PILNE

Karol Zalewski kandydatem do Sejmu

Mieszkańcy, Karol Zalewski kandydatem Sejmu - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 12/09/2019 13:19

Związek Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Kukiz'15 wystawił swojego kandydata z Oławy na jesienne wybory do Sejmu.

Konferencja prasowa z udziałem Karola Zalewskiego, kandydata przyszłych wyborów odbyła się 10 września na oławskim Rynku. 

 -Z wykształcenia jestem magistrem teologii, obecnie wykonywany zawód to handlowiec. Start w wyborach do parlamentu jest wielkim  zaszczytem, jestem jednym z nielicznych reprezentantów z naszego regionu i chciałbym ten region godnie reprezentować, bo widzę w nim wielki potencjał. Widzimy po naszym pięknym Rynku, że miasto się rozwija. Na ulicy Zacisznej, gdzie kiedyś były pola, rosło na nich zboże, teraz powstają nowe osiedla, nowe miejsca pracy, rosną nowe pokolenia. Ten cały rozwój ograniczają różne czynniki, między innymi nieprzemyślane decyzje rządzących. Mam tutaj na myśli ustawy, które są tworzone na tak zwanym kolanie, o których nie raz słyszeliśmy. Obrady sejmu są robione w godzinach nocnych, nie raz kończyły się o godzinie 4. Kolejny z punktów jest mocno przesadzony fiskalizm oraz nadmierne prawodawstwo. Dlatego startuję z list Koalicji Polskiej Polskie Stronnictwo Ludowe Kukiz'15, gdzie podstawowe punkty programu są mi bardzo bliskie. Między innymi dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Podwyższenie kwoty wolnej od podatków. Kolejnym punktem jest realny dostęp do służby zdrowia, do tej pory jest teoretyczny. Każdy, kto zmagał się z różnymi dolegliwościami wymagającymi interwencji specjalistów wie, że dostanie się do lekarza na NFZ to musi od trzech miesięcy do roku czekać na wizytę. Kolejnym punktem jest emerytura bez podatku. Obserwując scenę polityczną można zauważyć konflikt pomiędzy platformą a pis-em, przyznam państwu, że ludzie są zmęczeni tymi słownymi utarczkami. 

 

Reklama

Karol Zalewski kandydatem do Sejmu komentarze opinie

  • Anna - niezalogowany 2019-09-12 17:06:22

    W końcu dobry kandydat z Oławy! Masz mój głos!

  • gość 2019-09-12 19:19:13

    taa i oczywiście doprowadzisz Oławę do władzy hahaha o kurwa

  • Tomek - niezalogowany 2019-09-12 19:30:48

    Dobrze że gość startuje, cos nowego wniesie. Szacunek ze sie dostał na listy Koalicji Polskiej bo nie tak łatwo pewnie sie dostać na porządne. A co z tym od bezpartyjnych?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 20:19:51

    Ja temu z bezpartyjnych życzę jak najlepiej, ale niestety bezpartyjni samorządowcy zarejestrowali listy w zbyt małej liczbie okręgów aby realnie myśleć o przekroczeniu progu w całym kraju.

  • Aaa - niezalogowany 2019-09-13 06:00:44

    Co to za bałwany ?

  • Krzysztof - niezalogowany 2019-09-13 06:46:45

    Jak najbardziej popieram, w końcu ktoś rzeczywiście młody, a nie oldboje co mówią o powiewie młodości. Postulaty jak najbardziej trafione i takie, które leżą w kompetencji sejmu, a nie pisowskie cudawianki co to wszyscy wokoło mają sfinansować ich obietnice.

  • krysia - niezalogowany 2019-09-13 10:43:46

    Bardzo dobrze, że startuje ktoś jeszcze, bo zbiera mi się na wymioty jak te same osoby obiecują obwodnicę szósty czy siódmy raz z rzędu. Młody człowiek, znam rodziców porządni ludzie, warto dać mu szansę.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 13:35:47

    Zdecydowanie wolę zagłosować na młodego Karola, u którego widać zapał, niż na gościa, który mógł posłem już być w czerwcu, ale nie chciał, bo kasa na stołku ważniejsza.

  • cześ - niezalogowany 2019-09-13 14:01:31

    Tylko PiS jest patriotyczną partią, reszta to sprzedawczyki, idą tylko żeby własne kieszenie napełnić!

  • Jan - niezalogowany 2019-09-13 14:07:19

    Prawdą jest, że z naszego okręgu dostać się może ewentualnie Protasiewicz z PSL-u/Kukiza, który potem i tak pewnie będzie uczestniczył w wewnętrznych roszadach na szczytach PO – czytaj odsunięcie od władzy Schetyny.
    Taka jest rzeczywistość i system dwupartyjny w Polsce póki co podąża w kierunku konsolidacji. Pan Karol nie ma szans dostania się do Sejmu, ale zawsze udział w kampanii może być jakimś doświadczeniem na przyszłość.

  • ... - niezalogowany 2019-09-15 09:55:41

    To wcale nie takie trudne dostać się na listę. Wręcz odwrotnie wśród niektórych komitetów jest przysłowiowa łapanka. Sam dostałem taką propozycję... tylko po prostu za sztuczny tłum tak jak co niektórzy nie zamierzam robić.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:16:38

    Chyba z niepowaznych komitetow

  • ... - niezalogowany 2019-09-15 15:24:40

    Systemowcy PSL z antysystemowcami Kukiz to napewno poważny komitet ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:45:22

    Ania nie pluj jadem.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:50:56

    A na kogo chcecie głosować? Na gościa który już raz odmówił bycia posłem, bo własna kieszeń się liczy? Czy na kobietę która jest w radzie od lat i do tej pory nic nic zrobiła nawet na własnym osiedlu?
    Ja zagłosuje na Karola. Nowa twarz, widać zapał w oczach. Na pewno nie będzie to zmarnowany głos.
    Najgorzej jest narzekać, a później pójść i głosować cały czas na tych samych.
    Lepiej głosujmy na nową osobę. Karol, masz mój głos.

  • liten - niezalogowany 2019-09-16 23:23:57

    Jakoś nie dowierzam tym co studiowali w seminarium duchownym i zostali tam skreśleni z listy studentów po trzech latach

Dodajesz jako: |