PILNE

Pomoc dla rodziny poszkodowanej w pożarze

03/11/2017 10:47
Mieszkańcy, Pomoc rodziny poszkodowanej pożarze - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Dnia 31.10.2017r. w pożarze mieszkania Pani Marzenka straciła dorobek całego życia. Pomóżmy tej wspaniałej kobiecie i jej trzem synom stanąć na nogi po tym tragicznym wydarzeniu.

Pani Marzenka pracuje jako woźna w SP nr 5 w Oławie. Od lat oddana swojej pracy, znana ze wspaniałego uśmiechu na twarzy. Każdy kto ją zna pewnie bez dwóch zdań powiedział by o niej "Anioł nie kobieta". Taka właśnie jest. Zawsze pomocna, uczynna, przyjazna.

Dnia 31.10.2017r. po otrzymaniu informacji o pożarze w jej bloku, wybiegła ze szkoły i wraz ze swoim synem i sąsiadami patrzyła jak płonie dorobek jej życia. Sytuacja jest o tyle trudna, że Pani Marzenka jest w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej, samotnie wychowuje i utrzymuje dwóch synów, trzeci dorosły mieszka również z nimi. Pomóżmy tej wspaniałej kobiecie stanąć na nogi!

POKAŻMY ŻE DOBRO POWRACA!!

TUTAJ możesz pomóc Pani Marzenie.

O pożarze pisaliśmy TUTAJ.

Reklama

Pomoc dla rodziny poszkodowanej w pożarze komentarze opinie

  • olawianin - niezalogowany 2017-11-10 20:24:39

    Po lekturze komentarzy zastanawiam sie czy w Olawie żyją jeszcze katolicy czy są już na wymarciu ! Skąd w Was tyle jadu ; nienawiści i braku wspolczucia dla drugiej osoby ! Czego zazdroscicie tej kobiecie ; tak tragicznie doświadczonej przez okrutny los ! Popularnosci na Facebuku ; a może zdjecia w gazecie ? Ona napewno by tego nie chciala w zamian zs normalne zycie ! Na szczescie są jeszcze ludzie wrażliwi na nieszczescie drugiego czlowieka i chwala im za to ! Ich szczere i wrażliwe serca pozwolą pani Marzenie jakos sie pozbierać po tej tragedi ! Nie pozwolmy aby pani Marzena zwatpila w ludzka dobroc ! Ona swoja empatia zasluguje na to ! POMOZMY !

  • czytelniczka - niezalogowany 2017-11-09 20:07:35

    A ty dlaczego sie nie przedstawisz ? Sam jestes śmierdzącą padliną ! FRAJERZE !!czytelni

  • Wspolczujacy - niezalogowany 2017-11-09 18:41:14

    Dociekliwa, dlaczego nie przedstawisz się z nazwiska? W końcu zadasz sprawiedliwości! Masz coś do powiedzenia mów , pisz donosy ,ale rob to otwarcie, bo anonimowo to nie jest w porządku. A swoją drogą, jeśli kiedykolwiek będziesz w podobnym kłopocie, to życzę Ci aby wokół Ciebie byli tak cudowni ludzie jacy są przy Pani Marzenie , choć to chyba nie możliwe bo padlina ludzka przyciąga padline i taką się otacza i tyle w temacie.

  • dociekliwa - niezalogowany 2017-11-08 19:28:35

    Ta pani wcale nie utrzymuje i wychowuje samotnie swoich synow ; bo z nią mieszka pod jednym dachem mąż ! Alimenty też pobiera nieprawnie ! Po co wiec pisać nieprawde !

  • konrad - niezalogowany 2017-11-08 15:38:33

    Jasiowi tez pomozcie a nie tylko swietej teresie,beszczelna i tyle

  • Ewa - niezalogowany 2017-11-07 07:07:32

    Pani Marzeno, mam nadzieję że ma Pani w sobie tyle asertywności, że przejmuje się Pani glupimy komentarzami. Są jeszcze na świecie ludzie którzy są ponad podziałami , którzy że względu na poglądy wiarę chcą pomagać i pomagają. Powodzenia !

