PILNE

Minister Anna Zalewska w Oławie

Mieszkańcy, Minister Zalewska Oławie - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 02/05/2019 13:04
MAJ 05
Oława godz: 14:00

Już w najbliższą niedzielę w Oławie odbędzie się otwarte spotkanie mieszkańców z minister edukacji Anną Zalewską. 

Spotkanie odbędzie się 5 maja w oławskim Centrum Sztuki przy ulicy Młyńskiej na pierwszym piętrze o godzinie 14:00.

Minister była już w naszym mieście. 14 marca odwiedziła budowę Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego z Zespołem Szkół Specjalnych w Oławie. O tym możesz przeczytać TUTAJ.

Reklama

Minister Anna Zalewska w Oławie komentarze opinie

  • gość 2019-05-02 15:23:32

    Po co ona komu potrzebna , kampania wyborcza do EU , niestety wydaje mi się ,że po dewastacji szkolnictwa ten stołek jej się nie należy, to jest skandal!!!

  • gość 2019-05-02 15:35:26

    Delikatnie mówiąc na taczkę ją i do widzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-05-02 16:00:48

    A może nauczyciele się z nią spotkają???? Jest o czym rozmawiać.

  • gość 2019-05-02 18:04:48

    O czym można z nią porozmawiać , skoro nic nie może i ma związane ręce . Zwykła kampania wyborcza o wyższą kasę . Pewnie wstęp będą mieli tylko wybrani niby to losowo zwolennicy PIs i dewastacji szkolnictwa i Polski . Wstęp tylko dla TVP

  • Janek - niezalogowany 2019-05-02 18:05:48

    Nauczyciele, rodzice i uczniowie powinni stawić się tłumnie i pokazać co o niej myślą. Pomóżmy zostać jej w kraju!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-02 18:19:34

    Dokładnie Janek. Popieram w 100 %. Chociaż wiadomo że wyjdzie z pierwszego miejsca na liście pisu. Jednak trochę obciachu jej się należy. "Jak miska ryżu ". Byłoby super gdyby zebrała się spora grupa z żółtymi wykrzyknikami i zadała Pani minister pytania o edukację w naszym kraju.

  • obserwator - niezalogowany 2019-05-02 19:04:51

    A oczym z tą panią Zalewskaą mozna rozmawiać jak ona nic nie rozumie i myli pojęcia.

  • gość 2019-05-02 19:05:23

    lepsza pani minister od poprzedniczek nie nazekajcie bo wy szczegolnie w zachodnich stronach to jestescie w wiekszosci platformianscy czyli popieracie w wiekszosci oszustow zlodzieji przestepcow po sld

  • Gość - niezalogowany 2019-05-02 19:06:20

    Rodziców i dzieci w to nie mieszajcie, już nauczyciele zrobili sobie z nich zakładników. Nauczycieli zapraszam do okrągłego stołu.... O przepraszam nie chcą rozmawiać, tylko nie piszcie że nie było zaproszenie itd,itp bo było. A ZNP chce rozmawiać sam że sobą o sobie. Dla kogo jest szkoła? Dla uczniów, ZNP sam psuje wizerunek nauczyciela, po strajku widać że duża część nauczycieli nie powinna nauczać dzieci....

  • gość 2019-05-03 02:52:08

    lepsza minister od popszedniej , ma zostać w Polsce i ma być rozliczona dokładnie z dewastacji polskiej edukacji , polskiego szkolnictwa i za całokształt swojej nieudolności , nie ma mowy o żadnej Brukseli nawarzyła piwa to niech je teraz wypije , wywieżc na taczkach na wschód do Putina!!!!

  • Pek - niezalogowany 2019-05-03 15:08:11

    ....o to nie daleko mnie w sam raz na rzut zgniłym pomidorem!!!!

  • Bezmózgi - niezalogowany 2019-05-03 18:42:23

    Nauczyciele w owczym pędzie z klapkami na oczach. Ślepo poszli za ZNP bez jakiegokolwiek przygotowania do negocjacji. Żadania i nic wiecej. Są niestety pokomunistycznie uprzywilejowane zawody, ktore wykorzystują i będą wykorzystywać swoją pozycję. Jak słyszę ile to nie pracują to aż się krew we mnie gotuje. Rozmawiać trzeba! Merytorycznie i konstruktywnie. Tyle.

  • Marenio - niezalogowany 2019-05-05 19:53:30

    No i się zaczeło. Zakończył się niudany strajk , a zaczeła się nauczycielska zemsta na uczniach i rodzicach.

  • Marenio - niezalogowany 2019-05-05 19:54:07

    No i się zaczeło. Zakończył się niudany strajk , a zaczeła się nauczycielska zemsta na uczniach i rodzicach.

Dodajesz jako: |