PILNE

Dwa tygodnie po pożarze, wszystko trafiło do Odry

Pożary, tygodnie pożarze wszystko trafiło - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
olawa24.pl 28/12/2017 11:38

14 grudnia miał miejsce duży pożar papieru przy jednej z fabryk w Oławie przy ulicy Portowej, dziś Pan Ryszard przesyła nam zdjęcia jak wygląda otoczenie dwa tygodnie po pożarze.

- Paliło się ok. 800 ton celulozy składowanej na placu. Cały syf wody pogaśniczej wraz z celulozą spaloną jak i niespaloną rurociągiem odprowadzania wód deszczowych trafił do Odry. Dziś, dwa tygodnie po pożarze rów melioracyjny dalej pełen jest tego bagna i nikt z tym nic nie robi. Obraz nędzy, tumiwisizmu i nieróbstwa !!!- pisze oburzony mieszkaniec.

O pożarze możesz przeczytać TUTAJ.

Reklama

Dwa tygodnie po pożarze, wszystko trafiło do Odry komentarze opinie

  • Były pracownik - niezalogowany 2017-12-30 16:06:04

    Raczej na drugi dzień z tego co wiem

  • Mery - niezalogowany 2017-12-29 12:54:24

    a Mi się wydaję, że jednak po coś urzędy są powoływane, a nie tylko po to żeby były. W nim ludzie pracujące też mają swoje zadania, między innymi kontrolowanie przedsiębiorstw. Nie wyobrażam sobie, żeby szary obywatel biegał z próbówkami po danym zakładzie i sprawdzał jakość ścieków. Już nie mówiąc o tym , że kto by takiego człowieka do zakładu wpuścił.

  • Mieciu. - niezalogowany 2017-12-29 02:04:52

    Oczywiście powinno się karać ale po za pisaniem tutaj czemu żaden z poetów nie pójdzie na Kopernika 1i nie złoży zawiadomienia o ściganie sprawcy zanieczyszczenia tj art 145kw czy też jeśli jest taka możliwość to 1Maja i złożyć zawiadomienie o ,, Zanieczyszczenie wody, powietrza czy ziemi, które przyczyni się do obniżenia jakości środowiska na danym terenie podlega karze od trzech do pięciu miesięcy pozbawienia wolności.''
    Tylko pisać na forach i wysługiwać się może ktoś pójdzie i złoży zawiadomienie a nie urzędnicy i urzędnicy. A internet to nie miejsce na wylewanie swoich żali. Więc jeśli komuś przeszkadza coś to weź dupe za kompa i idź albo posprzątać albo zrób zdj złóż zawiadomienie tylko nie zapomnij się pod tym czytelnie podpisać i spełnisz swój obywatelski obowiązek.

  • Jelcz - niezalogowany 2017-12-28 20:11:58

    Zamknąć most i butactwa nie puszczać do j-l

  • zbynek - niezalogowany 2017-12-28 17:55:10

    To leć gosciu i to posprzątaj jak Ci to tak przeszkadza. Przykro mi bardzo ale żyjemy w kraju w którym takie jaja to chleb powszedni.

  • cześ - niezalogowany 2017-12-28 14:57:21

    chuj tam wiecie w nogach śpicie, wszystko jest zaplanowane z władzami miasta i tyle

  • Oławianka - niezalogowany 2017-12-28 13:45:32

    Nakładać kary i to wielotysięczne, żeby się jeden z drugim nauczył że nie popłaca. Mentalność rodem z prl, nikt nie widzi znaczy problemu nie ma. W dobie ogólnodostępnego internetu takie rzeczy już nie przejdą, trzeba nagłaśniać i zdecydowanie karać zachowanie cwaniaków. Ruszyć tyłki urzędnicy i kontrolować kontrolować i jeszcze raz kontrolować, podejrzewam że jest więcej takich oszczędnych fabryk, które wolą spuścić w kanał niż zapłacić za utylizacje.

  • Marek - niezalogowany 2017-12-28 13:41:55

    Ekologia po Polsku.
    Ta firma - papiernia nie ma żadnego systemu ekologicznego.
    Jak takie coś może legalnie działać w tym kraju?

  • adi - niezalogowany 2017-12-28 12:36:14

    EKOLOGICZNIE syfiarze!!!!

  • Jan Brzechwa - niezalogowany 2017-12-28 12:36:06

    No i teraz doskonale widać co wydostaje się z tej "firmy" karać karać i jeszcze raz karać !!! Jak można do tego dopuszczać, zwykły obywatel zostaje karany za zaśmiecania i firmy też powinny być z uwzględnieniem czasu przez który był wpuszczany syf do wody !!!

Dodajesz jako: |