  • Czytelnik 77 - niezalogowany 2017-11-06 06:35:48

    Ciemnym ludem najlepiej się steruję. Czekajcie. Niedługo będzie zmiana w kodeksie pracy i wasze dzieci będą już po podstawówce iść do pracy. Myślę, że większość z nich wybierze tą opcję że względu na kasę. Będą mieli na fajki, alkohol itp. i oczywiście wyjechane na rodziców. O to systemowi chodzi. Mieć prostaków. Jak coś nie będą wiedzieli to i tak będą zmuszeni chodzić po poradę do prawników itp. i aa nią płacić. Interes będzie kwitł w najlepsze. Zapytajcie się teraz 15latka co to jest rąbk albo trapez i niech poda wzór, albo obliczyć odsetki. A to są podstawy życiowe, bez których wychodzi ze szkoły. Apel do ciemnego ludu: płacić, płacić. Niech Pani H. się dobrze żyje. Pzdr.

  • prawdziwa katoliczka - niezalogowany 2017-11-05 11:59:35

    Ludzie ; katolicy darujcie sobie te glupie wpisy i bzdurne komentarze ! Nie Kopie sie Lezacego !

  • sąsiadka - niezalogowany 2017-11-05 11:57:22

    Dziwę się ludziom, którzy mają w sobie tyle nienawiści, aby dokładać zmartwień w postaci obelg i drwin. Po prostu wstyd. Bardzo dobrze, ze ma ta kobieta wśród swoich współpracowników wrażliwych ludzi, któzy nie przechodzą obok krzywdy drugiego człowieka obojętnie. Cudownie, że się zorganizowali i postanowili pomóc zwracając się do innych wrażliwych ludzi na krzywdę drugiego. Może gdyby wszyscy mieli obok siebie ludzi empatycznych , nie byłoby tyle plucia na bliźniego. Czy to pożar, czy powódź, czy chroba czy jeszcze inne nieszczęścia jakie nas spotykają, gdyby nie prosci ludzie z dobrym sercem z całej Oławy, województwa czy Polski trudno byłoby poszkodowanym podnieść się z nóg. I to nie jest kwestia odszkodowania, bo jak chorujemy i zbieramy pieniaze na przeszczepy i inne leki, to też jesteśmy ubezpieczeni, płacimy podatki, a jak człowieku się nie zoorganizujesz, to możesz umrzeć i tylko rodzina zapłacze. Przestańcie opluwać innych. Zajmijcie się sobą i oby was pieniaczy nie spotkała taka tragedia, a jakby spotkała, to aby na waszej drodze staneli życzliwi ludzie ktorzy pomogą. nikomu źle nie życzmy, bo nie wiemy jakie życie niesie niespodzianki.

  • olawianka - niezalogowany 2017-11-05 09:54:06

    Nikt nikomu nic nie kaze wplacac,ludzie nie podoba sie Wam, dajcie spokoj,skad ta nienawisc, darujcie sobie, najlatwiej wtykac nos w nieswoje sprawy, dogryzac, a gdybyscie byli na miejscu tej Pani to byscie robili z siebie ofiare, szczegolnie ze Pani Marzena wcale nikogo nie prosila o rozglos wokol siebie. Po co te wytykanie palcami, to jest zalosne, skad u czlowieka taka nienawisc

  • nierydzyk - niezalogowany 2017-11-05 08:59:36

    I odzwali sie Pisowscy Katolicy ! Wstyd i Hanba ! Ludzie z mentalnoscia Kalego ! Zero wspolczucia ! Tylko zazdrosc ; zawisc i wszystko co najgorsze ! Gdzie u WAS czlowieczenstwo ! No tak ciezko o to w takim narodzie ! Zamiast wplacic na konto zrzutki dla tej kobiety wplaccie dla " taty " Rydzyka ! Bedzie ; miejsce w niebie ;

  • On - niezalogowany 2017-11-04 19:29:17

    Chcecie to pomóżcie a jak nie to zamknijcie zwoje mordy nie rozumiem tych komentarzy i tak przecież potrzebuje pomocy

  • denis - niezalogowany 2017-11-04 18:05:31

    Nie chodzi o to ze ktoś hejtuje ta Panią tylko o to ze to co jest napisane w opisie zbiorki jest nie prawdą. A ludzie ktorzy wpacaja pieniążki powinny czytać prawde a nie historie ktora zostala ubarwiona. Pomagac sobie trzeba i jestem jak najbardziej za pomaganiem ale wkurzyłbym sie gdybym pomagał komuś kto ubarwia swoja sytuacje życiową i to w takiej sytuacji strasznej.

