PILNE

Łukasz Dudkowski prezesem Nowego Szpitala Wojewódzkiego

Biznes, Łukasz Dudkowski prezesem Nowego Szpitala Wojewódzkiego - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 13/02/2019 10:46

Łukasz Dudkowski został prezesem spółki Nowego Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu. Dziś o godzinie 14 dopięto wszystkich formalności.

Dotychczas rządy prezesa NSW sprawował Rafał Guzowski. Łukasz Dudkowski jeszcze przed wyborami na burmistrza Jelcza-Laskowic był prezesem spółki Jelcz. Musiał z niej odejść, aby wystartować w wyborach samorządowych. Po przegranych wyborach nie sprawował żadnej funkcji. Teraz, jako prezes będzie zarządzał całą infrastrukturą należąca do szpitala. Jednym z zadań, jakie postawiono przed nowym prezesem ma być budowa całkowicie nowego szpitala onkologicznego.

Nowy Szpital Wojewódzki jest spółką należącą do samorządu województwa. Powstał w zachodniej części Wrocławia, przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa 2. Szpital o charakterze ratunkowym stanowi nowoczesne centrum opieki zdrowotnej dla mieszkańców Wrocławia, a także — w niektórych wysokospecjalistycznych świadczeniach dla mieszkańców całego Województwa Dolnośląskiego.

Spółka Nowy Szpital Wojewódzki Sp. z o.o. została powołana w dniu 2 listopada 2009 roku na podstawie uchwały Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Nr XLIV/728/09 z 23 września 2009 roku.

Reklama

Łukasz Dudkowski prezesem Nowego Szpitala Wojewódzkiego komentarze opinie

  • Gość niedzielny - niezalogowany 2019-02-13 20:25:50

    Nic tylko zapisać się do partii, jedynej słusznej partii rządzącej, a potem być jej wiernym sługą.

  • gość 2019-02-13 20:46:04

    czy ten Pan wie choć cokolwiek na temat publicznej opieki zdrowotnej

  • gość 2019-02-13 21:15:39

    A później się dziwić, że szpitale mają problem z zarządzaniem. Koszykówka, ośrodek kultury, jelcz, szpital. Nooo specjalizacje ma fest.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 21:21:48

    Kazdy ma swoja godność - no prawie każdy

  • gość 2019-02-13 21:29:52

    Tak.Miał pewnie kiedyś katar

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 21:51:26

    To jest sen pijanego wariata

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 21:53:38

    W Jelczu dał rade i teraz też da, trzeba być wybitnym hejterem żeby pisać głupoty o koszykówce.

  • gość 2019-02-13 21:55:42

    ale jaja to jakiś żart buhahaha PIS górą

  • Bartosz - niezalogowany 2019-02-13 22:03:24

    Za jaja powieśić to mało niezły dupowłaz prezesa :D

  • Bartosz - niezalogowany 2019-02-13 22:04:04

    Za jaja powiesić to mało. Niezły dupowłaz Kaczora.

  • Żuk - niezalogowany 2019-02-13 22:06:29

    To jeden z tych, który śmieje się teraz wszystkim, swoim i nieswoim, w twarz

  • Żuk - niezalogowany 2019-02-13 22:07:31

    To jeden z tych, który śmieje się teraz wszystkim, swoim i nieswoim, w twarz

  • Marcin - niezalogowany 2019-02-13 22:14:34

    Uważam że osoby które podjęły tak nieodpowiedzialna dezycję powierzając takie stanowisko Łukaszowi są niespełna rozumu

  • Nati - niezalogowany 2019-02-13 22:17:41

    Jak widać w Polsce można kucharza czy tam piekarza mianować prezesem, i nikt nie wnosi sprzeciwu a później dziwić się ze szpitale zadłużone

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 22:36:54

    Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi

  • Gość - niezalogowany 2019-02-13 22:41:23

    Poprawka Liga broni Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi. Jak za czasów komuny zapisz się do partii a będziesz miał i mógł wszystko praktycznie od ręki

