Ostro hamował i prowokował na drodze [VIDEO]

Mieszkańcy, Ostro hamował prowokował drodze [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 04/11/2019 09:35

Materiał otrzymaliśmy od jednej z mieszkanek. Kierujący samochodem marki Audi hamował bez przyczyny, stwarzając duże zagrożenie na drodze. Jedno z takich zachowań zostało nagrane na wideorejestratorze.

Do zdarzenia doszło 3 listopada. Jak informuje kobieta, kierujący Audi zachowywał się tak, już od miejscowości Stanowice. Przed pojazdem nic nie jechało, nic nie wbiegło nagle na jezdnię, a kierowca mimo to hamował co chwilę bez przyczyny. Najbardziej zauważalnym momentem było hamowanie w Oławie na ulicy Kutrowskiego. Na szczęście udało się zapobiec zderzeniu.

Reklama

Ostro hamował i prowokował na drodze [VIDEO] komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-11-04 10:59:25

    gościu chciał po prostu odszkodowanie wymusić :D

  • gość 2019-11-04 11:11:26

    Pewno zajechałaś mu drogę to się później odwdzięczył.
    To taki nauczyciel. Z drugiej strony to musieliście bardzo wolno i bezpiecznie jechać.
    Ma to swoje plusy.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-11-04 11:42:38

    Dla czego nie widać nr rejestracyjnych ? .
    Mam nadzieję że zajmie się takim potencjalnym mordercą policja .

  • Dawid - niezalogowany 2019-11-04 12:02:00

    Oczywiście dobrze mu się za to zbierze. Dobrze że jest chociaż nagranie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 13:11:17

    ewidentna próba wyludzenia odszkodowania ten jegomość powinien stracic prawo jazdy i mam nadzieje,ze tak sie stanie. Czy sprawa zostala zgloszona na policje?

  • Szym Czy Na - niezalogowany 2019-11-04 13:25:20

    Prawidłowo Ci dał lekcje , a to żeś stwarzał zagrożenie że po za terenem zabudowanym wlekłaś się 50 km/h zmuszając innych do wyprzedzania to już nie nagrałaś. Takim to powinni zabierać prawko dożywotnio

  • cześ - niezalogowany 2019-11-04 13:31:55

    numery tu nic nie dadzą bo nie widać kierowcy a autem mógł jechać każdy!

  • Szym Czy Na Ty Idioto - niezalogowany 2019-11-04 14:26:55

    Szym Czy Na ty idioto, piszesz że zmuszał? Pewnie trzymał nóż na gardle Ci. Bo wszyscy muszą jechać 130 ma prostej a tylko przed radarem 50, idiotą jesteś i ty i on a może to jedno

  • Szym Czy Na Ty Idioto - niezalogowany 2019-11-04 14:27:09

    Szym Czy Na ty idioto, piszesz że zmuszał? Pewnie trzymał nóż na gardle Ci. Bo wszyscy muszą jechać 130 ma prostej a tylko przed radarem 50, idiotą jesteś i ty i on a może to jedno

  • gość 2019-11-04 14:29:26

    Szymczyna mam wrażenie że to ty jechałeś skoro tak dobrze znasz przebieg sytuacji. A że tatuś był policjantem nie znaczy że możesz jeździć jak ci się podoba.

  • gość 2019-11-04 14:32:12

    Szym Czy Na widzę, ze doskonale wiesz jak było czyźbyś to Ty prowadził to Audi o tak dobrych hmalucach?

  • Gośćjack - niezalogowany 2019-11-04 15:06:45

    Obojetnie co by nie bylo wczesniej niepowinien tak sie zachowac i tak raptownie chamować.Tak zachowuja sie typowe buraki,nie obrazajac ludzi ze wsi

  • Gośćjack - niezalogowany 2019-11-04 15:09:34

    Typowy burak ,nie obrazajac ludzi ze wsi

  • Dżana - niezalogowany 2019-11-04 15:55:14

    Kolego, obojętnie czy jedziesz 50km/h poza terenem zabudowanym- obowiazuje Ciebie ostrożność jazdy. Wymuszenie takiego hamowania stwarza zagrożenie. Jesteś po prostu nieodpowiedzialny. Niszcząc się hamując tylko dlatego że ktoś jechał wolno. A gdyby na każdym przejściu przechodził pieszy, to na którymś potrącilbys następnego, tylko dlatego że ktoś znowu przechodził
    Zastanów się chłopie !!!!

