PILNE
Interwencje, Nudne ferie - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 31/01/2019 09:35

Dzisiaj jedna z czytelniczek przesłała nam zdjęcie... Dość nietypowe, z oławskiego parku przy miasteczku ruchu.

Być może to efekt niezagospodarowanego czasu w okresie ferii zimowych? 

Reklama

Nudne ferie? komentarze opinie

  • gość 2019-01-31 12:45:00

    takiemu to trzeba zagospodarować czas w zakładzie karnym lub poprawczym...śmieszy mnie opinia o niezagospodarowanym czasie...pamiętam jak z kolegami z osiedla graliśmy w piłkę na śniegu w czasie ferii... nie oczekiwaliśmy, że wszystkie instytucje staną na głowie żeby nam zagospodarować wolny czas

  • gość 2019-01-31 12:59:14

    a skad pan wie ze to zrobila mlodziez? odrazu jak cos sie stanie to na mlodych ludzi idzie wina. no coz tak juz starsi mysla ze mlodziez to zawsze zla a nie wiadomo ile mial lat ktos co to zrobil

  • gość 2019-01-31 13:09:59

    w informacji jest sugestia o niezagospodarowanym wolnym czasie, chodzi mi tylko, że nie można zrzucać winę za dewastację miasta tym, że ktoś sie nudzi bo wyobraźmy sobie, że każdy nudzący się człowiek jest dewastatorem...nie stwierdzam, że młodzież jest zła i nie należę do "starszego" pokolenia :)

  • gość 2019-01-31 13:10:27

    w informacji jest sugestia o niezagospodarowanym wolnym czasie, chodzi mi tylko, że nie można zrzucać winę za dewastację miasta tym, że ktoś sie nudzi bo wyobraźmy sobie, że każdy nudzący się człowiek jest dewastatorem...nie stwierdzam, że młodzież jest zła i nie należę do "starszego" pokolenia :)

  • gość 2019-01-31 15:38:57

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Miki - niezalogowany 2019-02-01 00:50:15

    Pytanie czy pijani czterdziestolatkowie też mają ferie?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 02:36:14

    Moze w końcu pojawią się w tym mieście piesze patrole Policji? Panowie w mundurach przejeżdżają przez park, miasteczko i wiele innych tego typu miejsc rozświetleni jak hoinka, widać ich z daleka. Chowają się w tych radiowozach żeby przypadkiem interwencji nie podjąć. Śmiech!

Dodajesz jako: |