PILNE

Poszukiwana oławianka odnalazła się

Znalezione, Poszukiwana oławianka odnalazła - zdjęcie, fotografia
29/12/2015 10:26

Wczoraj po południu policjanci odnaleźli Katarzynę Waliś. Kobieta poszukiwana była przez straż pożarną i policję od 27 grudnia. W działaniach poszukiwawczych w lasach przy ulicy Bażantowej brało udział kilkunastu strażaków i policjantów wraz z psami tropiącymi

Informację potwierdza rzecznik prasowy KPP w Oławie Alicja Jędo - W wyniku poszukiwań, wczoraj po południu policjanci odnaleźli kobietę w Oławie. Nic jej się nie stało i wróciła do rodziny.

- Już podczas trwających poszukiwań OSP JRS podało, że zaginona za pomocą wiadomość SMS kontaktowała się z rodziną - Na wyznaczonym do przeszukania obszarze nie zlokalizowano osoby zaginionej, ustalono też, że w czasie trwania akcji poszukiwawczej zaginiona za pomocą SMSów, kontaktowała się z rodziną.

Reklama

Poszukiwana oławianka odnalazła się komentarze opinie

  • rychu - niezalogowany 2015-12-30 07:23:59

    Pisałem gdyby z tą osobą nie było kontaktu to szukanie jej jest zasadne, ale gdyby wypisywała do mnie smsy wiedziałbym, że nic jej nie jest. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem

  • Agnes - niezalogowany 2015-12-29 19:32:59

    Rychu jesteś chory. Gdyby ktoś z twoich bliskich zaginął ( nieważne czy pijący, czy nie) to ciekawe czy nie postawiłbyś wszystkich na nogi, aby tą osobę odnależć??? Postaw się czasami w sytuacji osób, które tracą daną osobę!!!

  • xx - niezalogowany 2015-12-29 16:21:57

    Człekokształtny - racja, autor, kimkolwiek jest, bo najwyraźniej redakcja jest anonimowa, przecinki i inne znaki interpunkcyjne wstawia chyba w losowe miejsca, a dowiedzieć się nie można nic. Kobietę szukali w lasach, a potem znaleźli w Oławie, po czym okazało się, że słała SMS-y do rodziny, która zgłosiła jej zaginięcie. Jak z filmu Barei.

  • Człekokształtny - niezalogowany 2015-12-29 15:46:55

    Sytuacja znowu się powtarza. Informacje bez składu i ładu. SMS były jakie treści? Gdzie ja znaleźli w jakim stanie? itp... itd... Autorze tekstów podpisuj się i idź na jakiś kurs (nawet korespondencyjny) pisania tego typu treści, kup kilka książek do gramatyki. Tagi znowu się kłaniają. " odnalazła" kto co kogo? "pożarna" - nie ma takiego czegoś jest "straż pożarna" i można by wymieniać a autor jak chce pisać niech się nauczy pierw. A jeżeli jest więcej niż 1 autor to niech się podpisują bo teraz sadze ze to właściciel portalu pisze.... a nie wiem czy on chce być uważany za analfabetę...

  • nj - niezalogowany 2015-12-29 15:21:32

    Niejasne, nielogiczne, bez sensu... Jeśli był z kobietą kontakt SMSowy, po co szukano jej w lesie nad Odrą? Ile wynosi koszt poszukiwań i dlaczego my, z naszych podatków mamy płacić za takie nieodpowiedzialne osoby? Skoro informowano nas o zaginięciu i poszukiwaniach, napiszcie, jak było naprawdę z tym "zaginięciem"! Mamy prawo wiedzieć!

  • ferdek - niezalogowany 2015-12-29 15:17:09

    To pijaczka ma dzieci w dupie

  • Kasia - niezalogowany 2015-12-29 14:54:38

    Katarzyna to pijaczka była na melinie u koleżanki i pila, wzięła kasę ze szpitala bo tam pracuje i poszła w długa ,znaleziono ja pijana !!! Poszła z domu pic nie patrząc na dzieci i rodzine to śmieć !!!

  • cześ - niezalogowany 2015-12-29 14:27:54

    poszła na balety

  • rychu - niezalogowany 2015-12-29 14:16:00

    Gdyby nie było z nią kontaktu to zgadzam się, że szukanie jej jest uzasadnione, ale skoro dowiadujemy się, że słała smsy rodzinie, a jednocześnie trwała akcja poszukiwawcza to jest chore

  • On - niezalogowany 2015-12-29 12:30:42

    Rychu, nie mów tak, że służby mogły być potrzebne gdzie indziej, bo przecież wszystkich jednostek nie wysyłają na poszukiwanie jednej kobiety. Na terenie miasta i powiatu jest tyle jednostek straży i policji, że nikt na tym nie ucierpi. Gdyby Twoje dziecko poszło "w długą" też byś tak mówił, że niepotrzebnie jej szukali? Pomyśl następnym razem zanim napiszesz co Ci ślina na język niesie.

  • wolf - niezalogowany 2015-12-29 11:46:07

    ważne że wrocila