Silni Razem możemy wygrać te wybory! Rozpoczyna się akcja Koalicji Obywatelskiej

Mieszkańcy, Silni Razem możemy wygrać wybory! Rozpoczyna akcja Koalicji Obywatelskiej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
olawa24.pl 18/09/2019 11:03

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej przyjechali dzisiaj na oławski Rynek. "Silni Razem" to akcja, którą rozpoczynają na całym Dolnym Śląsku. 

Konferencja z udziałem kandydatów do sejmu obyła się 18 września. Obecna była kandydatka z Oławy Anna Leszczyńska, która startuje z pozycji numer 13, ale także Poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, radny Sejmiku Marek Łapiński oraz szef sztabu Michał Jaros.

-Bardzo ważna jest dla nas aktywność wszystkich sympatyków i wolontariuszy Koalicji Obywatelskiej w powiatach wokół Wrocławia. - mówił Marek Łapiński. -We Wrocławiu jesteśmy silni razem, ale w powiatach chcemy być równie mocni, chcemy te wybory zdecydowanie wygrać po to, aby nie było żadnych wątpliwości, kto wygrywa wybory na Dolnym Śląsku i w okręgu numer 3. 

-O tym, jak będzie wyglądał kształt naszej Polski i rozwój Dolnego Śląska zdecydują wyborcy. Proszę, abyście pamiętali, że 13 października idziemy na wybory. Proszę również, abyście wybierali kandydatów, którzy są nie tylko doświadczeni i zaangażowani w życie społeczne i samorządowe, ale również tych, którzy mają energię, pomysł i pasję. - mówiła Anna Leszczyńska. - Pamiętajcie, że najfajniejsi kandydaci, najbardziej kompetentni, najbardziej otwarci na Europę, na świat, na innych, na ludzi, na świat i dialog, to są kandydaci Koalicji Obywatelskiej. 

-13 października trzeba zagłosować za demokracją. - wyjaśniał Krzysztof Mieszkowski. -Marzę o tym, żebyśmy odebrali jednak PIS-owi władzę, głosujcie na Koalicję Obywatelską.

Koalicja Obywatelska chce wprowadzić między innymi europejski standard opieki zdrowotnej w tym 21 dni oczekiwania na specjalistę oraz 60 minut oczekiwania na SOR-ze. -To się wiąże z wielkimi nakładami na służbę zdrowia. My chcemy więcej środków z Unii Europejskiej przeznaczyć na zdrowie. - tłumaczył Michał Jaros. 

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24

 

 

Reklama

Silni Razem możemy wygrać te wybory! Rozpoczyna się akcja Koalicji Obywatelskiej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-18 11:57:31

    Pani Anno, sam zadecyduje kto jest najlepszym kandydatem. Na KO nie zagłosuje. Tak samo na PiS.

  • Jam Ci on - niezalogowany 2019-09-18 12:58:20

    Jak to jest ze informacji o akcji "polska pod krzyzem", nie można było znaleźć w tym serwisie, a agitacje polityczne opozycji z człowiekiem dialogu Mieszkowskim są opisywane w tak pozytywnym tonie?

  • cześ - niezalogowany 2019-09-18 13:00:40

    mieszkoski ten pajac :D

  • Smut - niezalogowany 2019-09-18 13:05:01

    Pani Leszczyńska jako poseł xd Po jakiejś śmiesznej uczelni, zwykła karierowiczka

  • Obiektywny - niezalogowany 2019-09-18 13:21:39

    Pani kandydatka to by przynajmniej elegancką bluzkę założyła w momencie, kiedy przedstawia siebie jako kandydata na posła.

  • gość 2019-09-18 15:19:34

    Ja na pewno nie zagłosuję na PIS! Dość dyktatury ich i rozdawnictwa naszych pieniedzy! Za to zapłacimy wszyscy już po nowym roku zaraz po wyborach ! Precz z kiełbasą wyborczą Na wybory iść to mus obywatelski i żałuję że w naszym kraju nie ma tak jak w innych , kto nie pójdzie płaci karę ! Dość już tych afer zamiatanych pod dywan i bezkarności kleru oraz jego dofinansowania ! Czy przedstawieni kandydaci KO są kompetentni i odpowiedni pozostawiam do wyboru wyborcom , moim zdaniem są lepsi ale nie PIS!!!

  • gość 2019-09-18 16:14:10

    Dlaczego te wszystkie spotkania nie są szybciej zapowiadane. Czyżby kandydaci bali się spotkania z wyborcami .

  • cześ - niezalogowany 2019-09-18 20:04:51

    Ty gościu dyktatury w życiu nie doświadczyłeś, gdyby była dyktatura to za ten wpis już by ci co najmniej ręce ucięli... A może to i nawet lepiej...

  • Fakt - niezalogowany 2019-09-19 15:40:21

    Psiowy cześ idzie przez wieś z butelką Mamrota kupioną za 4 małe czesie po 500+ każde i do pracy nie chodzi tylko pisze hejt i robi następne czesie po 500+.

  • gość 2019-09-19 19:01:25

    SZANSA INWESTYCYJNA I POŻYCZKA PRYWATNA

    Potrzebujesz finansowania domu, firmy, zakupu samochodu, motocykla, stworzenia własnego biznesu, osobistych potrzeb, więcej wątpliwości. Przyznam kredyty osobiste w wysokości od 5000 do 50 000 000 EUR o nominalnej stopie procentowej wynoszącej 3% niezależnie od kwoty. Podaj we wnioskach o pożyczkę dokładną kwotę, którą chcesz, i jej termin spłaty.

    Aby uzyskać więcej wyjaśnień, skontaktuj się z nami tylko na ten adres e-mail: [email protected]

  • cześ - niezalogowany 2019-09-20 10:21:10

    Fakt - a co, żal ci dupę ściska psi wytrysku?

Dodajesz jako: |