradać i zniewalać Polski. Zaś publikowanie prawdy o mafii nie jest sianiem nienawiści, chociaż, siłą rzeczy, nie darzę sympatią złodziei, oszustów, zdrajców i morderców, co jest chyba zrozumiałe.

    Typowym przykładem siana nienawiści opartej na fałszywych zarzutach, jest tutaj wpis jakiegoś POstkomunistycznego hejtera szkalujący Jarosława Kaczyńskiego. Szkalowanie mojej skromniej osoby, że rzekomo nie jestem Polakiem i rzekomo nie mam prawa wypowiadać się w sprawach Polski, też jest sianiem nienawiści opartej na fałszu.

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-06 10:22:37

    I jeszcze dwa zdania o nickach. Nickami posługują się również uczciwi ludzie, którzy piszą prawdę i chcą pozostać anonimowi z powodu obaw przed szykanami i prześladowaniami ze strony lokalnej mafii, której ta prawda dotyka. Ja osobiście nie boję się lokalnej mafii. To lokalna mafia boi się mnie.

  • Do wyborcy - niezalogowany 2019-10-06 13:52:33

    To przecież było wczoraj spotkanie otwarte. Data i miejsce było podane w powyższym artykule.

  • gość 2019-10-07 07:19:27

    ZDiUM we Wrocławiu zapytane przez lokalne wrocławskie media wypowiedziało się, że wieszanie banerów na mostach i estakadach jest zakazane, a wskazać należy, że we Wrocławiu wisi na mostach i estakadach bardzo dużo banerów kandydatów z PiS m. in. pani Stachowiak - Różeckiej, pana Czarneckiego oraz lokalnego kandydata pana Brezdenia. Zatem czy na pewno wyborcy są przekonani do tego, że powinni zagłosować na osoby, które łamią prawo już w trakcie kampanii wyborczej?

  • wyborca - niezalogowany 2019-10-07 09:47:38

    Dobrze że pan Rolf wreszcie zabrał głos w tej ponurej i nudnej kampanii wyborczej. Pan Rolf przekonał mnie , dlatego zagłosuje na PiS i wszystkich skreślę.

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-07 11:07:52

    Drogi „gościu”. Wrocławski ZDiUM jest zdominowany przez POstkomunistyczną mafię, o czym dobitnie świadczy stan wrocławskich ulic, więc twierdzenia tej instytucji mają taką samą wartość, jak zeszłoroczny śnieg.

    Jeśli twierdzisz, że wieszanie banerów na mostach i estakadach jest zakazane, to przywołaj regulację ustawową, która tego zabrania, a nie powołuj się na jakieś oświadczenia prasowe mafijnych struktur rządzących Wrocławiem.

  • gość 2019-10-07 11:10:36

    Co ten kandydat na posła z PSL mówi na temat nazwania PSL oszustami przez jednego z najważniejszych polityków PO, Sławomira Neumanna?

  • gość 2019-10-07 11:39:26

    Panie Rolf niech pan sobie poczyta Kodeks Wyborczy
    Wyraźny zakaz dotyczy
    Na ścianach budynków, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych nie można umieszczać plakatów i haseł wyborczych, chyba że zostanie udzielona na to zgoda właściciela lub zarządcy nieruchomości, obiektu albo urządzenia. Przy czym, przy ustawianiu własnych urządzeń ogłoszeniowych, w celu prowadzenia kampanii wyborczej należy stosować obowiązujące przepisy porządkowe.
    Sprawa jest prosta bez zgody właściciela nieruchomości bądź urządzenie banerów wieszać nie można.
    P.S
    Bajki o zdominowaniu przez POstkomunistyczną mafię, proszę włożyć między bajki.

  • gość 2019-10-07 12:29:35

    jaki jest sens czytania komentarzy niemca, który podpisuje się tu wieloma nickami a jego wypowiedzi zdominował postkomunistyczny spisek (wszyscy dla niego to komuchy, również osoby urodzone po 2015)
    biedny, owładnięty nienawiścią człowiek

  • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-10-08 10:29:09

    Sam jesteś biednym ogarniętym nienawiścią do prawa i sprawiedliwości (w dosłownym tych słów znaczeniu) człowiekiem mafii. Zainteresuj się taśmami Neumanna. Tam zostało wszystko powiedziane. Nie jest ważne, kiedy się ktoś urodził, a jedynie to, czy przystąpił do mafii, czy nie. A odwrotu z mafii nie ma, bo mafia na to nie pozwala.

    Przeczytaj sobie mój felieton z dnia 5 października b.r. p.t. „Mafia pod nazwą Platforma Obywatelska” opublikowany w rubryce „Aktualności” na portalu „stanowice-marcinkowice.hpage.com”.

    Jak już wyżej napisałem (nie raczyłeś przeczytać, czy jesteś jednym z tych, którzy tkwią w kłamstwie mimo publicznego zdemaskowania tego kłamstwa?), publikuję pod własnym imieniem i nazwiskiem i nie mam żadnej potrzeby ukrywania się pod jakimiś i to w dodatku różnymi Nickami. Potrzebę ukrywania się pod Nickami mają ci, którzy kłamią, manipulują faktami i sieją nienawiść do Zjednoczonej Prawicy, która nie pozwala już POstkomunistycznej mafii rozkradać i zniewalać Polski. Zaś publikowanie prawdy o mafii nie jest sianiem nienawiści, chociaż, siłą rzeczy, nie darzę sympatią złodziei, oszustów, zdrajców i morderców, co jest chyba zrozumiałe.

    Gościu od banerów PiS! Nie wie Pan, czy PiS uzyskało zgodę właścicieli mostów i estakad na powieszenie na nich banerów wyborczych, a jednak pyskuje Pan na publicznym forum, że takiej zgody rzekomo nie ma?

    Poza tym, cytowany przez Pana fragment Prawa wyborczego nie mówi nic a nic o mostach i estakadach.

    Co do rzekomych bajek o zdominowaniu organów samorządowych przez mafię POstkomunstyczną też polecam posłuchanie taśm Neumanna i przeczytanie mojego ww. felietonu.

  • gość 2019-10-09 11:37:37

    Do administratora portalu Oława24 - Apeluję aby blokować wpisy jątrzące nienawiść!
    GP sobie z tym poradziła -wiec warto wprowadzić pewne standardy przyzwoitości.

Dodajesz jako: |