Plaga komarów na terenie Gminy Oława

Mieszkańcy, Plaga komarów terenie Gminy Oława - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 13/06/2019 14:56

W wielu miejscowościach na terenie Gminy Oława wieczorami nie można wysiedzieć na dworze.

Bardzo dużo mieszkańców pisze do nas z zapytaniem, czy komary będą zwalczane. Z tym pytaniem skierowaliśmy się do Gminy Oława. Z informacji jakie otrzymaliśmy, na tę chwilę Gmina nie planuje odkomarzania. 

 

Reklama

Plaga komarów na terenie Gminy Oława komentarze opinie

  • gość 2019-06-13 15:05:54

    super !!! pytanie dlaczego ?

  • gość 2019-06-13 15:11:04

    Pewnie dlatego, że takie odkomarzanie jest bardzo szkodliwe dla ludzi.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-13 15:23:42

    Co z Gminą Jelcz Laskowice? Kopalnia, Minkowice Oławskie itd?

  • gość 2019-06-14 01:32:38

    Może komisarzowi za drogo wyszło i nie chce odkomarzać.

  • cześ - niezalogowany 2019-06-14 08:12:11

    nad domem jak mi w nocy przeleciał to aż z łóżka spadłem!!!! baran jeden, cisza nocna jest!!!!!!

  • starszy komar - niezalogowany 2019-06-14 11:35:18

    gdyby teraz były wybory samorządowe nie uwidzielibyście żadnego komara -oprysk z samolotu byłby non stop , apel do komarów ,żeby przestały . Ponieważ nie ma wyborów , nie ma politycznego interesu , niech komary pastwią się nad wyborcami

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 12:15:48

    To nie baran właśnie w nocy jak będzie latał nikomu nie zaszkodzi tylko komarom. Super by było jak bo odkomarzali. Bo nie da się wytrzymac

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 12:51:39

    Szkoda że nie pamietacie podczas wyborów.

  • gość 2019-06-14 13:12:40

    moze strajk w poniedziałek pod siedzibą urzędu gminy?

  • gość 2019-06-14 13:39:06

    W Gminie JELCZ-LASKOWICE podobnie- gmina zbiera oferty na oprysk . Czekaj tatka latka aż kobyłka zdechnie .

  • Paweł - niezalogowany 2019-06-14 16:31:59

    Głosujcie dalej na Frischmana...teraz widzicie gdzie was ma!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 17:03:04

    Przecież 11,12 i 13 czerwca o godzinie 22 było pryskane kto widział ten wie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 01:32:51

    Od Pana Frischmana ,to Paweł się odczep, bo tacy jak ty ,to potrafią tylko propagandę siać i szkodzić innym...

  • gość 2019-06-17 19:29:49

    Leon postanowił wysłać kilka łopat i siekier do walki z POkomarami w Jelczu się udało w Polanicy też może Oławę ocali zbawca z Polnej.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 00:03:00

    W Oławie plaga komarów. Nie można wyjść z dziećmi na plac zabaw. Kiedy będzie profesjonalne odkomarzanie. Mieszkańcy pytają Pana burmistrza

Dodajesz jako: |