  • cześ - niezalogowany 2019-11-04 16:44:53

    nie ma co pisać, na określenie tego kierowcy jest tylko jedno słowo - chuj

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:17:01

    Proponuję zgłosić to na policję. Takich debili trzeba tępić przy każdej możliwej okazji może się kiedyś nauczą. To był zwykły prostak który myśli że jest jedynym najzajebistrzym kierowcą na świecie, a przy okazji wyludzi odszkodowanie. DEBIL, DEBIL I JESZCZE RAZ DEBIL!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:38:04

    A ja widziałem numery i jak go spotkam na drodze i będzie coś próbował hamować to co sam zatrzymam i dostanie wpierdziel...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 18:13:44

    Drodzy oławianie wy tez jeździcie jak te piz#y, podobnie jak ten typ z Audi, szkoda że nie widać co działo się wcześniej na nagraniu przed tym zdarzeniem. Zazwyczaj Wina leży po obu stronach, ale widać tylko jedną. Na ul.3 maja nie rozumiecie że czerwone znaczy stop a zielone jechać, wymuszenia to chleb powszedni przez DOA. Na Chrobrego kiedyś pieszego zabijecie, chociaż tam co 10 m pasy i piesi też łażą jak święte krowy. Czy wy w Oławie wiecie że na podwójnie ciągłej się nie wyprzedza ? Jak tylko mina most to na oleśnickiej wieś tańczy i śpiewa

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 19:13:58

    Niezły debil

  • gość 2019-11-04 20:03:26

    Jest nagranko, dopie.......ć , dla przykładu bo takich nauczycieli coraz więcej. Mnie kiedys blokował motocyklista , jak zauważył że wskazałem rękom wideorejestrator to spieprzył.

  • gość 2019-11-04 20:05:05

    Jest nagranko, dopie.......ć , dla przykładu bo takich nauczycieli coraz więcej. Mnie kiedys blokował motocyklista , jak zauważył że wskazałem rękom wideorejestrator to spieprzył.

  • gość 2019-11-05 05:44:29

    napisz tablice tego auta

  • gość 2019-11-05 09:25:36

    Co by nie było, nawet jeżeli by kobieta nie chcący wymusiła czy zajechała mu wcześniej drogę to takie coś co robi tamten kierowca powinno być karane ostro, mi gdyby ktoś tak zrobił i nie daj Bóg jechał bym z dzieckiem to nie dość ze odpowiadał bym za kolizje bo ja bym mu w dupę wjechał to jeszcze rozjebał bym mu mordę na miejscu

  • Tomek - niezalogowany 2019-11-05 10:44:38

    Trzeba byłoby się wglebic w przepisy. Pomijając fakt, że gościu w Audi to debil to przy takiej sytuacji gdy nie ma zagrożenia, a jest ewidentnie widać niebezpieczne zachowanie kierowcy Audi dowód -filmik video w momencie wjechała mu w dupe auta wine przypisują typowi w tym wypadku debilowi z Audi. Zawsze wiadomo jest odruch hamowania, druga sprawa własny samochód trzeba by było naprawiać, a tu nie każdy może sobie pozwolić na taką sytuacje. Gdy woze ludzi w autobusie, a miałem takie sytuacje nie raz martwię się o wszystkich aby wiadomo ruch bezwarunkowy hamowania, a zarazem wiem że w takim przypadku ludzie lecą mi na szybę. Lepiej uderzyć lekko w auto niż mieć wszystkich stojących na podłodze przy gwałtownym hamowaniu. Jeśli jest taka sytuacja delikatnie mówiąc kierowca wjezdzajacy w auto może się wytłumaczyć, ale trzeba mieć MOCNE dowody. Pozdrawiam

  • Gośćiu - niezalogowany 2019-11-06 11:43:18

    Cztery zera na masce a za kierownicą piąte.

  • cześ - niezalogowany 2019-11-06 12:51:05

    Czekaj, czekaj.... To chyba moje audi.

  • cześ - niezalogowany 2019-11-10 11:49:45

    Zaprawdę powiadam ci - nie będziesz wzywał imienia mego nadaremno!!!!

  • gość 2019-11-15 18:59:10

    Podobna sytuacja była we Wrocławiu- typ jechał i hamował ostro tak jak na filmie tylko miał pecha bo z tyłu BMK-ą jechało dwóch mafiosów z Wrocka wyprzedzili typa wyszli przyłozyli ypowi klamke do czaszki i typ sie zeszczał ze strachu .Nigdy nie wiesz kto jedzie za toba więc UWAZAJ

  • gość 2019-11-18 20:16:51

    Podajcie numery auta.To może tego śmieciarza Saszka z Iwanem nauczą kultury.
    Bo chamstwa to ja nie cierpię.

  • gość 2019-11-18 20:18:08

    Podajcie numery auta.To może tego śmieciarza Saszka z Iwanem nauczą kultury.
    Bo chamstwa to ja nie cierpię.

Dodajesz jako: |