PILNE

Ktoś uderzył suczkę aż wypadło jej oko, właścicielka prosi o pomoc

Mieszkańcy, Ktoś uderzył suczkę wypadło właścicielka prosi pomoc - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 03/07/2019 17:13

Pani Aniela prosi o pomoc w odnalezieniu osoby, która uderzyła jej psa. Koka straciła oko.

-Na ulicy Leśnej w miejscowości Lubsza każdy zna mojego psa Kokę. Piesek dzisiaj został uderzony na skutek czego stracił oko, aktualnie przebywa u weterynarza gdzie czeka na zabieg! Brak jakichkolwiek słów...po prostu potwór nie człowiek tylko mógł tak się zachować wobec małej bezbronnej istoty! Za pomoc w znalezieniu sprawcy nagroda! - informuje właścicielka psa.

Osoby, które widziały zdarzenie proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 534715617

Reklama

Ktoś uderzył suczkę aż wypadło jej oko, właścicielka prosi o pomoc komentarze opinie

  • gość 2019-07-03 18:53:32

    Sadyści nie ludzie! Co się z wami dzieje? PATOLOGIA OŁAWSKA to już przechodzi swoją skalę

  • gość 2019-07-03 20:10:49

    A gdzie byl własciciel pieska ?

  • gość 2019-07-03 21:21:33

    Czemu pies błąkał się po ulicy?
    Gdzie była właścicielka?
    Mandat za niedopilnowanie psa!!!!
    Jakbym jechał rowerem to mógłbym zginąć prze psa.

  • cześ - niezalogowany 2019-07-03 21:38:44

    a może wpadł przed jadący samochód? wcale nikt go nie musiał bić!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 07:39:41

    jaka patologia oławska ?
    czytaj ze zrozumieniem.
    to zdarzenie bylo w Lubszy.
    p.s.
    może lepiej w Brzegu szukać sprawcy (?)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 08:45:07

    Może sama go katowała i teraz szuka "sprawcy"? Równie dobrze pies mógł podejść do jakiegoś kopyt ego i go wystraszyc i dostał z kopyta? Kto i czym w lesie mógł by atakować psa??

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 11:39:07

    Szkoda psiaka. Z drugiej strony też uważam, że psy nie powinny bez nadzoru biegać sobie po ulicach nawet blisko domu. Wczoraj jeździłam rowerem na osiedlu domków jednorodzinnych i do kół doskoczył mi mały rozwścieczony maltańczyk, który ujadał niemiłosiernie. Biegł przy mnie spory kawałek drogi i nie chciał się odczepić. Oczywiście nikt się nie zainteresował co się dzieje,bo to przecież taki mały słodki piesek, który nic nikomu nie zrobi. Następnym razem zadzwonię po straż miejską, niestety wczoraj nie miałam przy sobie telefonu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 13:44:27

    Faktycznie, bo przecież nieobecność właściciela usprawiedliwia fakt że jakieś bydlę skrzywdziło psa. Przestańcie usprawiedliwiać tak barbarzyńskie zachowanie. Nie ważne czy pies uciekł, był bez smyczy, czy nawet ktoś go wyrzucił. To dalej jest znęcanie się nad niewinnym zwierzęciem.

  • gość 2019-07-04 15:56:49

    Tam w tej Lubszy by się jakiś hycel przydał.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 13:24:55

    Skąd wiadomo, ze ktoś pobił? Może wpadła pod samochód, motocykl a może inny pies zaatakował? Jeden napisze bzdurę a reszta mu wtóruje. Odmóżdżone społeczeństwo.

Dodajesz jako: |