  • Anonim - niezalogowany 2017-11-04 14:34:11

    Znam osobiscie poszkodowana rodzine, wiem w jakiej sa obecnie sytuacji i w jakim stanie zostalo ich mieszkanie wraz z wszelkim sprzetem itp. Co do komentarzy ze mogli zabierac rzeczy jako ciekawostke dodam, ze wlasnie im zakazano wynosic wieksze rzeczy, jedynie kilka ciuchow udalo im sie zabrac, bardzo wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do domu, w ktorym bedzie na nich czekac mnostwo pracy, ale powoli i wszystko sie ulozy. Mniej jadu ludziska

  • Sąsiedzi - niezalogowany 2017-11-04 14:01:50

    Każdy inteligentny człowiek wie, że czego nie zniszczył ogień to zniszczy woda. A tam cześć mieszkania była dobudowana w ramach adaptacji kawałka strychu na pokoje dla dzieci , które to zniszczył ogień do spółki z wodą ,natomiast resztę mieszkania zniszczyła woda. Pozostałe mieszkania są zniszczone przez wodę.Wszystkie rodziny w asyście strażaka mogły w naprędce zabrać trochę ubrań . Nie oceniajcie, nie znając szczegółów. Pani Marzena nie prosiła o taki szum wokół siebie, ponieważ to bardzo skromna osoba . Kto chce pomagać ten pomoże a anonimowy hejter, niech się zastanowi nad sobą, bo takie nieszczęście jak widać może zdarzyć się każdemu.

  • Bratowa - niezalogowany 2017-11-04 09:17:00

    Po co te zbędne komentarze?nie chcesz nie pomagaj i milcz!

  • Marzena Haniszewska - niezalogowany 2017-11-04 05:08:15

    Drodzy Państwo, dziękuję każdemu za dobre słowo. A tym , którzy mieli okazję wylac wiadro pomyj na mnie, że niby świetną okazje zlapalam żeby podnieść poziom życia NIE ŻYCZĘ aby kiedykolwiek "trafiła "się im taka "okazja".Z poważaniem Marzena Haniszewska.

  • Sąsiad - niezalogowany 2017-11-03 22:54:15

    Człowiek, który wcześniej nie doświadczył takiej tragedii nigdy nie zrozumie w pełni tego co Ci ludzie przeżyli. Ta kobieta może i nie straciła wszystkiego, ale patrząc na jej pensję (a kokosów w szkole pewnie nie zarabia), dla niej to jest WIELE i prędko się z tego nie podniesie. Mimo to zawsze znajdą się osobniki, które siedzą sobie w ciepłym domku i sączą jad przeciwko ludziom, których często nie znają, widząc wszędzie wykorzystywanie okazji, nadużycia i nieścisłości.

  • olawianin - niezalogowany 2017-11-03 21:40:06

    Znam osobiscie te kobiete ! Jest bardzo oddana swojej pracy i uczniowie Ja uwielbiaja ! Jest zawsze uczynna ; zyczliwa i stara sie pomoc innej osobie ! Po tej tragedi ktora Ja spotkala bedzie ciezko Jej stanac na nogi ! Wiec pomozmy Jej w miare swoich mozliwosci.Ona swoja postawa nie raz udowodnila ze warto pomagac !

  • Janek - niezalogowany 2017-11-03 19:08:25

    Zawiść ludzka nie zna granic. Żal Wam?

  • Ano - niezalogowany 2017-11-03 13:36:24

    Widzę że w ludziach jest naprawdę dużo zrozumienia, lepiej wypomniec niz wesprzeć. Tylko brać przykład

  • cześ - niezalogowany 2017-11-03 13:23:40

    nie ważne, jak masz samochód to musisz go ubezpieczyć i nikt cię nie pyta czy cię stać, niestety, takie życie

  • A - niezalogowany 2017-11-03 12:57:53

    Jak nie stać jej było na ubezpieczenie to skąd miała by miec...napisane jest przecież że była w trudnej sytuacji materialnej....czytać ze zrozumieniem....

  • cześ - niezalogowany 2017-11-03 12:32:05

    a co to żadnego ubezpieczenia od pożaru nie było?

Dodajesz jako: |