Pomóż w zbiórce na elektryczny skuter

Mieszkańcy, Pomóż zbiórce elektryczny skuter - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 31/07/2019 11:41

Oławianin Mateusz Malinowski potrzebuje Waszej pomocy. Jego stary skuter elektryczny został już wyeksploatowany, potrzebny jest nowy o wartości 4200 złotych.

-Walczę cały czas aby było do przodu. Skuterek umożliwi mi dotarcie do pracy, na zakupy i na trening. A w szczególności odciąży moje nogi . Wiem kochani ze otacza mnie mnóstwo wspaniałych ludzi o dobrych sercach i myślę, że razem osiągniemy ten cel i podacie mi pomocną dłoń. - pisze na zbiórce Mateusz.

Zbiórka trwa TUTAJ.

Reklama

Pomóż w zbiórce na elektryczny skuter komentarze opinie

  • BigStar2 - niezalogowany 2019-07-31 21:49:46

    było trzeba rozum mieć, to i nogi by były. złamanego grosza by mi było szkoda na takie akcje. Lepiej pomagać chorym dziecią z naszego powiatu. a nie ludzią których każdy zna z imprez gdzie świadomość sie urywa

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 23:45:04

    Do : BigStar -Szkoda kolego, ze nie potrafisz pokazać swojej twarzy tylko innych oczerniac za to co się stało czy tez robia.

  • cześ - niezalogowany 2019-08-01 11:32:50

    Mateuszku - nie przesadza, 4200 PLN to nie jest żadna zawrotna suma w dzisiejszych czasach, telewizory drożej chodzą :D

  • Alayah - niezalogowany 2019-08-01 21:34:35

    Darujcie sobie te głupie komentarze Mateusz zasługuje na pomoc nie chcecie nie pomagajcie każdego może spotkać taka tragedia wielki szacunek mam do niego i cieszę się że mimo tego co się stało nie poddał się i tak świetnie sobie radzi Mati jesteś wielki

  • Gość poranny - niezalogowany 2019-08-01 22:50:21

    Jakim prawem zamieszczacie artykuł i cpunie, huliganie co napity jezdzi pod prąd po drogach co sobote do tropicu. To jest poniżej krytyki że z goscia ktory pod wieżowcem drze mordę co weekend to jest wielki poszkodowany przez los. Ludzie rozumny trochę i oczy otwarte.

  • Mioteł - niezalogowany 2019-08-01 22:53:00

    Malina czy jak go tam zwą. Pierwszy ogórek huligan olawskiej hiliganki pijak, ćpun i degenerat. Może jedna ze zrzutek na meczu pójdzie nie na prochy tylko na wózio...