Policja odnalazła 13-latkę

Znalezione, Policja odnalazła latkę - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 13/04/2016 12:06

Policja poszukuje 13-letniej Pauliny Weissbrot, mieszkanki Oławy. Rodzice, zgłosili zaginięcie córki w godzinach porannych 13 kwietnia. Dziewczyna wyszła z domu 12 kwietnia w nocy, około godziny 23:00 i do chwili obecnej nie nawiązała z rodziną kontaktu

Ubrana była w szarą lub czarną tunikę, w polarową bluzę z kapturem koloru czarnego, na kapturze przyszyta aplikacja uszów, na nogach czarne getry i czarne trampki. Zaginiona mogła posiadać przy sobie czarną torbę z białą patką oraz białe słuchawki.

Rysopis:

wzrost – 160 cm

waga – ok. 50 kg

sylwetka – średnia

włosy- długie, jasnobrązowe,

oczy- jasne

twarz- pociągła

uszy – średnie

nos- średni

uzębienie- pełne

Aktualizacja: Dziewczyna została odnaleziona.

Reklama

Policja odnalazła 13-latkę komentarze opinie

  • Eva - niezalogowany 2016-05-12 08:53:02

    Dokładnie najważniejsze, że dziewczyna się odnalazła, a my nie ocieniajmy tej rodziny, nie wiemy jak tam u nich jest

  • Anna - niezalogowany 2016-05-11 13:35:23

    Dobrze, że dziewczyna się odnalazła

  • zasmucony - niezalogowany 2016-04-13 22:52:03

    Czy to jest patologiczna rodzina? Jak to się stało, że nieletnia dziewczyna wyszła w nocy z domu, być może rodzice imprezowali i nie interesowali się co robi ich pociecha? Czy tą sprawą nie powinien się zająć kurator i nadzorować wychowanie w tej rodzinie?. Szkoda dziecka, przecież mogłaby się jej stać krzywda!

  • yaro71 - niezalogowany 2016-04-13 22:39:35

    Ludzie, co z wami? Nie macie informacji mogących pomóc, to nie zabierajcie głosu. Zamiast tracić czas na "święte oburzenie" na życie innych, zajmijcie się własnym. Chyba, że jesteście w stanie podnosić własną wartość wyłącznie kopiąc innych.

  • Kowalski - niezalogowany 2016-04-13 18:05:34

    Ja piernicze, jej Matka to w ogóle. Od razu imba na całe miasto, łażenie obcym ludziom po domach.

  • Marteq - niezalogowany 2016-04-13 13:34:20

    Dlaczego 16-latka o tej godzinie znalazła się poza domem? Niedopatrzenie?

  • cześ - niezalogowany 2016-04-13 13:21:00

    Co za rodzice, pewnie sami sobą nie potrafią się zająć. Patologia

  • xx - niezalogowany 2016-04-13 13:11:09

    Ważne,że się odnalazła - co matka musi czuć w takiej sytuacji jak nie wie gdzie jest jej córka .

  • BM - niezalogowany 2016-04-13 13:07:17

    Kto pozwala 13 latce wychodzić o 23.00 ?Chyba ,że ukradkiem uciekła.W....takiej i do lochu.Gowniara