  • gość 2019-02-13 23:57:13

    Przecież nie będzie zarządzał szpitalem ...tylko budynkiem...komentujcie a nie wiecie co...ale do hejtów pierwsi...zazdrość oj zazdrość

  • Gośććć - niezalogowany 2019-02-14 06:57:45

    Widzę, że Pan Łukasz chwyta się wszystkiego co popadnie, nie biorąc pod uwagę swojego stanu wiedzy. Cóż tonący brzytwy się chwyta. Powodzenia i oby nie wyszło jak wszystko do tej pory

  • podatnik - niezalogowany 2019-02-14 07:37:33

    Czy ktoś sprawdził już koszty imprezy na stadionie z okazji 65lecia Jelcza oraz koszty dynamicznych remontów jelczańskiej hali .Z tego wynika że jeszcze nie ,ale na pewno to zrobią mimo zysków w tych firmach!

  • gość 2019-02-14 07:42:16

    Ciekawe kto za chwilę tam z Jelcza-Laskowic będzie pracował? Pierwszy wakat jaki ogłosi to będzie na radcę prawnego?Pożyjemy zobaczymy.

  • gość 2019-02-14 07:44:41

    a ja jestem kobieta zarządzająca spawalnią, oczywiście na spawaniu się nie znam i nie muszę znać- wystarczy że wiem kogo mam zatrudnić i gdzie zdobyć kontrahentów.
    dajcie mu możliwość udowodnienia że jesteś coś wart lub jest do bani...

  • do gościa - niezalogowany 2019-02-14 07:58:50

    Kto z Jelcz będzie tam pracował? Już kilka osób wymieniam: Ania,Ala,Małgorzata,Tomek,Marcin,Michał,Krzysiu,Grzesiu......i tak jeszcze z 50 osób

  • gość 2019-02-14 08:15:02

    A ordynatorem będzie Leon Zawodowiec lekarze już się bójcie a pielęgniarki uważajcie

  • gość 2019-02-14 08:35:51

    Gorszego szpitala pod względem sprawności i przyjęcia na oddział nie widziałam kazali przyjechać z dzieckiem na 8 30 a łóżko dostałam o 16 siedziałam w świetlicy na krzesłach tyle godzin. Więc chyba gorzej już nie będzie i tak jest źle.

  • gość 2019-02-14 10:32:39

    Oj zdziwisz się że może ! Znając umiejętności tego pana to współczuję pacjentom.

  • gość 2019-02-14 10:47:26

    "To dla mnie zaszczyt i honor..." - zaszczyty tak, a honor gdzie?

  • Kameleonek - niezalogowany 2019-02-14 12:15:48

    A ja gratuluję i faktury za reklamę szykuję!

  • gość 2019-02-14 12:35:38

    To zły wybór jeżeli chodzi o budowę szpitala to lepszy będzie pełniący obowiązki w Jelczu to znany i lubiany inżynier o nienagannych manierach!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-14 17:59:17

    Najpierw niech się rozliczy z kampanii wyborczej z firmami następny misiewicz jeden PKS Oława drugi szpital.

  • Dolnyśląsk - niezalogowany 2019-02-14 18:24:48

    Pan wojewoda z PIS tą nominacją pokazał jak lekceważy mieszkańców Wrocławia i okolic.Powołał człowieka który został odwołany z firmy Jelcz w okolicznościach mało jasnych ,przegrał wybory z kretesem i w sposób nieczysty szkalował swojego konkurenta (słynna debata),poza tym jego wykształcenie i doświadczenie nie wskazują żeby miał dobrze kierować tak ważnym zadaniem.Panie wojewodo trochę refleksji.

  • Inżynieeeer - niezalogowany 2019-02-14 18:35:29

    Panie Prezesie Cccomplex i Llllastrada zgłaszają swoją gotowość do budowy szpitala a co było to było Cccbbbaaa na razie nie przybyło!

