PILNE

W Jelczu-Laskowicach powstanie park handlowy

Gmina Jelcz-Laskowice, Jelczu Laskowicach powstanie handlowy - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 14/12/2018 08:53

N-Park bo taką nazwę ma nosić park handlowy typu convenience powstanie w odległości około 5 minut pieszo od głównej arterii miasta – ul. Oławskiej, w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej.

W obiekcie zaplanowanych jest ok. 10 lokali. Znaleźć się tu mają m.in.: sklep spożywczy, salon z elektroniką, drogeria, sklep sportowy, sklepy odzieżowe i obuwnicze, a także usługi stworzone przez lokalnych przedsiębiorców.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest za ok. 2 lata. Pierwsze umowy najmu zostaną podpisane jeszcze w tym roku. Inwestorem jest firma Napollo, która jest właścicielem galerii m.in. w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, czy Gnieźnie.

Reklama

W Jelczu-Laskowicach powstanie park handlowy komentarze opinie

  • Margo - niezalogowany 2018-12-14 10:03:34

    Śmieszne!Park handlowy za dwa lata jak w tej chwili zrobienie zakupów to horror.Czy wladze miasta udają że nie widzą ile ludzi przebywa w tym mieście?Dwie Biedronki z czego jedna to jakaś popierdułka i pożal się Boże Intermarche.Porażka!!!!!

  • gość 2018-12-14 10:29:41

    Targowisko w Jelczu upadnie jak wejdzie taka konkurencja. W Oławie połowa takich obiektów stoi pusta. Wioska Jelcz jeszcze się nie nasyciła.

  • gość 2018-12-14 12:27:02

    nie robie zakupów w jelczu chociaż tutaj mieszkam

  • niewaŻNE - niezalogowany 2018-12-14 13:23:23

    co to za chuj buduje !

  • gość 2018-12-14 19:14:33

    komu potrzebny jest ten obiekt skoro drogeria jest w centrum , media Markt W CENTRUM buty w centrum . Proponuje wybudowac kolejną przychodnie lekarską i ze 3 apteki i z 5 fryzjerów- tego jest "deficyt"

  • gość 2018-12-14 20:36:56

    Jeśli Łany są w Jelczu to nieźle :D Budowa tej galerii ma być w Łanach

  • gość 2018-12-14 20:54:55

    Do tego tumana GOŚCIA, który pisze w komentarzach że obiekt powstanie w Łanach ... https://www.urbanity.pl/dolnoslaskie/olawski/jelcz-laskowice/centrum-handlowe-n-park,b15481

  • gość 2018-12-14 23:51:34

    To pewnie Bojak miał być Lidl ale go Szejk wyruch...to teraz padziew stawia 5 minut od oławskiej to można do Piekar dojść.

  • gość 2018-12-14 23:57:42

    Piepszona wiocha tylko sklepy , bloki,chatki do spania i ruchu.

  • gość 2018-12-15 07:43:18

    Panie Burmistrzu litości. Niech Pan sprowadzi do naszego miasta kilka dużych sklepów. Super miejsce na sklep jest koło szkoły na Techników na rogu obok działek wielki plac się marnuje.

  • gość 2018-12-15 10:54:59

    temat hororu zakupów w J-L nadaje się do TELEWIZJI- tych ze wschodu to jest max full i robi sie kupa

  • gość 2018-12-16 15:47:57

    po co nam taka drogeria jak wszystko co jest wypisane w planach jest już w jelczu. zgdadzam się z poprzednią osobą. dowalcie więcej aptek i wybudujcie jeszcze 3 biedronki.

  • PO - niezalogowany 2018-12-17 08:35:48

    Obiekt powstanie kolo masarni Bojakowskiego coś na styl jak w Oławie koło Tesco 10 sklepów po ok 250m .I tak ceny najmu u Sarela spadną.To zemsta Bogdana że popierał Dudkowskiego.

  • gość 2018-12-19 05:55:54

    W Oławie jest coś takiego i nic tam nie ma. syf

  • gość 2019-02-24 22:28:35

    A może wreszcie galeria z KINEM

  • gość 2019-02-24 22:30:44

    Kino bardzo potrzebne. Kiedy będzie?

  • GabiGość - niezalogowany 2019-03-03 10:27:06

    Miejsce z klimatem gdzie mozna się spotkać i porozmawiać przy kawie i ciastku

  • Gość - niezalogowany 2019-04-01 12:31:13

    Brak miejsc na nowe bloki nowe sklepy J-L się dusi prawdziwa wioska a nie miasto

  • gość 2019-04-01 14:32:45

    Kino w Jelczu?, dla kogo?, szoszonów!!!!

  • Mieszkaniec_piwosz - niezalogowany 2019-04-05 19:51:32

    Przydał by się porządny bar/pub z dobrym rzemieślnicy piwem i dużym ekranem. Dawniej było akwarium a teraz same apteki drogerie itd.

  • gość 2019-05-28 09:36:06

    w Otoku dalej po bułki samochodem przez tory 0,5 h każdego dnia ?

  • gość 2019-06-08 18:32:23

    MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO INFLACJA ZJE 500+ I PATOLA BĘDZIE SIEDZIEĆ W DOM A NIE CHODZIĆ NA ZAKUPY I BASEN!

Dodajesz jako: |