Wygraliśmy trzy podwórka Nivea!

Gmina Oława, Wygraliśmy podwórka Nivea! - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 22/06/2018 09:40

Walki nie było końca! Udało się, w naszym rejonie powstaną aż trzy podwórka talentów Nivea. Ze wszystkich zgłoszonych wygrały Marcinkowice, a w Oławie ulica Lipowa i Bursztynowa. To bez wątpienia ewenement na skalę tego konkursu.

Głosowanie trwało miesiąc. Marcinkowice walczyły w kategorii poniżej 20 tysięcy mieszkańców. Do konkursu zgłoszonych było aż 243 lokalizacje! Oława stanęła w kategorii miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców, gdzie walczyło 47 lokalizacji.

Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu.

W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą!

W każdym placu zabaw powstaną trzy strefy, sportowa, naukowa i artystyczna, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

reklama
 

Reklama

Wygraliśmy trzy podwórka Nivea! komentarze opinie

  • strachulec - niezalogowany 2018-06-26 06:30:17

    Szary? Apolityczny? Współczuję.

  • olawa - niezalogowany 2018-06-25 22:11:06

    do "strachulec"
    Długo się zastanawiałem coś odpowiedzieć i czy w ogóle wciągać się dalszą dyskusję. Faktem jest że był okres, że obie lokalizacje z dnia na dzień traciły swoje pozycje, faktem jest że przez dalsze spadki obie lokalizacje nie miałyby szans, więc logiczne było zaproponowanie połączenie sił i wspólne głosowanie. W sumie powinienem przeprosić za swoją propozycję aby głosować na jedną lokalizację na ulicy X, która ma już wyższą pozycję. Ale dopiero wtedy ruszyła lawina głosów, część głosowała bo tak chciała, inni głosowali na przekór. Sam też dałem kilka głosów na drugą lokalizację. Więc nie ma tego złego, co nie wyszłoby na dobre! Kończąc dyskusję jeszcze raz gratuluję wszystkim wytrwałym, głosującym w grupach i pojedynczo.

    Teraz cieszcie się wygraną i szczęściem, ostudźcie negatywne emocje i zostawcie politykę, to była walka o podwórka nie o stołki.

    Szary, apolityczny, mieszkaniec Oławy.

  • strachulec - niezalogowany 2018-06-23 16:53:45

    Do "olawa".
    Jeszcze przed paroma dniami twierdziłeś, że wszyscy powinni głosować na Bursztynową. Twierdziłeś, że tylko oni mają szansę. A dzisiaj już chcesz dzielić skórę na niedźwiedziu. Dzisiaj dwa podwórka już Ciebie przerażają? Logika? No tak. Nie dasz rady być na obu jednocześnie. A tak poważnie. Miałem okazje poznać kilkanaście osób, które przyczyniły się do wygranej Przedszkola na LIpowej. Są to wspaniałe kobiety. Matki, żony, koleżanki - z całego naszego miasta. Chciały one tego placu zabaw nie pod publiczkę ale dla swoich i wszystkich dzieci. I jestem pewien, że dyrekcja Przedszkola nr 2 sprosta temu wyzwaniu jak i wielu innym wyzwaniom. Zresztą przekonasz się o tym na pewno, bo plac zabaw znajduje się w bardzo widocznym miejscu. Pozdrawiam.

  • olawa - niezalogowany 2018-06-22 19:47:35

    Gratulacje dla wszystkich wytrwałych, tych co głosowali w zaciszu swojego domu, i dla tych którzy głosowali bo tak chcą, i dla tych co głosowali na przekór. Patrząc na naszą lokalną społeczność i fale niezadowolenia ze wszystkiego oraz niemoc samorządowców - sam miałem wątpliwości że wygramy chociaż jedno podwórko. Dlatego najlepszym i logicznym działaniem było połączenie sił we wspólnym działaniu. Niestety nawet w dobrej intencji nie potrafiliśmy się zgodzić. W wyniku działania na przekór MAMY DWA PODWÓRKA, dzięki zaangażowaniu pozytywnym i negatywnym. Z całą pewnością nie głosowałem przez politykę tylko przez logikę! A swoją drogą mam pytanie: czy osoby zaangażowane w głosowanie na Lipową, czy nadal pełni gorliwości dopilnują swobodnego dostępu do placu dla wszystkich dzieci, w godzinach otwarcia przedszkola i po jego zamknięciu???

  • Czepek - niezalogowany 2018-06-22 14:47:29

    Cześ pokaż swoją mordę, a na pewno chętnych nie zabraknie...

  • Plac zabaw - niezalogowany 2018-06-22 14:39:32

    Do cześ. Czy musisz być zawsze taki wulgarny? Wstydź się człowieku.

  • Franek - niezalogowany 2018-06-22 14:02:55

    Jeszcze pamiętam te informację jak pisano, że już tylko Bursztynowa i Marcinkowice mają szansę. Pamiętam, jak w instytucjach publicznych nie można było powiesić plakatów by głosować na Lipową, bo odgórnie każą na Bursztynową głosować. Jednak są ludzie, którzy wierzyli, że Oława może mieć dwa podwórka i walczyli do końca. Teraz czekamy na wybudowanie, mają czas do końca roku.

  • Do oławianki - niezalogowany 2018-06-22 13:57:32

    Założenia założeniami, a realia nieco inne. Lipowa to teren zamknięty i nie wierzę, że w godzinach 7-17 kiedy z placu będą korzystały przedszkolaki dzieci z zewnątrz będą miały dostęp do placu zabaw. Później może i tak, ale szczerze wątpię.

  • niewyspany - niezalogowany 2018-06-22 13:41:31

    Walka to raczej była do końca, a wspieranie poprzez organy miasta tylko na jedną lokalizację - Bursztynową
    Wstydźcie się takiego zachowania samorządowcy, gdyby nie mała grupa ludzi nie było by podwórka na Lipowej.
    Jeszcze tydzień temu byliśmy poza pierwaszą piątką.
    ps - do zobaczenia przy urnach.

  • cześ - niezalogowany 2018-06-22 13:39:05

    wszędzie ta morda kajzera masakra!!!!!!

  • cześ - niezalogowany 2018-06-22 13:36:37

    temu chajzerowi to bym zajebał w morde jak bym go spotkał!!!

  • oławianka - niezalogowany 2018-06-22 13:01:26

    Pani Magdo a czytała Pani regulamin konkursu ??? tak podwórka Nivea są dostepne dla wszystkich dzieci - takie jest ich założenie

  • Maga - niezalogowany 2018-06-22 12:56:16

    Podwórko na ul. Lipowej 20a czyli na terenie przedszkola.... będzie dostępne tylko dla dzieci z przedszkola czy dla wszystkich ?

  • Mariusz - niezalogowany 2018-06-22 11:46:28

    OŁAWA dała radę !!!! doskonale

  • Jupiiii! - niezalogowany 2018-06-22 11:42:51

    Super wiadomość !!! Możemy sobie wszyscy pogratulować, że potrafiliśmy się skrzyknąć i daliśmy radę. Ciekawe ile czasu zajmie montaż i czy jeszcze w wakacje dzieci będą mogły skorzystać z nowego placu zabaw.

Dodajesz jako: |