  • Pytanko - niezalogowany 2019-02-14 19:22:51

    Kto tupie nóżkami i buntuje związki żeby zostać nowym prezesem Jelcza?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-14 20:06:17

    Ok macie najlepszego specjalistę wszechstronnie uzdolnionego co ruszy to spieprzy ale odpowiedzialności żadnych lubi rządzić luckimi pieniędzmi

  • Gość - niezalogowany 2019-02-14 20:38:00

    Teraz to dopiero będą rachunki na firmę za TAXI. Z Jelcza na Stabłowice to sporo km jest.

  • gość 2019-02-15 07:03:32

    Jakie te zdjęcie jest obłudne.

  • gość 2019-02-15 07:14:51

    Do podatnika z 14.02 .Sprawdzą zaczynają od góry i zejdą do dołu a 5 czy 13 baniek zysku oczu im nie zamydli! O pewnych sprawach wiedzą o resztę zapytają.

  • gość 2019-02-15 12:05:01

    niedlugo tatusia zatrudni ktory byl prezesem szpitala psychiatrycznego a wcześniej w MZK

  • gość 2019-02-15 12:05:58

    Treść komentarza...

  • gość 2019-02-15 15:32:48

    kolesie partyjni jak za czasów PZPR a miało być sprawiedliwie bez koneksji opakowane w dobrej zmianie - a co mamy ?

  • gość 2019-02-15 15:33:09

    szkoda gadać... co dzień to lepiej ...

  • Bliskie Hirszfe - niezalogowany 2019-02-15 18:42:17

    A ja wam powiem w gruncie rzeczy dobry z niego chłop .Łatwo mu nie było ,umiał się zakręcić tu i tam posadkę dostał,kolegom i koleżanką pomógł jedyne co zjeb..... to pracę w Jelczu miał złoty róg a dał się wydym... łopaciażowi .Mam nadzieję że wyciągnie wnioski z Jelcza i Wyborów i Przyjaciół najbliższych i za 5 latek jeszcze o nim usłyszymy .

  • gość 2019-02-15 19:15:46

    Co ty pleciesz "bliskie hirszfe" - kiedys byłam za PIS-em myślac ,ze ......................
    a okazuje sie ,ze bardzo sie myliłam i bedąc poprawnym politycznie aparatczykiem mozna dostać intratny stołek nie będac w temacie w zaden sposób kompetentny .Nie dziwie sie ze PIS traci elektorat na potegę bo ludzie sa rozczarowani

  • MY - niezalogowany 2019-02-15 20:27:33

    Koleżanko naiwna politycznie wszyscy robią skok na kasę i stołki ale obecni przynajmniej coś pospólstwu skapną.Jak przyjdzie PEŁO to zamienią kolegów Misiewiczów na kolegów POśmiewiczów.A co do Łukaszka jeden z Wielu który korzysta z okazji.Może Blisko Hirszfelda zamieńmy na MY z Hirszfelda.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 20:35:20

    Laskowice taxiarze już zacierają ręce i kupują nowe fury, teraz do Wro będą wozić prezesa bez prawka. Haha

  • przetarg? - niezalogowany 2019-02-18 18:56:40

    Ciekawe jaka firma budowlana będzie pracować na zakupionych przez Jelcz działkach?

  • kulfon - niezalogowany 2019-02-19 19:30:15

    Cyrki się w tym kraju dzieją bareja był dobrym reżyserem ale PiS co teraz wyprawia to kraj idzie na dno

  • Sprzeciw - niezalogowany 2019-02-19 19:46:47

    Idą w tym roku 2 razy wybory więc poszedł z workiem zarobić trochę dla partii później zwolnia weźmie odprawę jak w jelczu i kasa na kampanię wyborcza znowu będzie. A Pan Leon pójdzie za nim i zostanie Ordynatorem...

  • Do HSW - niezalogowany 2019-02-20 12:20:47

    "Pan "Leon wysadził z siodełka Dudkowskiego i jego popleczników teraz zarządza przy udziale eleganta chyba z Warszawki (taki czyścicielek). Panowie wykazali zysk ok 13 milionów przy obrocie ok 400milionów czyli zysk to ok 3%!!!Takie zyski przy takich obrotach powinny dać służbą dużo do myślenia.

Dodajesz jako: |